ayatana-webmail 23.12.25 - en to eo translation catalogue (52 entries)

en: Select account
eo: Elektu konton

en: Message actions
eo: Agoj pri mesaĝo

en: Delete
eo: Forviŝi

en: Mark as read
eo: Marki kiel legitan

en: Open message/Run command
eo: Malfermi mesaĝon/ruli komandon

en: Sender
eo: Sendinto

en: Subject
eo: Titolo

en: Clear
eo: Forviŝi

en: Settings
eo: Agordoj

en: No subject
eo: Sen titolo

en: Connection error
eo: Eraro pri konekto

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
eo: Ne eblas konekti al la konto «{accountName}»; pro tio, la programo nun ĉesos.

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
eo: de %(t0)s, %(t1)s kaj aliuloj

en: from %(t0)s and %(t1)s
eo: de %(t0)s kaj %(t1)s

en: from %s
eo: de %s

en: New mail from %s
eo: Nova retmesaĝo de %s

en: Custom
eo: Propra

en: (None)
eo: (Nenio)

en: Ayatana Webmail Preferences
eo: Agordoj pri Ayatana Webmail

en: Accounts
eo: Kontoj

en: Options
eo: Opcioj

en: Support
eo: Subteno

en: About
eo: Pri

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
eo: Malsukcesis konekti al retpoŝta konto. Jen la eraro:

en: Connection failure
eo: Eraro pri konekto

en: Add
eo: Enmeti

en: Remove
eo: Forigi

en: Account:
eo: Konto:

en: Server:
eo: Servilo:

en: Host:
eo: Gastiganto:

en: Port:
eo: Pordo:

en: Username:
eo: Salutnomo:

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Folders:
eo: Dosierujoj:

en: Home:
eo: Hejmo:

en: Compose:
eo: Verki:

en: Sent:
eo: Senditaj:

en: Inbox:
eo: Leterkesto:

en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: Mark message as read
eo: Marki mesaĝon kiel legitan

en: Open message in browser/Execute command
eo: Malfermi mesaĝon en TTT-legilo/Ruli komandon

en: Ask me what to do
eo: Demandi min, kion fari

en: Enable notifications:
eo: Montri sciigojn:

en: Play sound when a message is received:
eo: Ludi sonon post ricevo de mesaĝo:

en: Hide count when zero:
eo: Kaŝi la kalkulon, se ĝi estas nul:

en: When a message is activated:
eo: Kiam mesaĝo estas aktivigita:

en: Custom sound to play:
eo: Propra ludota sono:

en: Report a bug
eo: Raporti cimon

en: Request a feature
eo: Peti funkcion

en: Ask a question
eo: Demandi

en: Help translate
eo: Helpi tradukadon

en: Source code
eo: Fontkodo
