indicator-session - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Suppress the dialog to confirm logout, restart and shutdown action
sk: Zakázať dialógové okno pre potvrdenie odhlásenia, reštartovania a vypnutia

en: Whether or not to show confirmation dialogs for logout, restart and shutdown actions.
sk: Zobraziť alebo nezobraziť potvrdzujúce dialógové okno pri odhlásení, reštartovaní a vypínaní.

en: Remove the Log Out item from the session menu
sk: Odstrániť položku Odhlásiť sa z ponuky relácie

en: Makes it so that the logout button doesn’t show in the session menu.
sk: Spraví to, že sa tlačidlo na odhlásenie nebude zobrazovať v ponuke relácie.

en: Remove the Restart item from the session menu.
sk: Odstrániť položku Reštartovať z ponuky relácie.

en: Makes it so that the restart button doesn’t show in the session menu.
sk: Spraví to, že sa tlačidlo na reštartovanie nebude zobrazovať v ponuke relácie.

en: Remove the shutdown item from the session menu.
sk: Odstrániť položku Vypnúť z ponuky relácie.

en: Makes it so that the shutdown button doesn’t show in the session menu.
sk: Spraví to, že sa tlačidlo na vypnutie nebude zobrazovať v ponuke relácie.

note: Translators: the name of the menu ("System"), then the user's name
en: System, %s
sk: Systém, %s

en: System
sk: Systém

en: Guest
sk: Hosť

en: About This Computer
sk: O tomto počítači

en: Report a Bug…
sk: Nahlásiť chybu…

en: System Settings…
sk: Nastavenia systému…

en: Online Accounts…
sk: Online účty…

en: Start Screen Saver
sk: Spustiť šetrič obrazovky

en: Switch Account…
sk: Prepnúť používateľa…

en: Switch Account
sk: Prepnúť používateľa

en: Lock/Switch Account…
sk: Zamknúť/Prepnúť používateľa…

en: Lock/Switch Account
sk: Zamknúť/Prepnúť používateľa

en: Lock
sk: Zamknúť

en: Guest Session
sk: Relácia pre hosťa

en: Log Out…
sk: Odhlásiť sa…

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Suspend
sk: Uspať

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Restart…
sk: Reštartovať…

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Shut Down…
sk: Vypnúť…

en: Shut Down
sk: Vypnúť

en: Warning
sk: Varovanie

en: The operating system's bug tracker needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
sk: Pre prístup k systému pre správu hlásenia chýb pre operačný systém
    je potrebný webový prehliadač.
    
    Indikátor relácie Ayatana nenašiel žiadny webový
    prehliadači v počítači.

en: Are you sure you want to close all programs and log out?
sk: Naozaj chcete zavrieť všetky programy a odhlásiť sa?

en: Some software updates won't be applied until the computer next restarts.
sk: Niektoré aktualizácie budú aplikované až po reštartovaní počítača.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sk: Naozaj chcete zavrieť všetky programy a reštartovať počítač?

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
sk: Naozaj chcete zavrieť všetky programy a vypnúť počítač?

en: The XFCE desktop's user guide needs to be accessed with
    a web browser.
    
    The Ayatana Session Indicator could not find any web
    browser on your computer.
sk: Pre prístup k užívatelskej príručke prostredia XFCE je potrebný webový prehliadač. 
    
    Indikátor relácie Ayatana nenašiel žiadny webový prehliadači v počítači.
