ayatana-webmail - en to tr translation catalogue (78 entries)

en: Select account
tr: Hesap seç

en: Which account's command/web page would you like to open?
tr: Hangi hesabın komutunu/web sayfasını açmak istiyorsunuz?

en: Message actions
tr: Mesaj eylemleri

en: Delete
tr: Sil

en: Mark as read
tr: Okundu olarak işaretle

en: Open message/Run command
tr: Mesajı aç/Komutu çalıştır

en: Sender
tr: Gönderen

en: Subject
tr: Konu

en: Open webmail home page
tr: Web e-posta ana sayfasını aç

en: Clear
tr: Temizle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: No subject
tr: Başlık yok

en: Connection error
tr: Bağlantı hatası

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
tr: "{accountName}" hesabına bağlanılamadı, uygulama şimdi çıkacak.

en: You have %d unread message | You have %d unread messages
tr[0]: %d okunmamış mesajınız var
tr[1]: %d okunmamış mesajınız var

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
tr: %(t0)s, %(t1)s ve diğerlerinden

en: from %(t0)s and %(t1)s
tr: %(t0)s ve %(t1)s'den

en: from %s
tr: %s'den

en: New mail from %s
tr: %s kişisinden yeni e-posta

en: Custom
tr: Özel

en: If this string starts with http:// or https://, the application will open it in your browser - otherwise, it will be run as a command
tr: Bu dizge http:// veya https:// ile başlıyorsa, uygulama bunu tarayıcınızda açacaktır - aksi takdirde, bir komut olarak çalıştırılacaktır

en: (None)
tr: (Yok)

en: Ayatana Webmail Preferences
tr: Ayatana Webmail tercihleri

en: Accounts
tr: Hesaplar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Support
tr: Destek

en: About
tr: Hakkında

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
tr: E-posta hesabına bağlanılamadı. Alınan hata:

en: Connection failure
tr: Bağlantı başarısız

en: Add
tr: Ekle

en: Remove
tr: Kaldır

en: The application will append this string to "Inbox" to access a specific message - you can use the $MSG_THREAD and $MSG_UID placeholders
tr: Uygulama, belirli bir mesaja erişmek için bu dizgeyi "Gelen kutusu"na ekleyecektir - $MSG_THREAD ve $MSG_UID yer tutucularını kullanabilirsiniz

en: Account:
tr: Hesap:

en: Server:
tr: Sunucu:

en: Host:
tr: Ana makine:

en: Port:
tr: Bağlantı noktası:

en: Username:
tr: Kullanıcı adı:

en: Password:
tr: Parola:

en: Folders:
tr: Klasörler:

en: Home:
tr: Ev:

en: Compose:
tr: Yaz:

en: Sent:
tr: Gönderilen:

en: Inbox:
tr: Gelen kutusu:

en: Message:
tr: Mesaj:

en: Mark message as read
tr: Mesajı okundu olarak işaretle

en: Open message in browser/Execute command
tr: Mesajı tarayıcıda aç/Komutu çalıştır

en: Ask me what to do
tr: Ne yapılacağını bana sor

en: Enable notifications:
tr: Bildirimleri etkinleştir:

en: Play sound when a message is received:
tr: Bir mesaj alındığında ses çal:

en: Merge messages from the same conversation:
tr: Aynı konuşmadaki mesajları birleştir:

en: Hide count when zero:
tr: Sıfır olduğunda sayıyı gizle:

en: When a message is activated:
tr: Bir mesaj etkinleştirildiğinde:

en: Execute this command when a message is received:
tr: Bir mesaj alındığında bu komutu çalıştır:

en: If a command is set, it will be called with the following parameters: sender, subject, IMAP host
tr: Bir komut ayarlanırsa, şu parametrelerle çağrılacaktır: gönderen, konu, IMAP sunucusu

en: Custom sound to play:
tr: Çalınacak özel ses:

en: Report a bug
tr: Hata bildir

en: Request a feature
tr: Özellik talebinde bulun

en: It's a good idea to add the {labelname} label to your issue.
tr: Sorununuza {labelname} etiketini eklemek iyi bir fikirdir.

en: Ask a question
tr: Soru sor

en: Help translate
tr: Çeviriye yardım et

en: Source code
tr: Kaynak kodları

en: Home page
tr: Ana sayfa

en: Maximum item count
tr: Azami öge sayısı

en: Limit the number of mails to retrieve per folder.
tr: Klasör başına alınacak posta sayısını sınırla.

en: Enable notifications
tr: Bildirimleri etkinleştir

en: Show OSD notifications when new messages arrive.
tr: Yeni mesajlar geldiğinde ekran üzeri bildirimlerini göster.

en: Enable sound
tr: Sesi etkinleştir

en: Play sound when new messages arrive.
tr: Yeni mesajlar geldiğinde ses çal.

en: Hide message count
tr: Mesaj sayısını gizle

en: Hide message count when there are no messages.
tr: Mesaj olmadığında mesaj sayısını gizle.

en: Execute on receive
tr: Alındığında çalıştır

en: Run this command when new messages arrive.
tr: Yeni mesajlar geldiğinde bu komutu çalıştır.

en: Custom sound
tr: Özel ses

en: Play a custom sound when new messages arrive.
tr: Yeni mesajlar geldiğinde özel bir ses çal.

en: Merge messages
tr: Mesajları birleştir

en: Merge messages belonging to the same conversation.
tr: Aynı konuşmaya ait mesajları birleştir.

en: Message action
tr: Mesaj eylemi

en: Action to perform when a message is activated.
tr: Bir mesaj etkinleştirildiğinde gerçekleştirilecek eylem.
