backintime - en to hr translation catalogue (72 entries)

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Main profile
hr: Glavni profil

en: Expert Options
hr: Stručne opcije

en: Please confirm password
hr: Molim Vas da potvrdite lozinku

en: Take snapshot
hr: Uzmi snimku

en: Profile '{profile}': Enter password for {mode}:
hr: Profil '{profile}': Unesite zaporku za {mode}:

en: FAILED
hr: NEUSPJEŠNO

en: Done
hr: Završeno

en: Waiting %s second. | Waiting %s seconds.
hr[0]: Čekanje %s sekunda.
hr[1]: Čekanje %s sekundi.
hr[2]: Čekanje %s sekundi.

en: Finalizing
hr: Završavanje

en: Can't create folder
hr: Nije moguće napraviti mapu

en: Can't remove folder
hr: Nije moguće ukloniti mapu

en: Taking snapshot
hr: Uzmi snimku

en: Smart remove
hr: Smart uklanjanje

en: Removing old snapshots
hr: Ukloni stare snimke

en: Trying to keep min free space
hr: Pokušaj sačuvati min slobodno mjesta

en: Now
hr: Sada

en: Please enter password for "{user}"
hr: Molim Vas unesite lozinku za korisnika "{user}"

en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: Exit
hr: Izlaz

en: Help
hr: Pomoć

en: Website
hr: Web stranica

en: About
hr: O programu

en: Restore
hr: Povrati

en: Up
hr: Gore

en: Show hidden files
hr: Prikaži skrivene datoteke

en: Working:
hr: Radim:

en: Done, no backup needed
hr: Završeno, nije potrebna rezerva

en: Global
hr: Globalno

en: Root
hr: Korijen

en: Home
hr: Početak

en: Backup folders
hr: Mape rezerve

en: Snapshot Name
hr: Ime Snimke

en: Hello
    You have used Back In Time in the {language} language a few times by now.
    The translation of your installed version of Back In Time into {language} is {perc} complete. Regardless of your level of technical expertise, you can contribute to the translation and thus Back In Time itself.
    Please visit the {translation_platform_url} if you wish to contribute. For further assistance and questions, please visit the {back_in_time_project_website}.
    We apologize for the interruption, and this message will not be shown again. This dialog is available at any time via the help menu.
    Your Back In Time Team
hr: Pozdrav
    Već ste više puta upotrebljavali Back In Time na sljedećem jeziku: {language}.
    Prijevod vaše inačice programa Back In Time na {language} dovršen je {perc}. Bez obzira na tehničke sposobnosti koje imate, možete se pridružiti projektu prevođenja te tako doprinositi programu Back In Time.
    Ako želite sudjelovati, posjetite {translation_platform_url}. Za dodatna pitanja i pomoć posjetite {back_in_time_project_website}.
    Ispričavamo se što smo Vas prekinuli, ova se poruka više neće prikazivati. Ubuduće je možete pronaći na izborniku za pomoć.
    Tim programa Back In Time

en: Snapshots
hr: Snimke

en: All
hr: Sve

en: Changes
hr: Promjene

en: Errors
hr: Grješke

en: [E] Error, [I] Information, [C] Change
hr: [E] Grješka, [I] Informacije, [C] Promjeni

en: View Last Log
hr: Prikaži Zadnji Zapis

en: Today
hr: Danas

en: Yesterday
hr: Jučer

en: This week
hr: Ovaj tjedan

en: Last week
hr: Prošli tjedan

en: Edit
hr: Uredi

en: Where to save snapshots
hr: Gdje sačuvati snimke

en: Advanced
hr: Napredno

en: Schedule
hr: Raspored

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: At every boot/reboot
hr: Pri svakom paljenju/podizanju

en: Day(s)
hr: Dan(a)

en: Week(s)
hr: Tjedan(a)

en: Include files and folders
hr: Ukljući mape i datoteke

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Add folder
hr: Dodaj mapu

en: Exclude patterns, files or folders
hr: Iskljući sljedove, datoteke ili mape

en: Year(s)
hr: Godina

en: Enable notifications
hr: Omogući obavijesti

en: Disable snapshots when on battery
hr: Onesposobi snimke tijekom rada na bateriji

en: Power status not available from system
hr: Stanje energije nije dostupno od sustava

en: Continue on errors (keep incomplete snapshots)
hr: Nastavi ne grješkama (zadrži nepotpune snimke)

en: None
hr: Nijedno

en: Preserve ACL
hr: Sačuvaj ACL

en: New profile
hr: Novi profil

en: Rename profile
hr: Preimenuj profil

en: Exclude pattern
hr: Isključi slijed

en: Exclude file
hr: Isključi datoteku

en: Exclude folder
hr: Isključi mapu

en: Include file
hr: Uključi datoteku

en: Include folder
hr: Uključi mapu

en: Deep check (more accurate, but slow)
hr: Dubinska provjera (preciznije, ali sporije)

en: Go To
hr: Idi Na
