ayatana-webmail - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Mark as read
sl: Označi kot prebrano

en: Sender
sl: Pošiljatelj

en: Subject
sl: Zadeva

en: Clear
sl: Počisti

en: Settings
sl: Nastavitve

en: No subject
sl: Brez zadeve

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
sl: od %(t0)s, %(t1)s in ostalih

en: from %(t0)s and %(t1)s
sl: od %(t0)s in %(t1)s

en: from %s
sl: od %s

en: New mail from %s
sl: Nova pošta od %s

en: (None)
sl: (Brez)

en: Accounts
sl: Računi

en: Options
sl: Možnosti

en: Support
sl: Podpora

en: About
sl: O programu

en: Connection failure
sl: Povezava je spodletela

en: Add
sl: Dodaj

en: Remove
sl: Odstrani

en: Host:
sl: Gostitelj:

en: Port:
sl: Vrata:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Folders:
sl: Mape:

en: Home:
sl: Dom:

en: Compose:
sl: Sestavi:

en: Sent:
sl: Poslano:

en: Inbox:
sl: Dohodna pošta:

en: Mark message as read
sl: Označi sporočilo kot prebrano

en: Ask me what to do
sl: Vedno vprašaj za potrditev

en: Enable notifications:
sl: Omogoči obvestila:

en: Custom sound to play:
sl: Predvajanje zvoka po meri:

en: Ask a question
sl: Postavi vprašanje

en: Help translate
sl: Pomoč pri prevajanjnu

en: Source code
sl: Izvorna koda

en: Home page
sl: Domača stran
