backintime - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Main profile
et: Peamine profiil

en: Take snapshot
et: Võta tõmmis

en: FAILED
et: EBAÕNNESTUS

en: Done
et: Valmis

en: Finalizing
et: Lõpetan

en: Taking snapshot
et: Võta tõmmis

en: Smart remove
et: Tark eemaldamine

en: Removing old snapshots
et: Eemalda vanad tõmmised

en: Now
et: Nüüd

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Exit
et: Välju

en: Help
et: Abi

en: Website
et: Veebileht

en: About
et: Programmist

en: Restore
et: Taasta

en: Up
et: Üles

en: Show hidden files
et: Näita peidetud faile

en: Working:
et: Töötan:

en: Global
et: Üleüldine

en: Home
et: Kodukataloog

en: Backup folders
et: Tagavarakoopia kataloogid

en: Snapshot Name
et: Tõmmise Nimi

en: Hello
    You have used Back In Time in the {language} language a few times by now.
    The translation of your installed version of Back In Time into {language} is {perc} complete. Regardless of your level of technical expertise, you can contribute to the translation and thus Back In Time itself.
    Please visit the {translation_platform_url} if you wish to contribute. For further assistance and questions, please visit the {back_in_time_project_website}.
    We apologize for the interruption, and this message will not be shown again. This dialog is available at any time via the help menu.
    Your Back In Time Team
et: Tere
    Sa oled nüüdseks juba kasutanud Back In Time'i {language} keeles mitmeid kordi.
    Sinu poolt paigaldatud Back In Time'i versiooni tõlge {language} keelde on {perc} valmis. Sõltumata sinu tehnilistest teadmistest, võid sa panustada tõlkesse ja seeläbi ka Back In Time'i enesesse.
    Palun külasta {translation_platform_url} lehte kui sa soovid panustada. Edasiseks toeks ja küsimusteks, palun külasta {back_in_time_project_website}.
    Vabandage katkestuse pärast, ja seda sõnumit ei näidata uuesti. See dialoog on kättesaadav igal ajal läbi abimenüü.
    Sinu Back In Time meeskond

en: Snapshots
et: Tõmmis

en: All
et: Kõik

en: Changes
et: Muutused

en: Errors
et: Veateated

en: View Last Log
et: Vaata Viimast Logi

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: This week
et: See nädal

en: Last week
et: Eelmine nädal

en: Edit
et: Muutmine

en: Where to save snapshots
et: Kuhu salvestada tõmmis

en: Advanced
et: Põhjalikum

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: At every boot/reboot
et: Igal käivitamisel/taaskäivitamisel

en: Day(s)
et: Päev(a)

en: Week(s)
et: Nädal(at)

en: Include files and folders
et: Kaasa failid ja kataloogid

en: Add file
et: Lisa fail

en: Add folder
et: Lisa kaust

en: Exclude patterns, files or folders
et: Jäta välja mustrid, failid või kataloogid

en: Year(s)
et: Aasta(t)

en: Enable notifications
et: Luba teated

en: None
et: Pole

en: New profile
et: Uus profiil

en: Rename profile
et: Muuda profiili nime

en: Exclude file
et: Jäta välja fail

en: Exclude folder
et: Jäta välja kataloog

en: Include file
et: Kaasa fail

en: Include folder
et: Kaasa katloog

en: Go To
et: Mine
