ayatana-webmail - en to hr translation catalogue (77 entries)

en: Select account
hr: Odaberi račun

en: Which account's command/web page would you like to open?
hr: Koju naredbu računa/web-stranicu želiš otvoriti?

en: Message actions
hr: Radnje poruke

en: Delete
hr: Izbriši

en: Mark as read
hr: Označi kao pročitano

en: Open message/Run command
hr: Otvori poruku/Pokreni naredbu

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Subject
hr: Predmet

en: Open webmail home page
hr: Otvori početnu stranicu webmaila

en: Clear
hr: Izbriši

en: Settings
hr: Postavke

en: No subject
hr: Nema naslova

en: Connection error
hr: Greška u vezi

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
hr: Nije moguće povezati se s računom „{accountName}”. Pprogram će se sada zatvoriti.

en: You have %d unread message | You have %d unread messages
hr[0]: Imaš %d nepročitanu poruku
hr[1]: Imaš %d nepročitane poruke
hr[2]: Imaš %d nepročitanih poruka

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
hr: od %(t0)s, %(t1)s i ostalih

en: from %(t0)s and %(t1)s
hr: od %(t0)s i %(t1)s

en: from %s
hr: od %s

en: New mail from %s
hr: Nova pošta od %s

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: If this string starts with http:// or https://, the application will open it in your browser - otherwise, it will be run as a command
hr: Ako ovaj niz počinje s http:// ili https://, program će ga otvoriti u tvom pregledniku – u protivnom će se pokrenuti kao naredba

en: (None)
hr: (Ništa)

en: Ayatana Webmail Preferences
hr: Ayatana Webmail osobitosti

en: Accounts
hr: Korisnički računi

en: Options
hr: Mogućnosti

en: Support
hr: Podrška

en: About
hr: O programu

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
hr: Neuspjelo povezivanje s e-mail računom. Prijavljena greška je:

en: Connection failure
hr: Kvar veze

en: Add
hr: Dodaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: The application will append this string to "Inbox" to access a specific message - you can use the $MSG_THREAD and $MSG_UID placeholders
hr: Program će dodati znakovni niz u sandučić „Dolazno” za pristupanje određenoj poruci – možeš koristiti rezervirana mjesta $ MSG_THREAD i $ MSG_UID

en: Account:
hr: Račun:

en: Server:
hr: Poslužitelj:

en: Host:
hr: Računalo:

en: Port:
hr: Priključak:

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Folders:
hr: Mape:

en: Home:
hr: Početna:

en: Compose:
hr: Nova poruka:

en: Sent:
hr: Poslano:

en: Inbox:
hr: Dolazno:

en: Message:
hr: Poruka:

en: Mark message as read
hr: Označi poruku kao pročitanu

en: Open message in browser/Execute command
hr: Otvori poruku u pregledniku/Izvrši naredbu

en: Ask me what to do
hr: Pitaj me što uraditi

en: Enable notifications:
hr: Aktiviraj obavijesti:

en: Play sound when a message is received:
hr: Odsviraj zvuk, kad se primi poruka:

en: Merge messages from the same conversation:
hr: Sjedini poruke iz istog razgovora:

en: Hide count when zero:
hr: Sakrij broj kad je nula:

en: When a message is activated:
hr: Kad je poruka aktivirana:

en: Execute this command when a message is received:
hr: Izvrši ovu naredbu kad se primi poruka:

en: Custom sound to play:
hr: Poseban zvuk za reprodukciju:

en: Report a bug
hr: Prijavi grešku

en: Request a feature
hr: Zatraži funkciju

en: It's a good idea to add the {labelname} label to your issue.
hr: Bilo bi dobro dodati oznaku {labelname} za tvoj problem.

en: Ask a question
hr: Postavi pitanje

en: Help translate
hr: Pomogni prevoditi

en: Source code
hr: Izvorni kȏd

en: Home page
hr: Početna stranica

en: Maximum item count
hr: Maksimalni broj elemenata

en: Limit the number of mails to retrieve per folder.
hr: Ograniči broj e-mailova za preuzimanje po mapi.

en: Enable notifications
hr: Aktiviraj obavijesti

en: Show OSD notifications when new messages arrive.
hr: Prikaži OSD obavijesti pri primitku novih poruka.

en: Enable sound
hr: Aktiviraj zvuk

en: Play sound when new messages arrive.
hr: Odsviraj zvuk pri primitku novih poruka.

en: Hide message count
hr: Sakrij broj poruka

en: Hide message count when there are no messages.
hr: Sakrij broj poruka kad nema poruka.

en: Execute on receive
hr: Izvrši pri primitku

en: Run this command when new messages arrive.
hr: Izvrši ovu naredbu pri primitku novih poruka.

en: Custom sound
hr: Prilagođen zvuk

en: Play a custom sound when new messages arrive.
hr: Odsviraj prilagođeni zvuk pri primitku novih poruka.

en: Merge messages
hr: Sjedini poruke

en: Merge messages belonging to the same conversation.
hr: Sjedini poruke istog razgovora.

en: Message action
hr: Radnja za poruku

en: Action to perform when a message is activated.
hr: Radnja pri primitku nove poruke je aktivirana.
