ayatana-webmail - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: No subject
sk: Bez predmetu

en: New mail from %s
sk: Nová správa od %s

en: Ayatana Webmail Preferences
sk: Napísať správu

en: Accounts
sk: Účty

en: Options
sk: Predvoľby

en: Host:
sk: Názov servera:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Home:
sk: Domov:

en: Compose:
sk: Napísať správu:

en: Sent:
sk: Odoslané správy

en: Inbox:
sk: Prijatá pošta

en: Enable notifications:
sk: Povoliť notifikácie:

en: Compose Mail
sk: Napísať správu

en: Sent
sk: Odoslané správy

en: Inbox
sk: Doručená pošta

en: Ayatana Webmail (service)
sk: Ayatana Webmail (služba)

en: Display notifications about new mail
sk: Zobraziť notifikácie o novej pošte
