ayatana-webmail - en to uk translation catalogue (78 entries)

en: Select account
uk: Оберіть обліковий запис

en: Which account's command/web page would you like to open?
uk: Яку команду/веб-сторінку облікового запису ви би хотіли відкрити?

en: Message actions
uk: Дії з повідомленнями

en: Delete
uk: Видалити

en: Mark as read
uk: Позначити як прочитане

en: Open message/Run command
uk: Відкрити повідомлення/Виконати команду

en: Sender
uk: Відправник

en: Subject
uk: Тема

en: Open webmail home page
uk: Відкрити пошту в оглядачі

en: Clear
uk: Очистити

en: Settings
uk: Налаштування

en: No subject
uk: Без теми

en: Connection error
uk: Помилка з'єднання

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
uk: Неможливо з'єднатись із обліковим записом "{accountName}", програма зараз закриється.

en: You have %d unread message | You have %d unread messages
uk[0]: У Вас %d непрочитане повідомлення
uk[1]: У Вас %d непрочитаних повідомлення
uk[2]: У Вас %d непрочитаних повідомлень

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
uk: від %(t0)s, %(t1)s та інших

en: from %(t0)s and %(t1)s
uk: від %(t0)s та %(t1)s

en: from %s
uk: від %s

en: New mail from %s
uk: Свіжа пошта від %s

en: Custom
uk: Користувацькі

en: If this string starts with http:// or https://, the application will open it in your browser - otherwise, it will be run as a command
uk: Якщо цей рядок починається з http:// або з https://, програма відкриє його у браузері, або ж, в іншому випадку, буде виконаний як команда

en: (None)
uk: (Відсутнє)

en: Ayatana Webmail Preferences
uk: Налаштування Ayatana Webmail

en: Accounts
uk: Облікові записи

en: Options
uk: Параметри

en: Support
uk: Підтримка

en: About
uk: Про програму

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
uk: Не вдалось підключитися до поштового облікового запису. Повернено помилку:

en: Connection failure
uk: Невдале з'єднання

en: Add
uk: Додати

en: Remove
uk: Вилучити

en: The application will append this string to "Inbox" to access a specific message - you can use the $MSG_THREAD and $MSG_UID placeholders
uk: Пргорама додасть цей рядок у "Вхідні" для доступу до конкретного повідомлення - можете використовувати змінні $MSG_THREAD та $MSG_UID

en: Account:
uk: Обліковий запис:

en: Server:
uk: Сервер:

en: Host:
uk: Хост:

en: Port:
uk: Порт:

en: Username:
uk: Логін:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Folders:
uk: Теки:

en: Home:
uk: Головна сторінка:

en: Compose:
uk: Написати:

en: Sent:
uk: Надіслані:

en: Inbox:
uk: Вхідні:

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Mark message as read
uk: Позначити повідомлення як прочитане

en: Open message in browser/Execute command
uk: Відкрити повідомлення в оглядачі/Виконати команду

en: Ask me what to do
uk: Запитати мене, що робити

en: Enable notifications:
uk: Увімкнути сповіщення:

en: Play sound when a message is received:
uk: При отримання повідомлення відтворювати звук:

en: Merge messages from the same conversation:
uk: Об'єднувати повідомлення тієї самої розмови:

en: Hide count when zero:
uk: Приховати кількість, якщо нуль:

en: When a message is activated:
uk: Коли повідомлення активне:

en: Execute this command when a message is received:
uk: При отриманні повідомлення виконати цю команду:

en: If a command is set, it will be called with the following parameters: sender, subject, IMAP host
uk: Якщо встановлена команда, вона буде виконана з такими параметрами: відправник, тема, сервер IMAP

en: Custom sound to play:
uk: Вибрати звук сповіщення:

en: Report a bug
uk: Повідомити про помилку

en: Request a feature
uk: Замовити нову функцію

en: It's a good idea to add the {labelname} label to your issue.
uk: Було б непогано додати до Вашої проблеми мітку {labelname}.

en: Ask a question
uk: Запитати

en: Help translate
uk: Допомогти з перекладом

en: Source code
uk: Джерельний код

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Maximum item count
uk: Максимальна кількість елементів

en: Limit the number of mails to retrieve per folder.
uk: Обмежує кількість листів для збереження в одній папці.

en: Enable notifications
uk: Увімкнути сповіщення

en: Show OSD notifications when new messages arrive.
uk: Показувати OSD (екранні) сповіщення при надходженні нових повідомлень.

en: Enable sound
uk: Увімкнути звук

en: Play sound when new messages arrive.
uk: При надходженні нового повідомлення відтворювати звук.

en: Hide message count
uk: Приховати лічильник повідомлень

en: Hide message count when there are no messages.
uk: Приховувати лічильник повідомлень, якщо їх немає.

en: Execute on receive
uk: Виконати після отримання

en: Run this command when new messages arrive.
uk: При надходженні нових повідомлень виконувати цю команду.

en: Custom sound
uk: Власний звук

en: Play a custom sound when new messages arrive.
uk: При надходженні нових повідомлень відтворювати власний звук.

en: Merge messages
uk: Об'єднувати повідомлення

en: Merge messages belonging to the same conversation.
uk: Об'єднувати повідомлення з однієї розмови.

en: Message action
uk: Дія з повідомленням

en: Action to perform when a message is activated.
uk: Дія, яку потрібно виконати при активації повідомлення.
