backintime - en to he translation catalogue (223 entries)

en: Warning
he: אזהרה

en: Main profile
he: פרופיל ראשי

en: Local
he: מקומי

en: SSH private key
he: מפתח SSH פרטי

en: Encryption
he: הצפנה

en: SSH encrypted
he: SSH מוצפן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Profile: "{name}"
he: פרופיל: „{name}”

en: Snapshots folder is not valid!
he: תיקיית תמונות מצב אינה תקנית!

en: Can't write to: {path}
    Are you sure you have write access?
he: לא ניתן לכתוב אל: {path}
    האם אתה בטוח שיש ברשותך גישה לכתיבה ?

en: Destination filesystem for {path} is formatted with FAT which doesn't support hard-links. Please use a native Linux filesystem.
he: מערכת הקבצים המיועדת ל־{path} מפורמטת ל־FAT שבה אין תמיכה בקישורים קשיחים. נא להשתמש במערכת קבצים טבעית של לינוקס.

en: Copy links (dereference symbolic links)
he: העתקת קישורים (ביטול הפניה של קישורים סמליים)

en: Expert Options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Can't find crontab.
    Are you sure cron is installed?
    If not you should disable all automatic backups.
he: לא ניתן למצוא crontab.
    האם cron מותקן?
    אם לא יש לבטל את כל הגיבויים האוטומטיים.

en: Failed to write new crontab.
he: כתיבת crontab חדש נכשלה.

en: Could not install Udev rule for profile {profile_id}. DBus Service '{dbus_interface}' wasn't available
he: לא ניתן להתקין כלל Udev לפרופיל {profile_id}. שירות ה־D-Bus‏ ‚{dbus_interface}’ לא היה זמין

en: Schedule udev doesn't work with mode {mode}
he: תזמון udev לא עובד עם המצב {mode}

en: Failed to save config
he: שמירת ההגדרות נכשלה

en: Failed to load config
he: טעינת ההגדרות נכשלה

en: Can't mount '{command}'
he: אי אפשר לעגן את ‚{command}’

en: Config for encrypted folder not found.
he: לא נמצאו הגדרות לתיקייה מוצפנת.

en: Create a new encrypted folder?
he: ליצור תיקייה מוצפנת חדשה?

en: Please confirm password
he: נא לאשר את הסיסמה

en: Take snapshot
he: שמירת תמונת מצב

en: Profile '{profile}': Enter password for {mode}:
he: פרופיל ‚{profile}’: נא למלא סיסמה עבור {mode}:

en: FAILED
he: נכשל

en: Restore permissions
he: שחזור הרשאות

en: Done
he: בוצע

en: Deferring backup while on battery
he: הגיבוי מושהה בעת שימוש בסוללה

en: Waiting %s second. | Waiting %s seconds.
he[0]: בהמתנה של שנייה אחת.
he[1]: בהמתנה של %s שניות.

en: Finalizing
he: בהליכי סיום

en: Can't create folder
he: לא ניתן ליצור את התיקייה

en: Found leftover {snapshot_id} which can be continued.
he: נמצאו שאריות {snapshot_id} שאפשר להמשיך.

en: Removing leftover {snapshot_id} folder from last run
he: תיקיית השאריות {snapshot_id} מהריצה האחרונה נמחקת

en: Can't remove folder
he: לא ניתן להסיר תיקייה

en: Taking snapshot
he: תמונת מצב נשמרת

en: Nothing changed, no new snapshot necessary
he: דבר לא השתנה, לא צריך תמונת מצב חדשה

en: Can't rename {new_path} to {path}
he: לא ניתן לשנות את השם {new_path} ל־{path}

en: Smart remove
he: הסרה חכמה

en: Removing old snapshots
he: תמונות מצב ישנות נמחקות

en: Trying to keep min free space
he: מתבצע ניסיון לשמור על מקום פנוי מזערי

en: Now
he: עכשיו

en: Copy public ssh-key "{pubkey}" to remote host "{host}"
he: העתקת מפתח ה־SSH הציבורי „{pubkey}” למארח המרוחק „{host}”

en: Please enter password for "{user}"
he: נא למלא סיסמה למשתמש „{user}”

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Add to Include
he: הוספה להכללה

en: Add to Exclude
he: הוספה להחרגה

en: {appName} is not configured. Would you like to restore a previous configuration?
he: {appName} לא מוגדר. לשחזר הגדרות קודמות?

en: Pause snapshot process
he: השהיית שמירת תמונת מצב

en: Resume snapshot process
he: המשך שמירת תמונת מצב

en: Stop snapshot process
he: עצירת שמירת תמונת מצב

en: Shutdown
he: כיבוי

en: Exit
he: יציאה

en: Help
he: עזרה

en: Website
he: אתר

en: Changelog
he: יומן שינויים

en: FAQ
he: שאלות ותשובות

en: Ask a question
he: פרסום שאלה

en: Report a bug
he: דיווח על תקלה

en: About
he: על אודות

en: Restore
he: שחזור

en: Restore the selected files or folders to the original destination.
he: שחזור הקבצים או התיקיות הנבחרים ליעד המקורי.

en: Restore the selected files or folders to a new destination.
he: שחזור הקבצים או התיקיות הנבחרים ליעד חדש.

en: Up
he: למעלה

en: Show hidden files
he: הצגת קבצים נסתרים

en: &Restore
he: &שחזור

en: &Help
he: ע&זרה

en: Working:
he: בעבודה:

en: Done, no backup needed
he: הסתיים, לא נדרש גיבוי

en: Working
he: בעבודה

en: Error
he: שגיאה

en: Sent
he: נשלח

en: Speed
he: מהירות

en: ETA
he: זמן משוערך

en: Global
he: כללי

en: Root
he: תיקיית העל

en: Home
he: תיקיית הבית

en: Backup folders
he: תיקיות הגיבוי

en: Snapshot Name
he: שם תמונת המצב

en: Are you sure you want to remove all newer files in {path}?
he: להסיר את כל הקבצים החדשים יותר תחת {path}?

en: Are you sure you want to remove all newer files in your original folder?
he: להסיר את כל הקבצים החדשים בתיקיית המקור שלך?

en: Snapshot
he: תמונת מצב

en: Authors
he: יוצרים

en: Translations
he: תרגומים

en: License
he: רישיון

en: Hello
    You have used Back In Time in the {language} language a few times by now.
    The translation of your installed version of Back In Time into {language} is {perc} complete. Regardless of your level of technical expertise, you can contribute to the translation and thus Back In Time itself.
    Please visit the {translation_platform_url} if you wish to contribute. For further assistance and questions, please visit the {back_in_time_project_website}.
    We apologize for the interruption, and this message will not be shown again. This dialog is available at any time via the help menu.
    Your Back In Time Team
he: שלום
    השתמשת ב- Back In Time בשפה {language} מספר פעמים בעבר.
    מלאכת התרגום של הגרסא שהתקנת של Back In Time ל{language} הושלמה ב{perc} אחוז. בלי קשר לרמת הידע הטכני שלך, את\ה יכול\ה לתרום למלאכת התרגום ובכך לתרום ל- Back In Time עצמה.
    אנא בקרו ב- {translation_platform_url} אם אתם מעוניינים לעזור. לעזרה ושאלות נוספות, אנא בקרו ב- {back_in_time_project_website}.
    אנחנו מתנצלים על ההפרעה, וההודעה הזאת לא תופיע שוב. הדיאלוג הזה זמין בכל עת דרך תפריט העזרה.
    צוות Back In Time שלכם

en: translation platform
he: פלטפורמת תרגום

en: Last Log View
he: תצוגת היומן האחרון

en: Snapshot Log View
he: תצוגת יומן תמונות מצב

en: Profile
he: פרופיל

en: Snapshots
he: גיבויים

en: Filter
he: סינון

en: All
he: הכול

en: Changes
he: שינויים

en: Errors
he: שגיאות

en: [E] Error, [I] Information, [C] Change
he: [E] שגיאה, [I] מידע, [C] שינוי

en: decode paths
he: פענוח נתיבים

en: Copy
he: העתקה

en: Decode
he: פענוח

en: Do you want to exclude this?
he: להחריג את זה?

en: Question
he: שאלה

en: View Last Log
he: הצגת היומן האחרון

en: Start {appname}
he: הפעלת {appname}

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: This week
he: השבוע

en: Last week
he: שבוע שעבר

en: This is NOT a snapshot but a live view of your local files
he: זה לא גיבוי אלא מבט עכשוי על הקבצים המקומיים שלך

en: Last check {time}
he: בדיקה אחרונה {time}

en: Show full Log
he: הצגת היומן המלא

en: Edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: Remove
he: הסרה

en: &General
he: &כללי

en: Mode
he: מצב

en: Where to save snapshots
he: איפה לשמור גיבויים

en: Folder
he: תיקייה

en: SSH Settings
he: הגדרות SSH

en: Host
he: מארח

en: Port
he: פתחה

en: User
he: משתמש

en: Path
he: נתיב

en: Cipher
he: צופן

en: Private Key
he: מפתח פרטי

en: Choose an existing private key file (normally named "id_rsa")
he: נא לבחור קובץ מפתח פרטי קיים (בדרך כלל נקרא „id_rsa”)

en: Create a new SSH key without password (not allowed if a private key file is already selected)
he: יצירת מפתח SSH חדש ללא סיסמה (אסור אם כבר נבחר מפתח פרטי)

en: Password
he: סיסמה

en: Save Password to Keyring
he: שמירת הסיסמה לצרור המפתחות

en: Cache Password for Cron (Security issue: root can read password)
he: שמירת סיסמה ל־Cron במטמון (סיבות אבטחה: משתמש על - root יכול לקרוא סיסמה)

en: Advanced
he: הגדרות מתקדמות

en: Full snapshot path
he: נתיב מלא לתמונת מצב

en: Schedule
he: תזמון

en: Disabled
he: מושבת

en: At every boot/reboot
he: בכל טעינה/הפעלה מחדש של מערכת

en: Every hour
he: כל שעה

en: Repeatedly (anacron)
he: במחזוריות (anacron)

en: Day
he: יום

en: Weekday
he: יום בשבוע

en: Hour
he: שעה

en: Hours
he: שעות

en: Run Back In Time repeatedly. This is useful if the computer is not running regularly.
he: הרצת Back In Time באופן מחזורי. שימוש אם המחשב לא דולק קבוע.

en: Every
he: כל

en: Hour(s)
he: שעה/ות

en: Day(s)
he: יום/ימים

en: Week(s)
he: שבוע/ות

en: Month(s)
he: חודש/ים

en: &Include
he: ל&כלול

en: Include files and folders
he: לכלול קבצים ותיקיות

en: Add file
he: הוספת קובץ

en: Add folder
he: הוספת תיקייה

en: &Exclude
he: לה&חריג

en: Exclude patterns, files or folders
he: החרגת תבניות, קבצים או תיקיות

en: Add default
he: הוספת ברירת מחדל

en: Exclude files bigger than:
he: החרגת קבצים שגדולים מאשר:

en: &Auto-remove
he: ה&סרה אוטומטית

en: Older than
he: לפני

en: Year(s)
he: שנה/ים

en: If free space is less than
he: אם המקום פנוי קטן מאשר

en: If free inodes is less than
he: אם כמות ה־inodes הפנויה קטנה מאשר

en: EXPERIMENTAL
he: נסיוני

en: Keep all snapshots for the last
he: לשמור את כל תמונות המצב האחרונות במשך

en: Keep one snapshot per day for the last
he: לשמור תמונת מצב ביום למשך

en: Keep one snapshot per week for the last
he: לשמור תמונת מצב בשבוע למשך

en: Keep one snapshot per month for the last
he: לשמור תמונת מצב בחודש למשך

en: &Options
he: &אפשרויות

en: Enable notifications
he: אפשר הודעות

en: Disable snapshots when on battery
he: השבת גיבויים כאשר על בטרייה

en: Power status not available from system
he: מצב הכוח אינו זמין מהמערכת

en: Run only one snapshot at a time
he: להריץ שמירה של תמונת מצב אחת כל פעם

en: Backup replaced files on restore
he: גיבוי הקבצים המוחלפים בשחזור

en: Continue on errors (keep incomplete snapshots)
he: להמשיך כשיש שגיאות (לשמור על תמונות מצב חלקיות)

en: Use checksum to detect changes
he: להשתמש בסכומי בדיקה לאיתור שינויים

en: Log Level
he: רמת פירוט יומן

en: None
he: ללא

en: E&xpert Options
he: אפשרויות &מומחים

en: Run 'rsync' with '{cmd}':
he: הרצת ‚rsync’ עם ‚{cmd}’:

en: as cron job
he: כמשימת cron

en: on remote host
he: במארח המרוחק

en: when taking a manual snapshot
he: בעת שמירת תמונת מצב ידנית

en: (Please install 'nocache' to enable this option)
he: (נא להתקין ‚nocache’ כדי להפעיל את האפשרות הזאת)

en: on local machine
he: במכונה המקומית

en: Redirect stdout to /dev/null in cronjobs.
he: הפניית stdout ל־‎/dev/null במשימות ה־cron.

en: Redirect stderr to /dev/null in cronjobs.
he: הפניית stderr ל־‎/dev/null במשימות ה־cron.

en: Limit rsync bandwidth usage
he: הגבלת ניצולת רוחב הפס של rsync

en: KB/sec
he: ק״ב/שנייה

en: Preserve ACL
he: שימור הרשאות ובעלות

en: Preserve extended attributes (xattr)
he: שימור מאפיינים מורחבים (xattr)

en: Copy unsafe links (works only with absolute links)
he: העתקת קישורים בלתי מהימנים (עובד רק עם קישורים מוחלטים)

en: Paste additional options to rsync
he: הדבקת אפשרויות נוספות ל־rsync

en: default
he: ברירת מחדל

en: Add prefix to SSH commands
he: הוספת קידומת לפקודות SSH

en: Check if remote host is online
he: לבדוק אם המארח המרוחק מחובר

en: Restore Config
he: שחזור הגדרות

en: Edit user-callback
he: עריכת משוב משתמש

en: New profile
he: פרופיל חדש

en: Rename profile
he: שינוי שם לפרופיל

en: You did not choose a private key file for SSH.
    Would you like to generate a new password-less public/private key pair?
he: לא בחרת קובץ מפתח פרטי ל־SSH.
    לייצר צמד מפתחות ציבורי/פרטי ללא סיסמה?

en: Would you like to copy your public SSH key to the
    remote host to enable password-less login?
he: להעתיק את מפתח ה־SSH הציבורי שלך למארח
    המרוחק כדי לאפשר כניסה ללא סיסמה?

en: Please verify this fingerprint! Would you like to add it to your 'known_hosts' file?
he: נא לאמת את טביעת האצבע הזאת! להוסיף אותה לקובץ ה־‚known_hosts’ שלך?

en: Exclude pattern
he: הכללת תבנית

en: Exclude file
he: הכללת קובץ

en: Exclude folder
he: הכללת תיקיה

en: Include file
he: לכלול קובץ

en: Include folder
he: לכלול תיקיה

en: Failed to create new SSH key in {path}
he: יצירת מפתח SSH חדש תחת {path} נכשלה

en: Full snapshot path:
he: נתיב תמונת מצב מלא:

en: enabled
he: מופעל

en: disabled
he: מושבת

en: Restore Settings
he: שחזור הגדרות

en: No config found
he: לא נמצאו הגדרות

en: user-callback script has no shebang (#!/bin/sh) line.
he: לסקריפט משוב משתמש אין שורת פיקוד - shebang‏ (‎#/bin/sh).

en: Shebang in user-callback script is not executable.
he: שורת הפיקוד - Shebang בסקריפט משוב משתמש אינה ניתנת להפעלה.

en: Command
he: פקודה

en: Parameters
he: משתנים

en: Use %1 and %2 for path parameters
he: להשתמש ב־%1 וב־%2 כמשתני נתיב

en: Differing snapshots only
he: תמונות מצב עם שינויים בלבד

en: List only equal snapshots to:
he: להציג רק תמונות מצב זהות ל־:

en: Deep check (more accurate, but slow)
he: בדיקה עמוקה (מדויקת יותר, אך אטית)

en: Delete
he: מחיקה

en: Select All
he: בחירה בהכול

en: Go To
he: מעבר אל

en: Command not found
he: הפקודה לא נמצאה

en: WARNING
he: אזהרה
