indicator-session - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
ca@valencia: Suprimeix el diàleg per a confirmar les accions d'eixida, reinici i parada

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
ca@valencia: Si s'han de mostrar diàlegs de confirmació per a les accions d'eixida, reinici i parada.

en: Remove the Log Out item from the session menu
ca@valencia: Oculta l'opció d'eixida de la sessió del menú de sessió

en: Guest Session
ca@valencia: Sessió de convidat

en: Log Out…
ca@valencia: Ix…

en: Log Out
ca@valencia: Ix

en: Suspend
ca@valencia: Para temporalment

en: Hibernate
ca@valencia: Hiberna

en: Restart…
ca@valencia: Reinicia…

en: Restart
ca@valencia: Reinicia

en: Shut Down…
ca@valencia: Para…

en: Shut Down
ca@valencia: Para

en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ca@valencia: Esteu segur que voleu tancar tots els programes i reiniciar l'ordinador?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
ca@valencia: Esteu segur que voleu tancar tots els programes i parar l'ordinador?
