ayatana-settings 20.11.09.2 - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Show full user name on the panel
oc: Afichar lo nom complèt de l’utilizaire al panèl

en: Remove the Log Out item from the menu
oc: Levar l’item Se desconnectar del menú

en: Suppress the Log Out, Restart and Shut Down confirmation
oc: Levar las confirmacion per la desconnexion, la reaviada e l’extincion

en: Remove the Restart item from the menu
oc: Levar l’item reaviada del menú

en: Remove the Shut Down item from the menu
oc: Levar l’item Atudar del menú

en: Show the user list in the menu
oc: Afichar la lista dels utilizaires al menú

en: Enable this indicator on login
oc: Activar aqueste indicador a la connexion

en: Show the number of seconds on the panel
oc: Afichar lo nombre de segondas al panèl

en: Show the calendar in the menu
oc: Afichar lo calendièr al menú

en: Show week numbers in the calendar
oc: Afichar lo numèro de la setmana al calendièr

en: Show events in the menu
oc: Afichar los eveniments al menú

en: Show the year on the panel
oc: Afichar l’annada al panèl

en: Show the day of the week on the panel
oc: Afichar lo jorn de la setmana al panèl

en: Show the month and date on the panel
oc: Afichar lo mes e la data al panèl

en: Date and Time
oc: Data e ora

en: Allow setting the volume above 100%
oc: Permetre lo paramètre del volum al dessús de 100%

en: Sound
oc: Son

en: Show percentage on the panel
oc: Afichar lo percentatge al panèl

en: Show time on the panel
oc: Afichar l’ora al panèl

en: Power
oc: Energia

en: Messages
oc: Messatges

en: Maximum number of visible items
oc: Nombre maximal d’elements visibles

en: Discard notifications by application name
oc: Ignorar las notificacions per nom d’aplicacion

en: Add
oc: Ajustar

en: Remove
oc: Levar

en: column
oc: colomna

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Indicators
oc: Indicadors

en: Ayatana Indicators Settings
oc: Paramètres dels indicadors Ayatana
