indicator-session - en to tt translation catalogue (15 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
tt: Чыгу, яңадан башлау һәм эшне тәмамлау турындагы белдерүләрне чыгармаска.

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
tt: Санакны сүндерү, яңадан башлау һәм эшне тәмамлау турындагы белдерүләрне чыгарыргамы, юкмы

en: Remove the Log Out item from the session menu
tt: «Эшне тәмамлау» төймәсен менюдан алып ату.

en: Guest Session
tt: Кунак булу

en: Log Out…
tt: Эшне тәмамлау…

en: Log Out
tt: Эшне тәмамлау

en: Suspend
tt: Көтү режимы

en: Hibernate
tt: Йокы режимы

en: Restart…
tt: Яңадан башлау…

en: Restart
tt: Яңадан башлау

en: Shut Down…
tt: Сүндерү…

en: Shut Down
tt: Сүндерү

en: Cancel
tt: Баш тарту

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
tt: Сез чыннан да барлык кушымталарның эшен туктатып эшне  санакны сүндереп кабызырга җыенасызмы?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
tt: Сез чыннан да барлык кушымталарның эшен туктатып санакны сүндерергә җыенасызмы?
