ayatana-webmail - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: No subject
ug: تېمىسىز

en: Accounts
ug: ھېساباتلار

en: Options
ug: تاللانما

en: Host:
ug: باش ئاپپارات：

en: Port:
ug: ئېغىز:

en: Password:
ug: پارول

en: Home:
ug: باش بەت

en: Compose:
ug: تور مەكتۈپ يېزىش

en: Sent:
ug: ئەۋەتىلگەن:

en: Inbox:
ug: خەت ساندۇقى

en: Enable notifications:
ug: ئۇقتۇرۇشنى قوزغىتش
