ayatana-webmail - en to ms translation catalogue (49 entries)

en: Select account
ms: Pilih akaun

en: Which account's command/web page would you like to open?
ms: Akaun manakah arahan/sesawang yang ingin dibuka?

en: Message actions
ms: Tindakan mesej

en: Delete
ms: Buang

en: Mark as read
ms: Tandakan sudah dibaca

en: Open message/Run command
ms: Buka mesej/Jalankan arahan

en: Sender
ms: Pengirim

en: Subject
ms: Subjek

en: Open webmail home page
ms: Buka paparan pelayar emel

en: Clear
ms: Bersih

en: Settings
ms: Seting

en: No subject
ms: Tiada tajuk

en: Connection error
ms: Masalah sambungan

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
ms: Gagal sambungan ke akaun "{accountName}", aplikasi ditutup sekarang.

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
ms: dari %(t0)s, %(t1)s dan lain-lain

en: from %(t0)s and %(t1)s
ms: dari %(t0)s dan %(t1)s

en: from %s
ms: dari %s

en: New mail from %s
ms: Mel baru daripada %s

en: (None)
ms: (Tiada)

en: Ayatana Webmail Preferences
ms: Ayatana Rujukan Pelayar emel

en: Accounts
ms: Akaun

en: Options
ms: Pilihan

en: Support
ms: Sokongan

en: About
ms: Tentang

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
ms: Sambungan gagal ke akaun emel. Masalah merujuk ialah:

en: Connection failure
ms: Sambungan gagal

en: Add
ms: Tambah

en: Remove
ms: Keluarkan

en: Host:
ms: Hos:

en: Password:
ms: Kata Laluan:

en: Folders:
ms: Folder:

en: Home:
ms: Rumah:

en: Compose:
ms: Gubah:

en: Sent:
ms: Dihantar:

en: Inbox:
ms: Kotak masuk:

en: Mark message as read
ms: Tandakan mesej sudah dibaca

en: Open message in browser/Execute command
ms: Buka mesej di pelayar/Jalankan arahan

en: Ask me what to do
ms: Tanya saya untuk tindakan seterusnya

en: Enable notifications:
ms: Benarkan pemberitahuan:

en: Play sound when a message is received:
ms: Bunyikan bila mesej diterima:

en: Merge messages from the same conversation:
ms: Campurkan mesej dari perbualan yang sama:

en: Hide count when zero:
ms: Sembunyi kiraan bila kosong:

en: When a message is activated:
ms: Apabila mesej diaktifkan:

en: Execute this command when a message is received:
ms: Jalankan arahan ini bila mesej diterima:

en: Custom sound to play:
ms: Bunyi lain untuk digunakan:

en: Ask a question
ms: Tanya soalan

en: Help translate
ms: Bantu tranlasi

en: Source code
ms: Punca kod

en: Home page
ms: Paparan Utama
