ayatana-settings 20.11.09.2 - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Show full user name on the panel
hr: Prikaži potpuno korisničko ime na ploči

en: Remove the Log Out item from the menu
hr: Ukloni stavku „Odjava” iz izbornika

en: Suppress the Log Out, Restart and Shut Down confirmation
hr: Zanemari potvrdu za odjavu, ponovno pokretanje i isključivanje

en: Remove the Restart item from the menu
hr: Ukloni stavku „Ponovno pokretanje” iz izbornika

en: Remove the Shut Down item from the menu
hr: Ukloni stavku „Isključi” iz izbornika

en: Show the user list in the menu
hr: Prikaži popis korisnika u izborniku

en: Enable this indicator on login
hr: Aktiviraj ovaj indikator prilikom prijave

en: Session
hr: Sesija

en: Show the number of seconds on the panel
hr: Prikaži sekunde na ploči

en: Show the calendar in the menu
hr: Prikaži kalendar u izborniku

en: Show week numbers in the calendar
hr: Prikaži brojeve tjedana u kalendaru

en: Show events in the menu
hr: Prikaži događaje u izborniku

en: Show the year on the panel
hr: Prikaži godinu na ploči

en: Show the day of the week on the panel
hr: Prikaži dan u tjednu na ploči

en: Show the month and date on the panel
hr: Prikaži mjesec i datum na ploči

en: Date and Time
hr: Datum i vrijeme

en: Allow setting the volume above 100%
hr: Dozvoli postavljanje glasnoće iznad 100 %

en: Sound
hr: Zvuk

en: Show percentage on the panel
hr: Prikaži postotak na ploči

en: Show time on the panel
hr: Prikaži vrijeme na ploči

en: Power
hr: Energija

en: Messages
hr: Poruke

en: Maximum number of visible items
hr: Maksimalan broj vidljivih stavki

en: Discard notifications by application name
hr: Odbaci obavijesti na osnovi imena programa

en: Add
hr: Dodaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: column
hr: stupac

en: Notifications
hr: Obavjesti

en: Indicators
hr: Indikatori

en: Ayatana Indicators Settings
hr: Postavke Ayatana indikatora
