ayatana-webmail - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: No subject
kk: Тақырыбы жоқ

en: New mail from %s
kk: %s жаңа хат келді

en: Ayatana Webmail Preferences
kk: Ayatana Webmail баптаулары

en: Accounts
kk: Тіркемелер

en: Options
kk: Баптаулар

en: Host:
kk: Хост аты:

en: Port:
kk: Порт:

en: Password:
kk: Құпия сөз:

en: Home:
kk: Басты

en: Compose:
kk: Жазу:

en: Sent:
kk: Жіберілген:

en: Inbox:
kk: Кіріс:

en: Enable notifications:
kk: Мәлімдемелерді қолдану:
