indicator-session - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
lv: Nerādīt logu, lai apstiprinātu atteikšanos, pārstartēšanu un izslēgšanu

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
lv: Rādīt vai nerādīt apstiprināšanas logus atsakoties, pārstartējot un izslēdzot

en: Remove the Log Out item from the session menu
lv: Izņem atteikšanās izvēli no sesijas izvēlnes

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
lv: Likt atteikšanās pogai nerādīties sesijas izvēlnē.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
lv: Likt pārstartēšanas pogai nerādīties sesijas izvēlnē.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
lv: Likt izslēgšanas pogai nerādīties sesijas izvēlnē.

en: Guest
lv: Viesis

en: System Settings…
lv: Sistēmas iestatījumi…

en: Online Accounts…
lv: Tiesšaistes konti…

en: Guest Session
lv: Viesa sesija

en: Log Out…
lv: Atteikties…

en: Log Out
lv: Atteikties

en: Suspend
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Iemidzināt

en: Restart…
lv: Pārstartēt…

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Shut Down…
lv: Izslēgt…

en: Shut Down
lv: Izslēgt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties aizvērt visas programmas un pārstartēt datoru?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties aizvērt visas programmas un izslēgt datoru?
