indicator-session - en to dv translation catalogue (12 entries)

en: Remove the Log Out item from the session menu
dv: ސެޝަން މެނޫއިން ލޮގްއައުޓް ފިއް ނުފެނައް ގޮތައް

en: Guest Session
dv: ގެސްޓް ސެޝަން

en: Log Out…
dv: ލޮގުއައުޓް …

en: Log Out
dv: ލޮގްއައުޓް

en: Suspend
dv: ސަސްޕެންޑް

en: Hibernate
dv: ހައިބަނޭޓް

en: Restart…
dv: ރީސްޓާޓް …

en: Restart
dv: ރިސްޓާޓް

en: Shut Down…
dv: ޝަޓްޑައުން …

en: Shut Down
dv: ޝަޓްޑައުން

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
dv: ހުރިހާ ޕުރޮގުރާމެއް ނިއްވާލާފަ ކޮމްޕިއުޓާރ  ރީސްޓާޓް ކޮއްލަނީތޯ ؟

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
dv: ހުރިހާ ޕުރޮގުރާމެއް ނިއްވާލާފައި  ކޮމްޕިއުޓާރ  ނިއްވާލަނީތޯ ؟
