indicator-session - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
br: Dilemel ar voestad emziviz da gadarnaat an dilugañ, lazhañ hag adloc'hañ

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
br: Diskouez pe get ar voestad emziviz da gadarnaat an dilugañ, lazhañ hag adloc'hañ.

en: Remove the Log Out item from the session menu
br: Dilemel an ergorenn Digennaskañ diwar lañser an estez

en: Guest Session
br: Estez ur c'houviad

en: Log Out…
br: Dilugañ…

en: Log Out
br: Dilugañ

en: Suspend
br: Lakaat da gousket

en: Hibernate
br: Goañviñ

en: Restart…
br: Adloc'hañ…

en: Restart
br: Adloc'hañ

en: Shut Down…
br: Lazhañ…

en: Shut Down
br: Lazhañ

en: Cancel
br: Dilezel

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
br: Ha fellout a ra deoc'h serriñ an holl c'houlevioù hag adloc'hañ hoc'h urzhiataer ?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
br: Ha fellout a ra deoc'h serriñ an holl c'houlevioù ha lazhañ hoc'h urzhiataer ?
