ayatana-webmail - en to el translation catalogue (17 entries)

en: No subject
el: Χωρίς θέμα

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
el: Από %(t0)s, %(t1)s και άλλα

en: from %(t0)s and %(t1)s
el: από %(t0)s and %(t1)s

en: from %s
el: από  %s

en: New mail from %s
el: Νέο μήνυμα από %s

en: Ayatana Webmail Preferences
el: Προτιμήσεις Ayatana Webmail

en: Accounts
el: Λογαριασμοί

en: Options
el: Προτιμήσεις

en: Host:
el: Εξυπηρετητής:

en: Port:
el: Θύρα:

en: Password:
el: Κωδικός πρόσβασης:

en: Home:
el: Αρχική:

en: Compose:
el: Σύνθεση:

en: Sent:
el: Απεσταλμένα:

en: Inbox:
el: Εισερχόμενα:

en: Enable notifications:
el: Ενεργοποίηση ειδοποιήσεων:

en: Custom sound to play:
el: Επιλογή ήχου προς αναπαραγωγή:
