ayatana-webmail - en to nl translation catalogue (74 entries)

en: Select account
nl: Kies een account

en: Which account's command/web page would you like to open?
nl: Welke opdracht/webpagina van een account dient te worden geopend?

en: Message actions
nl: Berichtacties

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Mark as read
nl: Markeren als gelezen

en: Open message/Run command
nl: Bericht openen/Opdracht uitvoeren

en: Sender
nl: Afzender

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Open webmail home page
nl: Webmailpagina openen

en: Clear
nl: Wissen

en: Settings
nl: Instellingen

en: No subject
nl: Geen onderwerp

en: Connection error
nl: Verbindingsfout

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
nl: Er kan geen verbinding worden gemaakt met “{accountName}” - het programma wordt afgesloten.

en: You have %d unread message | You have %d unread messages
nl[0]: Je hebt %d ongelezen bericht
nl[1]: Je hebt %d ongelezen berichten

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
nl: van %(t0)s, %(t1)s en anderen

en: from %(t0)s and %(t1)s
nl: van %(t0)s en %(t1)s

en: from %s
nl: van %s

en: New mail from %s
nl: Nieuw bericht van %s

en: Custom
nl: Aangepast

en: If this string starts with http:// or https://, the application will open it in your browser - otherwise, it will be run as a command
nl: Als de tekenreeks met http:// of https:// begint, dan wordt het programma geopend in je webbrowser - als dat niet zo is, wordt de opdracht uitgevoerd

en: (None)
nl: (Geen)

en: Ayatana Webmail Preferences
nl: Ayatana Webmail-instellingen

en: Options
nl: Instellingen

en: Support
nl: Ondersteuning

en: About
nl: Over

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
nl: Er kan geen verbinding worden gemaakt met het e-mailaccount. Foutmelding:

en: Connection failure
nl: Verbindingsfout

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: The application will append this string to "Inbox" to access a specific message - you can use the $MSG_THREAD and $MSG_UID placeholders
nl: Het programma kent deze tekenreeks toe aan het postvak in om een specifiek bericht te openen - je kunt $MSG_THREAD en $MSG_UID als tijdelijke aanduiding gebruiken

en: Port:
nl: Poort:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Folders:
nl: Mappen:

en: Home:
nl: Startpagina:

en: Compose:
nl: Opstellen:

en: Sent:
nl: Verzonden:

en: Inbox:
nl: Postvak in:

en: Message:
nl: Bericht:

en: Mark message as read
nl: Bericht markeren als gelezen

en: Open message in browser/Execute command
nl: Bericht openen in webbrowser/Opdracht uitvoeren

en: Ask me what to do
nl: Om actie vragen

en: Enable notifications:
nl: Meldingen inschakelen:

en: Play sound when a message is received:
nl: Geluid afspelen bij ontvangen van bericht:

en: Merge messages from the same conversation:
nl: Berichten van dezelfde afzender als gesprek tonen:

en: Hide count when zero:
nl: Verbergen indien nul:

en: When a message is activated:
nl: Na openen van een bericht:

en: Execute this command when a message is received:
nl: Opdracht uitvoeren bij ontvangen van bericht:

en: If a command is set, it will be called with the following parameters: sender, subject, IMAP host
nl: Als er een opdracht is ingesteld, dan wordt deze aangeroepen met de volgende opties: afzender, onderwerp, imap-host

en: Custom sound to play:
nl: Eigen geluid afspelen:

en: Report a bug
nl: Bug melden

en: Request a feature
nl: Idee delen

en: It's a good idea to add the {labelname} label to your issue.
nl: Voeg bij voorkeur “{labelname}” toe aan je ‘issue’.

en: Ask a question
nl: Vraag stellen

en: Help translate
nl: Helpen met vertalen

en: Source code
nl: Broncode

en: Home page
nl: Website

en: Maximum item count
nl: Maximaal aantal items

en: Limit the number of mails to retrieve per folder.
nl: Beperk het aantal per map op te halen berichten.

en: Enable notifications
nl: Meldingen tonen

en: Show OSD notifications when new messages arrive.
nl: Toon meldingen bij het ontvangen van nieuwe berichten.

en: Enable sound
nl: Geluid afspelen

en: Play sound when new messages arrive.
nl: Speel een geluid af bij het ontvangen van nieuwe berichten.

en: Hide message count
nl: Berichtaantal verbergen

en: Hide message count when there are no messages.
nl: Verberg het berichtaantal als er geen berichten zijn.

en: Execute on receive
nl: Uitvoeren na ontvangen

en: Run this command when new messages arrive.
nl: Voer deze opdracht uit bij het ontvangen van nieuwe berichten.

en: Custom sound
nl: Eigen geluid

en: Play a custom sound when new messages arrive.
nl: Speel een eigen geluid af bij het ontvangen van nieuwe berichten.

en: Merge messages
nl: Berichten als gesprek tonen

en: Merge messages belonging to the same conversation.
nl: Toon berichten van dezelfde afzender als gesprek.

en: Message action
nl: Berichtactie

en: Action to perform when a message is activated.
nl: Voer deze actie uit na het openen van een bericht.
