ayatana-webmail - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: No subject
gl: Sen asunto

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
gl: de %(t0)s, %(t1)s e outros

en: from %(t0)s and %(t1)s
gl: de %(t0)s e %(t1)s

en: from %s
gl: de %s

en: New mail from %s
gl: Novo correo de %s

en: Ayatana Webmail Preferences
gl: Preferencias de Ayatana Webmail

en: Accounts
gl: Contas

en: Options
gl: Opcións

en: Host:
gl: Servidor:

en: Port:
gl: Porto:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Home:
gl: Inicio:

en: Compose:
gl: Redactar:

en: Sent:
gl: Enviados:

en: Inbox:
gl: Caixa de entrada:

en: Enable notifications:
gl: Activar notificacións:

en: Custom sound to play:
gl: Son personalizado:
