ayatana-settings 20.11.09.2 - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Show full user name on the panel
cs: Zobrazovat na panelu celé uživatelské jméno

en: Remove the Log Out item from the menu
cs: Odebrat z nabídky položku Odhlásit

en: Suppress the Log Out, Restart and Shut Down confirmation
cs: Potlačit potvrzení odhlášení, restartování a vypnutí

en: Remove the Restart item from the menu
cs: Odebrat z nabídky položku Restartovat

en: Remove the Shut Down item from the menu
cs: Odebrat z nabídky položku Vypnout

en: Show the user list in the menu
cs: Zobrazovat v nabídce seznam uživatelů

en: Enable this indicator on login
cs: Aktivovat tento indikátor při přihlášení

en: Session
cs: Sezení

en: Show the number of seconds on the panel
cs: Zobrazovat na panelu počet sekund

en: Show the calendar in the menu
cs: Zobrazovat v nabídce kalendář

en: Show week numbers in the calendar
cs: Zobrazovat čísla týdnů v kalendáři

en: Show events in the menu
cs: Zobrazovat v nabídce události

en: Show the year on the panel
cs: Zobrazovat na panelu rok

en: Show the day of the week on the panel
cs: Zobrazovat na panelu den v týdnu

en: Show the month and date on the panel
cs: Zobrazovat na panelu měsíc a datum

en: Date and Time
cs: Datum a čas

en: Allow setting the volume above 100%
cs: Povolit nastavení hlasitosti nad 100 %

en: Sound
cs: Zvuk

en: Show percentage on the panel
cs: Zobrazovat na panelu procenta

en: Show time on the panel
cs: Zobrazovat na panelu čas

en: Power
cs: Napájení

en: Messages
cs: Zprávy

en: Maximum number of visible items
cs: Maximální počet viditelných položek

en: Discard notifications by application name
cs: Zahazovat oznámení podle názvu aplikace

en: Add
cs: Přidat

en: Remove
cs: Odstranit

en: column
cs: sloupec

en: Notifications
cs: Oznámení

en: Indicators
cs: Indikátory

en: Ayatana Indicators Settings
cs: Nastavení indikátorů Ayatana
