ayatana-settings 20.11.09.2 - en to gd translation catalogue (26 entries)

en: Show full user name on the panel
gd: Seall làn ainm-cleachdaidh air a ’phannal

en: Remove the Log Out item from the menu
gd: Thoir air falbh an rud Log A-mach bhon Clàr-iùil

en: Show the user list in the menu
gd: Seall liosta nan cleachdaichean sa chlàr-taice

en: Enable this indicator on login
gd: Cuir an comas an comharra seo air logadh a-steach

en: Session
gd: Seisean

en: Show the number of seconds on the panel
gd: Seall an àireamh de dhiogan air a ’phannal

en: Show the calendar in the menu
gd: Seall am mìosachan sa chlàr-taice

en: Show week numbers in the calendar
gd: Seall àireamhan seachdain sa mhìosachan

en: Show events in the menu
gd: Seall tachartasan sa chlàr

en: Show the year on the panel
gd: Seall a ’bhliadhna air a’ phannal

en: Show the day of the week on the panel
gd: Seall latha na seachdain air a ’phannal

en: Show the month and date on the panel
gd: Seall a ’mhìos agus an ceann-latha air a’ phannal

en: Date and Time
gd: Ceann-latha agus àm

en: Allow setting the volume above 100%
gd: Leig le bhith a ’suidheachadh an tomhas os cionn 100%

en: Sound
gd: Fuaim

en: Show percentage on the panel
gd: Seall ceudad air a ’phannal

en: Show time on the panel
gd: Seall ùine air a ’phannal

en: Power
gd: Cumhachd

en: Messages
gd: Teachdaireachdan

en: Maximum number of visible items
gd: An àireamh as motha de nithean faicsinneach

en: Discard notifications by application name
gd: Cuir às do bhrathan a rèir ainm an tagraidh

en: Add
gd: Cuir ris

en: Remove
gd: Thoir air falbh

en: Notifications
gd: Brathan

en: Indicators
gd: Comharran

en: Ayatana Indicators Settings
gd: Suidhich Comharran Ayatana
