ayatana-settings 20.11.09.2 - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Show full user name on the panel
lt: Rodyti skydelyje pilną naudotojo vardą

en: Remove the Log Out item from the menu
lt: Šalinti iš meniu elementą „Atsijungti“

en: Suppress the Log Out, Restart and Shut Down confirmation
lt: Neklausti patvirtinimo Atsijungiant, Paleidžiant iš naujo ir Išjungiant

en: Remove the Restart item from the menu
lt: Šalinti iš meniu elementą „Paleisti iš naujo“

en: Remove the Shut Down item from the menu
lt: Šalinti iš meniu elementą „Išjungti“

en: Show the user list in the menu
lt: Rodyti meniu naudotojų sąrašą

en: Enable this indicator on login
lt: Įjungti šį indikatorių prisijungimo metu

en: Session
lt: Seansas

en: Show the number of seconds on the panel
lt: Rodyti skydelyje sekundžių skaičių

en: Show the calendar in the menu
lt: Rodyti meniu kalendorių

en: Show week numbers in the calendar
lt: Rodyti kalendoriuje savaičių numerius

en: Show events in the menu
lt: Rodyti meniu įvykius

en: Show the year on the panel
lt: Rodyti skydelyje metus

en: Show the day of the week on the panel
lt: Rodyti skydelyje savaitės dieną

en: Show the month and date on the panel
lt: Rodyti skydelyje mėnesį ir datą

en: Date and Time
lt: Data ir laikas

en: Allow setting the volume above 100%
lt: Leisti nustatyti garsį virš 100%

en: Sound
lt: Garsas

en: Show percentage on the panel
lt: Rodyti skydelyje procentinę dalį

en: Show time on the panel
lt: Rodyti skydelyje laiką

en: Power
lt: Maitinimas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Maximum number of visible items
lt: Didžiausias matomų elementų skaičius

en: Discard notifications by application name
lt: Atmesti pranešimus pagal programos pavadinimą

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Indicators
lt: Indikatoriai

en: Ayatana Indicators Settings
lt: Ayatana indikatorių nustatymai
