ayatana-webmail - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Clear
pl: Wyczyść

en: No subject
pl: Brak tematu

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
pl: od %(t0)s, %(t1)s i innych nadawców

en: from %(t0)s and %(t1)s
pl: od %(t0)s i %(t1)s

en: from %s
pl: od %s

en: New mail from %s
pl: Nowa wiadomość od %s

en: Ayatana Webmail Preferences
pl: Preferencje

en: Accounts
pl: Konta

en: Options
pl: Opcje

en: Host:
pl: Serwer:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Home:
pl: Strona główna:

en: Compose:
pl: Tworzenie wiadomości:

en: Sent:
pl: Wysłane:

en: Inbox:
pl: Odebrane:

en: Enable notifications:
pl: Powiadomienia

en: Custom sound to play:
pl: Wybrany dźwięk
