indicator-session - en to gv translation catalogue (14 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
gv: Jean yn screeyn ersooyl dy jannoo shickyr dy vel oo gearree hurrys magh, cur yn co`earrooder er reesht as cur magh

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
gv: Lhisagh eh soilshaghey ny screeyn jannoo shickyr ny dyn son hurrys magh, cur er reesht ny cur magh.

en: Remove the Log Out item from the session menu
gv: Geddyn rey lesh yn nhee Hurrys Magh voish yn rolley quaiyl

en: Guest Session
gv: Quaiyl goaldee

en: Log Out…
gv: Hurrys magh

en: Log Out
gv: Hurrys Magh

en: Suspend
gv: Scuirr veih

en: Hibernate
gv: Geuraghey

en: Restart…
gv: Cur er reesht…

en: Restart
gv: Goaill toshiaght reesht

en: Shut Down
gv: Cur magh

en: Cancel
gv: Cur ass

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
gv: Vel ooo shickyr dy vel oo gearree dooney oilley ny claaghyn as cur yn co`earrooder er reesht?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
gv: Vel oo shickyr dy vel oo gearree dooney oilley ny claaghyn ay cur yn co`earrooder veih?
