ayatana-webmail - en to lt translation catalogue (86 entries)

en: Select account
lt: Pasirinkite paskyrą

en: Which account's command/web page would you like to open?
lt: Kurios paskyros komandą/žiniatinklio puslapį norėtumėte atverti?

en: Message actions
lt: Veiksmai su laišku

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Mark as read
lt: Žymėti kaip skaitytą

en: Open message/Run command
lt: Atverti laišką/Vykdyti komandą

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Subject
lt: Tema

en: Open webmail home page
lt: Atverti pagrindinį žiniatinklio pašto puslapį

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: No subject
lt: Be temos

en: Connection error
lt: Ryšio klaida

en: Unable to connect to account "{accountName}", the application will now exit.
lt: Nepavyko prisijungti prie paskyros „{accountName}“, dabar programa bus užverta.

en: You have %d unread message | You have %d unread messages
lt[0]: Turite %d neskaitytą pranešimą
lt[1]: Turite %d neskaitytus pranešimus
lt[2]: Turite %d neskaitytų pranešimų

en: from %(t0)s, %(t1)s and others
lt: nuo %(t0)s, %(t1)s ir kitų

en: from %(t0)s and %(t1)s
lt: nuo %(t0)s ir %(t1)s

en: from %s
lt: nuo %s

en: New mail from %s
lt: Naujas laiškas nuo %s

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: If this string starts with http:// or https://, the application will open it in your browser - otherwise, it will be run as a command
lt: Jei ši eilutė prasideda http:// arba https://, programa ją atidarys naršyklėje, priešingu atveju ji bus paleista kaip komanda

en: (None)
lt: (Nėra)

en: Ayatana Webmail Preferences
lt: Ayatana žiniatinklio pašto nuostatos

en: Accounts
lt: Paskyros

en: Options
lt: Parinktys

en: Support
lt: Palaikymas

en: About
lt: Apie

en: Failed to connect to mail account. The returned error was:
lt: Nepavyko prisijungti prie pašto paskyros. Grąžinta klaida buvo:

en: Connection failure
lt: Prisijungimo nesėkmė

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Šalinti

en: The application will append this string to "Inbox" to access a specific message - you can use the $MSG_THREAD and $MSG_UID placeholders
lt: Programa pridės šią eilutę prie „Gautieji“, kad pasiektų konkretų pranešimą - galite naudoti $MSG_THREAD ir $MSG_UID vietos rezervavimo ženklus

en: Account:
lt: Paskyra:

en: Server:
lt: Serveris:

en: Host:
lt: Serveris:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Folders:
lt: Aplankai:

en: Home:
lt: Pagrindinis:

en: Compose:
lt: Rašyti:

en: Sent:
lt: Išsiųsta:

en: Inbox:
lt: Gauta:

en: Message:
lt: Pranešimas:

en: Mark message as read
lt: Žymėti laišką kaip skaitytą

en: Open message in browser/Execute command
lt: Atverti laišką naršyklėje/Vykdyti komandą

en: Ask me what to do
lt: Klausti, ką daryti

en: Enable notifications:
lt: Įjungti pranešimus:

en: Play sound when a message is received:
lt: Gavus laišką, atkurti garsą:

en: Merge messages from the same conversation:
lt: Sulieti el. laiškus iš to paties pokalbio:

en: Hide count when zero:
lt: Slėpti skaičių, kai nulis:

en: When a message is activated:
lt: Aktyvavus el. laišką:

en: Execute this command when a message is received:
lt: Gavus el. laišką, vykdyti šią komandą:

en: If a command is set, it will be called with the following parameters: sender, subject, IMAP host
lt: Jeigu yra nustatyta komanda, ji bus iškviesta kartu su sekančiais parametrais: siuntėjas, tema, IMAP serveris

en: Custom sound to play:
lt: Atkurti šį tinkintą garsą:

en: Report a bug
lt: Pranešti apie klaidą

en: Request a feature
lt: Funkcijų užklausa

en: It's a good idea to add the {labelname} label to your issue.
lt: Patartina prie problemos pridėti {labelname} etiketę.

en: Ask a question
lt: Užduoti klausimą

en: Help translate
lt: Padėti versti

en: Source code
lt: Pirminis kodas

en: Home page
lt: Pagrindinis puslapis

en: Maximum item count
lt: Didžiausias elementų skaičius

en: Limit the number of mails to retrieve per folder.
lt: Apribokite laiškų, kuriuos galima gauti viename aplanke, skaičių.

en: Enable notifications
lt: Įjungti pranešimus

en: Show OSD notifications when new messages arrive.
lt: Rodyti OSD pranešimus, kai gaunami nauji pranešimai.

en: Enable sound
lt: Įjungti garsą

en: Play sound when new messages arrive.
lt: Leisti garsą, kai gaunami nauji pranešimai.

en: Hide message count
lt: Slėpti pranešimų skaičių

en: Hide message count when there are no messages.
lt: Slėpti pranešimų skaičių, kai pranešimų nėra.

en: Execute on receive
lt: Vykdyti gavus

en: Run this command when new messages arrive.
lt: Vykdyti šią komandą, kai ateina nauji pranešimai.

en: Custom sound
lt: Pasirinktinis garsas

en: Play a custom sound when new messages arrive.
lt: Paleisti pasirinktinį garsą, kai gaunate naujus pranešimus.

en: Merge messages
lt: Sujungti pranešimus

en: Merge messages belonging to the same conversation.
lt: Sujungti tam pačiam pokalbiui priklausančius pranešimus.

en: Message action
lt: Pranešimo veiksmas

en: Action to perform when a message is activated.
lt: Veiksmas, atliekamas suaktyvinus pranešimą.

en: Ayatana Webmail
lt: Ayatana žiniatinklio paštas

en: Webmail notifications and actions for any desktop
lt: Žiniatinklio pašto pranešimai ir veiksmai bet kuriam darbalaukiui

en: Mark all as read
lt: Žymėti visus kaip skaitytus

en: Compose Mail
lt: Rašyti laišką

en: Sent
lt: Išsiųsti laiškai

en: Inbox
lt: Gauti laiškai

en: Ayatana Webmail (service)
lt: Ayatana žiniatinklio paštas (tarnyba)

en: Display notifications about new mail
lt: Rodyti pranešimus apie naujus laiškus
