ayatana-webmail 23.12.25 - en to sc translation catalogue (47 entries)

en: Select account
sc: Seletziona unu contu

en: Which account's command/web page would you like to open?
sc: Cale cumandu o situ web de su contu boles abèrrere?

en: Message actions
sc: Atziones de su messàgiu

en: Delete
sc: Cantzella

en: Mark as read
sc: Marca comente lèghidu

en: Subject
sc: Ogetu

en: Open webmail home page
sc: Aberi sa pàgina printzipale de sa posta

en: Clear
sc: Lìmpia

en: Settings
sc: Cunfiguratzione

en: No subject
sc: Perunu ogetu

en: Connection error
sc: Faddina de connessione

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
sc: Impossìbile connètere a su contu "{accountName}"; s'aplicatzione at a èssere serrada immoe.

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
sc: dae %(t0)s,%(t1)s e àteru

en: from %(t0)s and %(t1)s
sc: dae %(t0)s e %(t1)s

en: from %s
sc: dae %s

en: New mail from %s
sc: Messàgiu nou dae %s

en: Custom
sc: Personalizadu

en: (None)
sc: (Perunu)

en: Ayatana Webmail Preferences
sc: Preferèntzias de Ayatana Webmail

en: Accounts
sc: Contos

en: Options
sc: Optziones

en: Support
sc: Agiudu

en: About
sc: Informatziones

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
sc: Faddina in sa connessione a su contu de posta:

en: Connection failure
sc: Faddina de connessione

en: Add
sc: Agiunghe

en: Remove
sc: Cantzella

en: Account:
sc: Contu:

en: Port:
sc: Portu:

en: Username:
sc: Nòmine utente:

en: Password:
sc: Crae:

en: Folders:
sc: Cartellas:

en: Home:
sc: Printzipale:

en: Sent:
sc: Imbiados:

en: Inbox:
sc: In intrada:

en: Message:
sc: Messàgiu:

en: Mark message as read
sc: Marca comente lèghidu

en: Ask me what to do
sc: Dimanda·mi sa cosa de fàghere

en: Enable notifications:
sc: Ativa notìficas:

en: Play sound when a message is received:
sc: Reprodue unu sonu cando arribat unu messàgiu:

en: When a message is activated:
sc: Cando unu messàgiu est seletzionadu:

en: Custom sound to play:
sc: Sonu personalizadu:

en: Report a bug
sc: Signala una faddina

en: Ask a question
sc: Faghe una dimanda

en: Help translate
sc: Agiuda a tradùere

en: Source code
sc: Còdighe de orìgine

en: Home page
sc: Pàgina printzipale
