ayatana-webmail - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: No subject
lv: Bez temata

en: from %s
lv: no %s

en: New mail from %s
lv: Jauna vēstule no %s

en: Ayatana Webmail Preferences
lv: Ayatana Webmail uzstādījumi

en: Accounts
lv: Konti

en: Options
lv: Iestatījumi

en: Host:
lv: Hosts:

en: Port:
lv: Ports:

en: Password:
lv: Parole:

en: Home:
lv: Mājas:

en: Compose:
lv: Sastādīt:

en: Sent:
lv: Nosūtītās:

en: Inbox:
lv: Iesūtne:

en: Enable notifications:
lv: Ieslēgt paziņojumus:

en: Custom sound to play:
lv: Pielāgotā skaņa:
