ayatana-webmail - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: No subject
sr: Без теме

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
sr: од %(t0)s и %(t1)s и осталих

en: from %(t0)s and %(t1)s
sr: ос %(t0)s и %(t1)s

en: from %s
sr: од %s

en: New mail from %s
sr: %s је послао нову поруку

en: Ayatana Webmail Preferences
sr: Поставке поште Јунитија

en: Accounts
sr: Налози

en: Options
sr: Могућности

en: Host:
sr: Домаћин:

en: Port:
sr: Прикључник:

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Home:
sr: Почетна:

en: Compose:
sr: Састави:

en: Sent:
sr: Послато:

en: Inbox:
sr: Примљено:

en: Enable notifications:
sr: Омогући обавештења:

en: Custom sound to play:
sr: Произвољни звук за пуштање:
