ayatana-webmail - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Select account
hu: Fiók kiválasztása

en: Which account's command/web page would you like to open?
hu: Melyik fiók parancsát/weboldalát szeretné megnyitni?

en: Message actions
hu: Levélműveletek

en: Delete
hu: Törlés

en: Mark as read
hu: Megjelölés olvasottként

en: Open message/Run command
hu: Levél megnyitása / parancs futtatása

en: Sender
hu: Feladó

en: Subject
hu: Tárgy

en: Open webmail home page
hu: A webmail megnyitása a honlapon

en: Clear
hu: Törlés

en: Settings
hu: Beállítások

en: No subject
hu: Nincs tárgy

en: Connection error
hu: Kapcsolódási hiba

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
hu: Nem sikerült kapcsolódni a(z) "{accountName}" fiókhoz, az alkalmazás ,most bezárul.

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
hu: a feladók: %(t0)s, %(t1)s és mások

en: from %(t0)s and %(t1)s
hu: a feladók: %(t0)s és %(t1)s

en: from %s
hu: a feladó: %s

en: New mail from %s
hu: Új levél érkezett, ettől: %s

en: (None)
hu: (nincs)

en: Ayatana Webmail Preferences
hu: Ayatana Webmail Beállítások

en: Accounts
hu: Fiókok

en: Options
hu: Beállítások

en: Support
hu: Támogatás

en: About
hu: Névjegy

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
hu: Nem sikerült kapcsolódni a levélfiókhoz. A visszaadott hiba a következő volt:

en: Connection failure
hu: Kapcsolódási hiba

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Host:
hu: Kiszolgáló:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Folders:
hu: Mappák:

en: Home:
hu: Kezdőlap:

en: Compose:
hu: Levélírás:

en: Sent:
hu: Elküldött levelek:

en: Inbox:
hu: Beérkező levelek:

en: Mark message as read
hu: Üzenet megjelölése olvasottként

en: Open message in browser/Execute command
hu: Levél megnyitása böngészőben/parancs végrehajtása

en: Ask me what to do
hu: Kérdezz meg, hogy mit kéne csinálni

en: Enable notifications:
hu: Értesítések engedélyezése:

en: Play sound when a message is received:
hu: Hang lejátszása üzenet érkezésekor:

en: Merge messages from the same conversation:
hu: Azonos témájú levelek csoportosítása:

en: Hide count when zero:
hu: Szám elrejtése amikor nulla:

en: When a message is activated:
hu: Levél kiválasztásakor:

en: Execute this command when a message is received:
hu: Parancs futtatása üzenet érkezésekor:

en: Custom sound to play:
hu: Egyéni hangfájl:

en: Ask a question
hu: Kérdés feltevése

en: Help translate
hu: Közreműködés a fordításban

en: Source code
hu: Forráskód

en: Home page
hu: Honlap
