ayatana-webmail - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: No subject
cy: Dim pwnc

en: New mail from %s
cy: Ebost newydd wrth %s

en: Ayatana Webmail Preferences
cy: Dewisiadau Ayatana Webmail

en: Accounts
cy: Cyfrifon

en: Options
cy: Opsiynau

en: Host:
cy: Gwesteiwr:

en: Port:
cy: Porth:

en: Password:
cy: Cyfrinair:

en: Home:
cy: Careref:

en: Compose:
cy: Ysgrifennu:

en: Sent:
cy: Anfonwyd:

en: Inbox:
cy: Mewnflwch:

en: Enable notifications:
cy: Galluogi hysbysiadau:
