ayatana-webmail - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: No subject
nn: Ingen emne

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
nn: frå %(t0)s, %(t1)s og andre

en: from %(t0)s and %(t1)s
nn: frå %(t0)s og %(t1)s

en: from %s
nn: frå %s

en: New mail from %s
nn: Ny e-post frå %s

en: Ayatana Webmail Preferences
nn: Ayatana Webmail Innstillingar

en: Accounts
nn: Kontoar

en: Options
nn: Innstillingar

en: Host:
nn: Vert:

en: Password:
nn: Passord:

en: Home:
nn: Heim:

en: Compose:
nn: Skriv ny:

en: Sent:
nn: Sendt e-post:

en: Inbox:
nn: Innboks:

en: Enable notifications:
nn: Slå på skjermmeldingar:
