ayatana-webmail - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: No subject
fi: Ei aihetta

en: New mail from %s
fi: Uutta sähköpostia osoitteesta %s

en: Accounts
fi: Tilit

en: Options
fi: Asetukset

en: Host:
fi: Palvelin:

en: Port:
fi: Portti:

en: Password:
fi: Salasana:

en: Home:
fi: Koti:

en: Compose:
fi: Lähetä:

en: Sent:
fi: Lähetetyt:

en: Inbox:
fi: Saapuneet:

en: Enable notifications:
fi: Käytä ilmoituksia:
