ayatana-settings 20.11.09.2 - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Show full user name on the panel
ca: Mostra el nom complet al plafó

en: Remove the Log Out item from the menu
ca: Elimina l'element «Tanca la sessió» del menú

en: Suppress the Log Out, Restart and Shut Down confirmation
ca: Suprimeix la confirmació de «Tanca la sessió», «Reinicia» i «Atura»

en: Remove the Restart item from the menu
ca: Elimina l'element «Reinicia» del menú

en: Remove the Shut Down item from the menu
ca: Elimineu l'element «Atura» del menú

en: Show the user list in the menu
ca: Mostra la llista d'usuaris al menú

en: Enable this indicator on login
ca: Activa aquest indicador en iniciar la sessió

en: Session
ca: Sessió

en: Show the number of seconds on the panel
ca: Mostra el nombre de segons al tauler

en: Show the calendar in the menu
ca: Mostra el calendari al menú

en: Show week numbers in the calendar
ca: Mostra els números de setmana al calendari

en: Show events in the menu
ca: Mostra els esdeveniments al menú

en: Show the year on the panel
ca: Mostra l'any al plafó

en: Show the day of the week on the panel
ca: Mostra el dia de la setmana al plafó

en: Show the month and date on the panel
ca: Mostra el mes i la data al plafó

en: Date and Time
ca: Data i hora

en: Allow setting the volume above 100%
ca: Permet establir el volum per sobre del 100%

en: Sound
ca: So

en: Show percentage on the panel
ca: Mostra el percentatge al plafó

en: Show time on the panel
ca: Mostra l'hora al plafó

en: Power
ca: Energia

en: Messages
ca: Missatges

en: Maximum number of visible items
ca: Nombre màxim d'elements visibles

en: Discard notifications by application name
ca: Descarta les notificacions pel nom de l'aplicació

en: Add
ca: Afegeix

en: Remove
ca: Elimina

en: column
ca: columna

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Indicators
ca: Indicadors

en: Ayatana Indicators Settings
ca: Paràmetres dels indicadors Ayatana
