ayatana-settings 20.11.09.2 - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Show full user name on the panel
he: להציג בלוח את שם המשתמש במלואו

en: Remove the Log Out item from the menu
he: הסרת פריט היציאה מהתפריט

en: Suppress the Log Out, Restart and Shut Down confirmation
he: הדחקת אישורי היציאה, ההפעלה מחדש והכיבוי

en: Remove the Restart item from the menu
he: הסרת פריט ההפעלה מחדש מהתפריט

en: Remove the Shut Down item from the menu
he: הסרת פריט הכיבוי מהתפריט

en: Show the user list in the menu
he: הצגת רשימת המשתמשים בתפריט

en: Enable this indicator on login
he: הפעלת המחוון הזה עם הכניסה

en: Session
he: הפעלה

en: Show the number of seconds on the panel
he: הצגת מספר השניות על הלוח

en: Show the calendar in the menu
he: הצגת לוח השנה בתפריט

en: Show week numbers in the calendar
he: הצגת מספרי השבועות בלוח השנה

en: Show events in the menu
he: הצגת אירועים בתפריט

en: Show the year on the panel
he: הצגת השנה בלוח

en: Show the day of the week on the panel
he: הצגת היום בשבוע בלוח

en: Show the month and date on the panel
he: הצגת החודש והתאריך בלוח

en: Date and Time
he: תאריך ושעה

en: Allow setting the volume above 100%
he: לאפשר הגברת עצמת השמע מעבר ל־100%

en: Sound
he: צליל

en: Show percentage on the panel
he: הצגת אחוזים בלוח

en: Show time on the panel
he: הצגת השעה בלוח

en: Power
he: הפעלה

en: Messages
he: הודעות

en: Maximum number of visible items
he: מספר הפריטים הגלויים המרבי

en: Discard notifications by application name
he: הדחקת התראות לפי שם יישום

en: Add
he: הוספה

en: Remove
he: הסרה

en: column
he: עמודה

en: Notifications
he: התראות

en: Indicators
he: מחוונים

en: Ayatana Indicators Settings
he: הגדרות מחוונים של Ayatana
