indicator-session - en to et translation catalogue (70 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
et: Taaskäivituse, väljalogimise ja väljalülitamise kinnitusdialoogi ei näidata

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
et: Kas näidata kinnitusdialoogi taaskäivitusel, väljalogimisel ja väljalülitamisel või mitte.

en: Remove the Log Out item from the session menu
et: Väljalogimise nupu eemaldamine sessioonimenüüst

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
et: Teeb nii, et väljalogimise nuppu sessioonimenüüs ei näidata.

en: Remove the Restart item from the session menu.
et: Taaskäivituse nupu eemaldamine sessioonimenüüst.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
et: Teeb nii, et taaskäivitamise nuppu sessioonimenüüs ei näidata.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
et: Väljalülitamise nupu eemaldamine sessioonimenüüst.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
et: Teeb nii, et väljalülitamise nuppu sessioonimenüüs ei näidata.

en: Force the visibility of Restart item in the session menu
et: Taaskäivituse kohustatud näitamine sessioonimenüüs

en: Makes it so that the restart shows in the session menu even in the environments where it should not show.
et: Teeb nii, et taaskäivituse on sessioonimenüüs nähtav ka nendes keskkondades, kus ta seda olla ei tohiks .

en: Determine the visibility of the User's real name on the panel
et: Otsusta kasutaja pärisnime näitamine paneelil

en: Allow for the Removal of the users name from the panel
et: Luba kasutaja nime paneelilt eemaldamine

en: Show the list of users
et: Kuva kasutajate loend

en: Allow for the user list to be hidden by the user.
et: Luba kasutajal peita kasutajate loendit.

en: Show device info item
et: Näita seadme teabekirjet

en: Show the device information menu item.
et: Näita seadme teabe menüükirjet.

en: Show desktop help item
et: Näita töölaua abiteavet

en: Show the desktop environment help menu item.
et: Näita töölauakeskkonna abiteabe menüükirjet.

en: Show distro help item
et: Näita distributsiooni abiteavet

en: Show the distribution help menu item.
et: Näita distributsiooni abiteabe menüükirjet.

en: Show bug report item
et: Näita vigadest teatamise võimalust

en: Show the bug report menu item.
et: Näita vigadest teatamise menüükirjet.

en: Show custom item
et: Näita kohandatud teavet

en: Show the custom menu item.
et: Näita sinu loodud menüükirjet.

en: Custom item label
et: Kohandatud teabe silt

en: The label of the custom menu item.
et: Sinu loodud menüükirje silt.

en: Custom item URI
et: Sinu loodud menüükirje URI

en: The location the custom menu item should open.
et: Asukoht, mille sinu loodud menüükirje peaks avama.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
et: Süsteem, %s

en: System
et: Süsteem

en: Session management, status and user switching
et: Sessiooni haldus, olek ja kasutaja vahetamine

en: Guest
et: Külaline

en: About This Device…
et: Selle arvuti teave…

en: About This Computer
et: Selle arvuti teave

en: About Ubuntu Touch…
et: Teave: Ubuntu Touch…

en: %s Help…
et: %s abi…

en: About UBports Foundation…
et: UBports Foundationist…

en: Desktop mode
et: Töölaua režiim

en: Report a Bug…
et: Teata veast…

en: System Settings…
et: Süsteemi seadistused…

en: Online Accounts…
et: Võrgukontod…

en: Start Screen Saver
et: Käivita ekraanisäästja

en: Switch Account…
et: Vaheta kontot…

en: Switch Account
et: Vaheta kontot

en: Lock/Switch Account…
et: Lukusta/vaheta konto…

en: Lock/Switch Account
et: Konto lukustamine/vahetus

en: Lock
et: Lukusta

en: Guest Session
et: Külalissessioon

en: Log Out…
et: Logi välja…

en: Log Out
et: Logi välja

en: Suspend
et: Uinak

en: Hibernate
et: Talveuni

en: Restart…
et: Taaskäivita…

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Shut Down…
et: Lülita välja…

en: Shut Down
et: Lülita välja

en: Suspend Remote Session
et: Uinuta kaugsessioon

en: Warning
et: Hoiatus

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
et: Operatsioonisüsteemi veahaldurit pead kasutama
    veebilehitsejaga.
    
    Aytana sessiooniindikaator ei suutnud su arvutist
    leida mitte ühtegi veebilehitsejat.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvutist välja logida?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
et: Mõned tarkvarauuendused rakenduvad pärast arvuti taaskäivitamist.

en: Cancel
et: Loobu

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvuti taaskäivitada?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvuti välja lülitada?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
et: XFCE töölaua kasutaja juhendi kuvamiseks on vajalik 
    veebilehitseja.
    
    Ayatana Session Indicator ei leidnud su arvutist 
    mitte ühtegi veebilehitsejat.

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    the currently running desktop's user guide or help center.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
et: Ayatana Session Indicator ei tea hetkel, kuidas kuvada hetkel
    töötava töölaua keskkonna kasutaja juhendit või abikeskust.
    
    Palun raporteeri sellest arendajatel aadressil:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: Displaying information on %s  requires
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
et: %s teabe kuvamiseks on vajalik veebilehitseja.
    
    Ayatana Session Indicator ei leidnud su arvutist
    mitte ühtegi veebilehitsejat.

en: The Ayatana Session Indicator does not support evoking the system
    settings application for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
et: Ayatana sessiooniindikaator ei toeta hetkel süsteemi seadistuste 
    rakendamist su töölaua keskkonnale.
    
    Palun teata sellest arendajatele aadressil:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not support password changes
    for your desktop environment, yet.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
et: Ayatana sessiooniindikaator ei toeta hetkel kasutatavas töölaua- 
    keskkonnas salasõna vahetamist .
    
    Palun teata sellest arendajatele aadressil:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues

en: The Ayatana Session Indicator does not know yet, how to show
    information of the currently running desktop environment.
    
    Please report this to the developers at:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
et: Ayatana sessiooniindikaator ei tea hetkel, kuidas kuvada hetkel
    töötava töölauakeskkonna teavet.
    
    Palun teata sellest arendajatel aadressil:
    https://github.com/ArcticaProject/ayatana-indicator-session/issues
