ayatana-webmail 23.12.25 - en to nb_NO translation catalogue (63 entries)

en: Select account
nb_NO: Velg konto

en: Message actions
nb_NO: Meldingshandlinger

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Mark as read
nb_NO: Marker som lest

en: Open message/Run command
nb_NO: Åpne melding/kjør kommando

en: Sender
nb_NO: Avsender

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Open webmail home page
nb_NO: Åpne vevpost-hjemmesiden

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: No subject
nb_NO: Uten emne

en: Connection error
nb_NO: Tilkoblingsfeil

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
nb_NO: Kunne ikke koble til kontoen «{accountName}», programmet vil nå avsluttes.

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
nb_NO: fra %(t0)s, %(t1)s og andre

en: from %(t0)s and %(t1)s
nb_NO: fra %(t0)s og %(t1)s

en: from %s
nb_NO: fra %s

en: If this string starts with http:// or https://, the application will open it in your browser - otherwise, it will be run as a command
nb_NO: Hvis denne strengen starter med http:// eller https:// vil programmet åpne det i din nettleser, ellers vil det bli kjørt som en kommando

en: (None)
nb_NO: (Ingen)

en: Ayatana Webmail Preferences
nb_NO: Ayatana-vevpostinnstillinger

en: Accounts
nb_NO: Kontoer

en: Options
nb_NO: Innstillinger

en: Support
nb_NO: Støtte

en: About
nb_NO: Om

en: Please visit the following link and enable access for less secure apps:
nb_NO: Besøk følgende lenke og skru på tilgang for mindre sikre programmer:

en: Access blocked by Google
nb_NO: Tilgang blokkert av Google

en: Connection failure
nb_NO: Tilkoblingsfeil

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: The application will append this string to "Inbox" to access a specific message - you can use the $MSG_THREAD and $MSG_UID placeholders
nb_NO: Programmet vil legge til denne stringen i «Innboks» for å nå en gitt melding - du kan bruke $MSG_THREAD og $MSG_UID-plassholdere

en: Account:
nb_NO: Konto:

en: Server:
nb_NO: Tjener:

en: Host:
nb_NO: Vert:

en: Username:
nb_NO: Brukernavn:

en: Password:
nb_NO: Passord:

en: Folders:
nb_NO: Mapper:

en: Home:
nb_NO: Hjem:

en: Compose:
nb_NO: Skriv ny:

en: Sent:
nb_NO: Sendt:

en: Inbox:
nb_NO: Innboks:

en: Message:
nb_NO: Melding:

en: Mark message as read
nb_NO: Marker melding som lest

en: Ask me what to do
nb_NO: Spør meg hva som skal gjøres

en: Play sound when a message is received:
nb_NO: Spill lyd når en melding mottas:

en: Merge messages from the same conversation:
nb_NO: Flett meldinger fra samme samtale:

en: Hide count when zero:
nb_NO: Skjul antall når null:

en: When a message is activated:
nb_NO: Når en melding er aktivert:

en: Execute this command when a message is received:
nb_NO: Kjør denne kommandoen når en melding mottas:

en: Custom sound to play:
nb_NO: Tilpasset lyd å spille:

en: Report a bug
nb_NO: Innrapporter en feil

en: Request a feature
nb_NO: Forespør en funksjon

en: It's a good idea to add the {labelname} label to your issue.
nb_NO: Det er en god idé å legge til {labelname}-etikett for ditt problem.

en: Ask a question
nb_NO: Still et spørsmål

en: Help translate
nb_NO: Hjelp til i oversettelsen

en: Source code
nb_NO: Kildekode

en: Home page
nb_NO: Hjemmeside

en: Ayatana Webmail (service)
nb_NO: Ayatana-vevpost (tjeneste)

en: Ayatana Webmail
nb_NO: Ayatana-vevpost

en: Webmail notifications and actions for any desktop
nb_NO: Vevpost-merknader og handlinger for alle skrivebord

en: Mark all as read
nb_NO: Marker alle som lest

en: Compose Mail
nb_NO: Skriv e-post

en: Sent
nb_NO: Sendt

en: Inbox
nb_NO: Innboks
