ayatana-webmail - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Select account
ca: Seleccioneu un compte

en: Which account's command/web page would you like to open?
ca: Quina ordre o pàgina web del compte voleu obrir?

en: Message actions
ca: Accions del missatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Mark as read
ca: Marca’l com a llegit

en: Open message/Run command
ca: Obre un missatge/executa una ordre

en: Sender
ca: Remitent

en: Subject
ca: Assumpte

en: Open webmail home page
ca: Obre la pàgina d'inici de correu web

en: Clear
ca: Neteja

en: Settings
ca: Paràmetres

en: No subject
ca: Sense assumpte

en: Connection error
ca: Error de connexió

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
ca: No s’ha pogut connectar al compte «{accountName}»; l’aplicació es tancarà ara.

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
ca: d’%(t0)s, %(t1)s i uns altres

en: from %(t0)s and %(t1)s
ca: de %(t0)s, i %(t1)s

en: from %s
ca: de %s

en: New mail from %s
ca: Correu nou de %s

en: (None)
ca: (Cap)

en: Ayatana Webmail Preferences
ca: Preferències de l’Ayatana Webmail

en: Accounts
ca: Comptes

en: Options
ca: Opcions

en: Support
ca: Assistència

en: About
ca: Quant a

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
ca: La connexió al compte de correu ha fallat amb error:

en: Connection failure
ca: La connexió ha fallat

en: Add
ca: Afegeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Host:
ca: Amfitrió:

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Folders:
ca: Carpetes:

en: Home:
ca: Inici:

en: Compose:
ca: Redacció:

en: Sent:
ca: Enviats:

en: Inbox:
ca: Safata d’entrada:

en: Mark message as read
ca: Marca el missatge com a llegit

en: Open message in browser/Execute command
ca: Obre el missatge al navegador o executa una ordre

en: Ask me what to do
ca: Demana'm què fer

en: Enable notifications:
ca: Habilita les notificacions:

en: Play sound when a message is received:
ca: Reprodueix un so en rebre un missatge:

en: Merge messages from the same conversation:
ca: Uneix els missatges d'una mateixa conversa:

en: Hide count when zero:
ca: Amaga el recompte si és zero:

en: When a message is activated:
ca: Quan s'activa un missatge:

en: Execute this command when a message is received:
ca: Executa aquesta ordre en rebre un missatge:

en: Custom sound to play:
ca: So personalitzat a reproduir:

en: Ask a question
ca: Feu-nos una pregunta

en: Help translate
ca: Ajudeu amb la traducció

en: Source code
ca: Codi font

en: Home page
ca: Lloc web
