babiloo - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: About Babiloo
eu: Babiloo(r)i buruz

en: &About
eu: &Honi buruz

en: A&uthors
eu: E&gileak

en: &License Agreement
eu: &Lizentzia-kontratua

en: &Close
eu: &Itxi

en: Short Usage Information:
eu: Erabileraren informazio laburra:

en: Dictionaries
eu: Hiztegiak

en: Clear the search box
eu: Garbitu bilaketa kutxa

en: Clear
eu: Garbitu

en: Articles
eu: Artikuluak

en: History
eu: Historia

en: Search
eu: Bilatu

en: &File
eu: &Fitxategia

en: &Help
eu: &Laguntza

en: &Settings
eu: &Ezarpenak

en: &Quit
eu: &Irten

en: &About Babiloo
eu: &Babillo(r)i buruz

en: &Configure Babiloo
eu: &Konfiguratu

en: &Scan
eu: &Eskaneatu

en: Install from file...
eu: Instalatu fitxategitik ...

en: Import
eu: Inportatu

en: Manage Dictionaries...
eu: Kudeatu Hiztegiak...

en: Visit HomePage
eu: Bisitatu Babiloo programaren webgunea

en: Report A Problem
eu: Bidali mezua arazoaren berri emanez

en: Translate This Application...
eu: Aplikazioa itzultzen lagundu...

en: Alert
eu: Alerta

en: The new language will be displayed after restarting the program.
eu: Programa berrabiarazi ondoren ezarriko da hizkuntza berria.

en: Type
eu: Mota

en: Dictionary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Total articles
eu: Artikuluak guztira

en: Export dictionary as...
eu: Hiztegia esportatu...
