backintime - en to hu translation catalogue (91 entries)

en: Main profile
hu: Fő profil

en: Local
hu: Helyi

en: SSH private key
hu: SSH privát kulcs

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: SSH encrypted
hu: SSH-val titkosított

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Copy links (dereference symbolic links)
hu: Linkek másolása (szimbolikus linkeknél nem csak a hivatkozást)

en: Expert Options
hu: Szakértői beállítások

en: Can't mount '{command}'
hu: Nem tudtam felcsatolni a következőt '{command}'

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Please confirm password
hu: Erősítsd meg a jelszót

en: Take snapshot
hu: Pillanatkép készítése

en: FAILED
hu: MEGHIÚSULT

en: Done
hu: Kész

en: Waiting %s second. | Waiting %s seconds.
hu[0]: %s másodperc várakozás.
hu[1]: %s másodperc várakozás.

en: Finalizing
hu: Véglegesítés

en: Taking snapshot
hu: Pillanatkép készítése

en: Smart remove
hu: Okos eltávolítás

en: Removing old snapshots
hu: Régi pillanatképek eltávolítása

en: Trying to keep min free space
hu: A minimálisan megadott szabad hely kialakítása

en: Now
hu: Most

en: Could not unlock ssh private key. Wrong password or password not available for cron.
hu: Nem tudtam feloldani az ssh privát kulcsát. Hibás jelszó vagy a cron nem éri el a jelszót.

en: Shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Shutdown
hu: Leállítás

en: Exit
hu: Kilépés

en: Help
hu: Súgó

en: Website
hu: Honlap

en: FAQ
hu: GYIK

en: Ask a question
hu: Kérdezz

en: Report a bug
hu: Hiba jelentése

en: About
hu: Névjegy

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Up
hu: Fel

en: Show hidden files
hu: Rejtett fájlok megjelenítése

en: Working:
hu: Dolgozik:

en: Done, no backup needed
hu: Kész, nincs szükség biztonsági mentés készítésére

en: Global
hu: Globális

en: Backup folders
hu: Biztonsági mentés mappái

en: Snapshot Name
hu: Pillanatkép neve

en: Hello
    You have used Back In Time in the {language} language a few times by now.
    The translation of your installed version of Back In Time into {language} is {perc} complete. Regardless of your level of technical expertise, you can contribute to the translation and thus Back In Time itself.
    Please visit the {translation_platform_url} if you wish to contribute. For further assistance and questions, please visit the {back_in_time_project_website}.
    We apologize for the interruption, and this message will not be shown again. This dialog is available at any time via the help menu.
    Your Back In Time Team
hu: Üdvözlöm!
    Ön már többször használta a Back In Time programot a(z) {language} nyelven.
    A Back In Time telepített verziójának {language} nyelvre történő fordítása {perc} befejeződött. Függetlenül attól, hogy milyen szintű műszaki ismeretekkel rendelkezik, hozzájárulhat a fordításhoz, és így magához a Back In Time-hoz is.
    Kérjük, látogasson el a {translation_platform_url} oldalra, ha ebben szeretne segíteni. A további segítségért és az esetleges kérdésekért kérjük, látogasson el a {back_in_time_project_website} weboldalra.
    Elnézést kérünk a zavarásért. Ez az üzenet nem fog többé megjelenni. Ez a párbeszédpanel később is bármikor elérhető a súgó menüben.
    A Back In Time csapata

en: Snapshots
hu: Pillanatképek

en: All
hu: Mindegyik

en: Changes
hu: Változások

en: Errors
hu: Hibák

en: [E] Error, [I] Information, [C] Change
hu: [E] hiba, [I] információ, [C] változtat

en: decode paths
hu: dekódolás útvonalai

en: View Last Log
hu: Utolsó naplófájl megtekintése

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: This week
hu: Ezen a héten

en: Last week
hu: Múlt héten

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Where to save snapshots
hu: Hova mentse a pillanatképeket

en: SSH Settings
hu: Az SSH beállításai

en: Password
hu: Jelszó

en: Save Password to Keyring
hu: Jelszó mentése a kulcstartóba

en: Cache Password for Cron (Security issue: root can read password)
hu: Jelszó mentése a Cron számára (biztonsági figyelmeztetés: a root látja a jelszót)

en: Advanced
hu: Szakértői

en: Schedule
hu: Ütemterv

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: At every boot/reboot
hu: Minden (újra)indításkor

en: Every hour
hu: Óránként

en: Day(s)
hu: Nap

en: Week(s)
hu: Hét

en: Run Back In Time as soon as the drive is connected (only once every X days).
    You will be prompted for your sudo password.
hu: Futtassa a Back In Time-ot, amint csatolod a meghajtót (X naponta egyszer).
    Be fogja kérni a sudo jelszót.

en: Include files and folders
hu: Felveendő fájlok és mappák

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Add folder
hu: Mappa hozzáadása

en: Exclude patterns, files or folders
hu: Kihagyandó minták, fájlok és mappák

en: Year(s)
hu: Év

en: Enable notifications
hu: Értesítések engedélyezése

en: Disable snapshots when on battery
hu: Pillanatképek készítésének tiltása akkumulátorról működésnél

en: Power status not available from system
hu: A rendszer nem adja meg az energiaellátás állapotát

en: Continue on errors (keep incomplete snapshots)
hu: Folytatás hibák esetén (megtartja a nem teljes pillanatképeket)

en: Use checksum to detect changes
hu: Checksum használata hibák felfedezéséhez

en: None
hu: Egyik sem

en: Preserve ACL
hu: ACL-ek megtartása

en: Preserve extended attributes (xattr)
hu: Kiterjesztett jogosultságok (xattr) megtartása

en: Copy unsafe links (works only with absolute links)
hu: Nem biztonságos linkek másolása (csak abszolút linkekkel működik)

en: New profile
hu: Új profil

en: Rename profile
hu: Profil átnevezése

en: Exclude pattern
hu: Kihagyási minta

en: Exclude file
hu: Kihagyandó fájl

en: Exclude folder
hu: Kihagyandó mappa

en: Include file
hu: Felveendő fájl

en: Include folder
hu: Felveendő mappa

en: Use %1 and %2 for path parameters
hu: Használja ezeket útvonal-paraméterként: %1 és %2

en: List only equal snapshots to:
hu: Csak a következőkkel megegyező pillanatképek listázása:

en: Deep check (more accurate, but slow)
hu: Alapos ellenőrzés (pontosabb, de lassú)

en: Delete
hu: Töröl

en: Select All
hu: Minden kijelölése
