ayatana-webmail - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: No subject
bg: Без тема

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
bg: от %(t0)s, %(t1)s и други

en: from %(t0)s and %(t1)s
bg: от %(t0)s и %(t1)s

en: from %s
bg: от %s

en: New mail from %s
bg: Ново писмо от %s

en: Ayatana Webmail Preferences
bg: Настройки на Ayatana Webmail

en: Accounts
bg: Акаунти

en: Options
bg: Опции

en: Host:
bg: Хост:

en: Port:
bg: Порт:

en: Password:
bg: Парола:

en: Home:
bg: Домашен:

en: Compose:
bg: Състави:

en: Sent:
bg: Изпратени:

en: Inbox:
bg: Входящи:

en: Enable notifications:
bg: Вклчване на известявания
