indicator-session - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
ca: Suprimeix el diàleg per a confirmar les accions de sortida, reinici i aturada

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
ca: Si s'han de mostrar diàlegs de confirmació per a les accions de sortida, reinici i aturada.

en: Remove the Log Out item from the session menu
ca: Oculta l'opció de sortida de la sessió del menú de sessió

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
ca: Fa que el botó de desconnexió no aparegui al menú de sessió.

en: Remove the Restart item from the session menu.
ca: Suprimeix l'element de reinici del menú de la sessió.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
ca: Fa que el botó de reiniciar no aparegui al menú de sessió.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
ca: Suprimeix l'element d'aturada del menú de la sessió.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
ca: Fa que el botó d'aturar no aparegui al menú de sessió.

en: Force the visibility of Restart item in the session menu
ca: Força la visibilitat de l'element de reinici al menú de sessió

en: Makes it so that the restart shows in the session menu even in the environments where it should not show.
ca: Fes que el botó de reinici no es mostri al menú de la sessió fins i tot als entorns on no s'hauria de mostrar.

en: Determine the visibility of the User's real name on the panel
ca: Determina la visibilitat del nom real del o la usuària al panell

en: Allow for the Removal of the users name from the panel
ca: Permet eliminar els noms del o la usuària del panell

en: Show the list of users
ca: Mostra la llista dels i les usuàries

en: Allow for the user list to be hidden by the user.
ca: Permet al o la usuària amagar la llista dels i les usuàries.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
ca: Sistema, %s

en: System
ca: Sistema

en: Session management, status and user switching
ca: Gestió de la sessió, estat i canvi dels o les usuàries

en: Guest
ca: Convidat

en: About This Device…
ca: Quant a aquest dispositiu…

en: About This Computer
ca: Quant a aquest ordinador

en: About Ubuntu Touch…
ca: Quant a l'Ubuntu Touch…

en: %s Help…
ca: Ajuda sobre %s…

en: About UBports Foundation…
ca: Quant a la fundació UBports…

en: Desktop mode
ca: Mode d'escriptori

en: Report a Bug…
ca: Informeu d'un error…

en: System Settings…
ca: Paràmetres del sistema…

en: Online Accounts…
ca: Comptes en línia…

en: Start Screen Saver
ca: Inicia l'estalvi de pantalla

en: Switch Account…
ca: Canvia de compte…

en: Switch Account
ca: Canvia el compte

en: Lock/Switch Account…
ca: Bloqueja o canvia de compte…

en: Lock/Switch Account
ca: Bloqueja o canvia de compte

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Guest Session
ca: Sessió de convidat

en: Log Out…
ca: Surt…

en: Log Out
ca: Surt

en: Suspend
ca: Atura temporalment

en: Hibernate
ca: Hiberna

en: Restart…
ca: Reinicia…

en: Restart
ca: Reinicia

en: Shut Down…
ca: Atura…

en: Shut Down
ca: Atura

en: Warning
ca: Atenció

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
ca: El rastrejador d’errors del sistema operatiu ha d'accedir a
    un navegador web.
    
    L’indicador de sessió Ayatana no n'ha pogut trobar cap
    a l’ordinador.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
ca: Segur que voleu tancar tots els programes i finalitzar la sessió en aquest ordinador?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
ca: Algunes actualitzacions de programari no s'aplicaran fins que es reiniciï l'ordinador.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ca: Segur que voleu tancar tots els programes i reiniciar l'ordinador?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
ca: Segur que voleu tancar tots els programes i aturar l'ordinador?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
ca: La gui d'usuari de l'escriptori XCFE ha d'accedir a
    un navegador web.
    
    L’indicador de sessió Ayatana no n'ha pogut trobar cap
    a l’ordinador.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
ca: L'indicador de sessió Ayatana encara no sap com mostrar la guia 
    d'usuari o el centre d'ajuda de l'escriptori en execució.
    
    Informeu-ho a l'equip de desenvolupament a:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
ca: Per mostrar informació a %s cal un 
    navegador web.
    
    L’Indicador de sessió Ayatana no n'ha pogut trobar cap 
    al vostre ordinador.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
ca: L'indicador de sessió Ayatana encara no pot mostrar l’aplicació 
    de configuració del sistema per al vostre entorn d’escriptori.
    
    Informeu-ho a l'equip de desenvolupament a:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
ca: L'indicador de sessió Ayatana encara no admet canvis de 
    contrasenya per al vostre entorn d’escriptori.
    
    Informeu-ho a l'equip de desenvolupament a:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
ca: L'indicador de sessió Ayatana encara no sap com mostrar 
    la informació del vostre entorn d’escriptori actual.
    
    Informeu-ho a l'equip de desenvolupament a:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
