backintime - en to lt translation catalogue (245 entries)

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Main profile
lt: Pagrindinis profilis

en: Local
lt: Vietinis

en: SSH private key
lt: SSH privatus raktas

en: encrypted
lt: užšifruotas

en: Encryption
lt: Užšifravimas

en: SSH encrypted
lt: Užšifruotas su SSH

en: Default
lt: Numatytasis

en: Profile: "{name}"
lt: Profilis: "{name}"

en: Snapshots folder is not valid!
lt: Momentinių kopijų aplankas negalioja!

en: You must select at least one folder to back up!
lt: Turite pasirinkti bent vieną aplanką, kad išsaugoti kaip atsarginę kopiją!

en: Can't write to: {path}
    Are you sure you have write access?
lt: Neįmanoma įrašyti į: {path}
    Ar turite įrašymo prieigas?

en: Destination filesystem for {path} is formatted with FAT which doesn't support hard-links. Please use a native Linux filesystem.
lt: Paskirties failų sistema, skirta {path}, suformatuota naudojant FAT, kuri nepalaiko kietųjų nuorodų. Prašome naudoti savąją Linux failų sistemą.

en: Destination filesystem for {path} is an SMB-mounted share. Please make sure the remote SMB server supports symlinks or activate {copyLinks} in {expertOptions}.
lt: Paskirties{path} failų sistema yra SMB resursas. Įsitikinkite, kad SMB serveris palaiko simbolines sąsajas, arba {expertOptions} įjunkite {copyLinks}.

en: Copy links (dereference symbolic links)
lt: Kopijuoti nuorodas (atsieti simbolines nuorodas)

en: Expert Options
lt: Parinktys ekspertams

en: Destination filesystem for {path} is an sshfs-mounted share. sshfs doesn't support hard-links. Please use mode 'SSH' instead.
lt: Paskirties failų sistema, skirta {path}, yra sshfs prijungta dalis. sshfs nepalaiko kietųjų nuorodų. Vietoj to naudokite režimą „SSH“.

en: Can't find crontab.
    Are you sure cron is installed?
    If not you should disable all automatic backups.
lt: Neįmanoma rasti crontab.
    Ar esate įsitikinę, kad cron įdiegtas?
    Jei ne, turėtumėte išjungti visas automatines atsargines kopijas.

en: Failed to write new crontab.
lt: Nepavyko įrašyti naujo crontab failo.

en: Could not install Udev rule for profile {profile_id}. DBus Service '{dbus_interface}' wasn't available
lt: Nepavyko įdiegti Udev taisyklės profiliui {profile_id}.DBus Service'{dbus_interface}', buvo nepasiekiamas

en: Schedule udev doesn't work with mode {mode}
lt: Suplanuoti udev neveikia naudojant režimą {mode}

en: Failed to save config
lt: Nepavyko išsaugoti konfiguracijos

en: Failed to load config
lt: Nepavyko įkelti konfiguracijos

en: Can't mount '{command}'
lt: Neįmanoma įrengti '{command}'

en: Config for encrypted folder not found.
lt: Konfiguracija užšifruotam aplankui nerasta.

en: Create a new encrypted folder?
lt: Sukurti naują užšifruotą aplanką?

en: Please confirm password
lt: Prašome patvirtinti slaptažodį

en: Take snapshot
lt: Išsaugoti momentinę nuotrauką

en: Profile '{profile}': Enter password for {mode}:
lt: Profilis '{profile}': Įveskite slaptažodį dėl {mode}:

en: FAILED
lt: NEPAVYKO

en: Restore permissions
lt: Atstatyti prieigas

en: Done
lt: Atlikta

en: Deferring backup while on battery
lt: Atsarginės kopijos kūrimas atidedamas, kol naudojamas akumuliatorius

en: Can't find snapshots folder.
    If it is on a removable drive please plug it in.
lt: Nepavyko rasti momentinių nuotraukų aplanko.
    Jei jis yra keičiamame diske, prijunkite jį.

en: Waiting %s second. | Waiting %s seconds.
lt[0]: Laukti %s sekundes.
lt[1]: Laukti %s sekundžių.
lt[2]: Laukti %s sekundžių.

en: Finalizing
lt: Baigiama

en: Can't create folder
lt: Nepavyko sukurti aplanko

en: Found leftover {snapshot_id} which can be continued.
lt: Rastas likęs {snapshot_id}, kurį galima tęsti.

en: Removing leftover {snapshot_id} folder from last run
lt: Šalinamas atlikęs {snapshot_id} aplankas iš praeitos operacijos

en: Can't remove folder
lt: Nepavyko pašalinti aplanko

en: Taking snapshot
lt: Padaryti momentinę nuotrauką

en: Nothing changed, no new snapshot necessary
lt: Niekas nepakito, įrašyti naujos momentinės kopijos neprivaloma

en: Can't rename {new_path} to {path}
lt: Neįmanoma pervadinti {new_path} į {path}

en: Smart remove
lt: Išmanus pašalinimas

en: Removing old snapshots
lt: Senų momentinių kopijų pašalinimas

en: Trying to keep min free space
lt: Bandyti

en: Trying to keep min {perc} free inodes
lt: Bandoma išlaikyti mažiausiai {perc} laisvų inodų

en: Now
lt: Dabar

en: Copy public ssh-key "{pubkey}" to remote host "{host}"
lt: Kopijuoti viešą SSH raktą "{pubkey}" į nuotolinį pagrindinį kompiuterį "{host}"

en: Please enter password for "{user}"
lt: Prašome įvesti slaptažodį vartotojui "{user}"

en: Shortcuts
lt: Nuorodos

en: Add to Include
lt: Pridėti prie įtraukti

en: Add to Exclude
lt: Pridėti, prie neįtraukti

en: {appName} is not configured. Would you like to restore a previous configuration?
lt: {appName} nėra sukonfigūruota. Ar norite atstatyti buvusią konfigūraciją?

en: Can't find snapshots folder.
    If it is on a removable drive please plug it in and then press OK.
lt: Nepavyko rasti momentinių nuotraukų aplanko.
    Jei jis yra keičiamame diske, prijunkite jį ir paspauskite OK.

en: Pause snapshot process
lt: Pristabdyti momentinės kopijos procesą

en: Resume snapshot process
lt: Pratęsti momentinės kopijos procesą

en: Stop snapshot process
lt: Stabdyti momentinės kopijos procesą

en: Shutdown
lt: Išjungti

en: Shut down system after snapshot has finished.
lt: Išjungti sistemą, kai momentinė kopija baigs veikti.

en: Exit
lt: Išeiti

en: Help
lt: Pagalba

en: Website
lt: Interneto svetainė

en: Changelog
lt: Pakeitimų sąrašas

en: FAQ
lt: D.U.K.

en: Ask a question
lt: Užduokite klausimą

en: Report a bug
lt: Pranešti apie klaidą

en: About
lt: Apie

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Restore the selected files or folders to the original destination.
lt: Atkurkite pasirinktus failus arba aplankus į pradinę paskirties vietą.

en: Restore the selected files or folders to a new destination.
lt: Atkurkite pasirinktus failus arba aplankus į naują paskirties vietą.

en: Restore the currently shown folder and all its contents to the original destination.
lt: Atkurkite pasirinktus failus arba aplankus į originalią paskirties vietą.

en: Restore the currently shown folder and all its contents to a new destination.
lt: Atkurkite šiuo metu rodomą aplanką ir visą jo turinį į naują paskirties vietą.

en: Up
lt: Aukštyn

en: Show hidden files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: &Restore
lt: &Atstatyti

en: &Help
lt: &Pagalba

en: If you close this window Back In Time will not be able to shut down your system when the snapshot has finished.
    Do you really want to close?
lt: Jeigu uždarysite šį langą, „Back In Time“ negalės išjungti Jūsų kompiuterio pasibaigus momentinės kopijos kūrimui.
    Ar tikrai norite uždaryti?

en: Working:
lt: Dirbu:

en: Done, no backup needed
lt: Atlikta, atsarginė kopija nebūtina

en: Working
lt: Dirbama

en: Error
lt: Klaida

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Speed
lt: Greitis

en: ETA
lt: Numatomas atvykimo laikas

en: Global
lt: Globalus

en: Home
lt: Pradžia

en: Backup folders
lt: Atsarginių kopijų aplankai

en: Snapshot Name
lt: Momentinės kopijos pavadinimas

en: Newer versions of files will be renamed with trailing {suffix} before restoring.
    If you don't need them anymore you can remove them with {cmd}
lt: Prieš atkuriant, naujesnės failų versijos bus pervardytos su pabaiga {suffix}.
    Jei jums jų nebereikia, galite juos pašalinti naudodami {cmd}

en: Are you sure you want to remove all newer files in {path}?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus naujesnius failus iš {path}?

en: Are you sure you want to remove all newer files in your original folder?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus naujesnius failus iš pradinio aplanko?

en: Snapshot
lt: Momentinė kopija

en: Authors
lt: Autoriai

en: Translations
lt: Vertimai

en: License
lt: Licenzija

en: Hello
    You have used Back In Time in the {language} language a few times by now.
    The translation of your installed version of Back In Time into {language} is {perc} complete. Regardless of your level of technical expertise, you can contribute to the translation and thus Back In Time itself.
    Please visit the {translation_platform_url} if you wish to contribute. For further assistance and questions, please visit the {back_in_time_project_website}.
    We apologize for the interruption, and this message will not be shown again. This dialog is available at any time via the help menu.
    Your Back In Time Team
lt: Sveiki
    Jau kelis kartus naudojotės Back In Time {language} kalba.
    Jūsų įdiegtos Back In Time versijos vertimas į {language} yra {perc} baigtas. Nepaisant jūsų įgūdžių lygio galite prisidėti prie vertimo, taip prisidėdami prie pačio Back In Time.
    Kviečiame apsilankyti {translation_platform_url} jei norite prisidėti. Jei jums reikalinga pagalba ar turite klausimų, prašome apsilankyti {back_in_time_project_website}.
    Atsiprašome už sutrukdymą, ši žinutė daugiau rodoma nebus. Ši informacija pasiekiama bet kuriuo laiku pagalbos meniu.
    Jūsų Back In Time komanda

en: Last Log View
lt: Paskutinio "log" vaizdas

en: Snapshot Log View
lt: Momentinės kopijos žurnalo vaizdas

en: Profile
lt: Profilis

en: Snapshots
lt: Momentinės kopijos

en: Filter
lt: Filtras

en: All
lt: Visi

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Errors
lt: Kaidos

en: [E] Error, [I] Information, [C] Change
lt: [E] Klaida, [I] Informacija, [C] Pakeisti

en: decode paths
lt: iškoduoti adresus

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Decode
lt: Dekoduoti

en: Do you want to exclude this?
lt: Ar norite tai išskirti?

en: Question
lt: Klausimas

en: View Last Log
lt: Peržiūrėti paskutinį įrašą žurnale

en: Start {appname}
lt: Paleisti {appname}

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: This week
lt: Šią savaitę

en: Last week
lt: Praeitą savaitę

en: This is NOT a snapshot but a live view of your local files
lt: Tai NE momentinė kopija, o tiesioginis vietinių failų vaizdas

en: Last check {time}
lt: Paskutinis patikrinimas {time}

en: Show full Log
lt: Parodyti visą žurnalą

en: Edit
lt: Keisti

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Ištrinti

en: &General
lt: &Bendri

en: Mode
lt: Būsena

en: {app} uses EncFS for encryption. A recent security audit revealed several possible attack vectors for this. Please take a look at "A NOTE ON SECURITY" in "man backintime".
lt: {app} šifravimui naudoja EncFS. Neseniai atliktas saugumo auditas atskleidė keletą galimų vekotrių tokio tipo puolimui. Prašome peržiūrėti "ŽINUTĖ APIE SAUGUMĄ" "man backintime" puslapyje".

en: Where to save snapshots
lt: Kur išsaugoti momentines kopijas

en: Folder
lt: Aplankas

en: SSH Settings
lt: SSH nustatymai

en: Host
lt: Pagrindinis kompiuteris

en: Port
lt: Prievadas

en: User
lt: Naudotojas

en: Path
lt: Adresas

en: Cipher
lt: Šifras

en: Private Key
lt: Privatus Raktas

en: Choose an existing private key file (normally named "id_rsa")
lt: Pasirinkite esamą privataus rakto failą (pagal nutylėjimą užvadintą "id_rsa")

en: Create a new SSH key without password (not allowed if a private key file is already selected)
lt: Sukurti naują SSH raktą be slaptažodžio (negalima, jei privataus rakto failas jau pasirinktas)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save Password to Keyring
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Cache Password for Cron (Security issue: root can read password)
lt: Išsaugoti Cron slaptažodį (Saugumo spraga: root gali matyti slaptažodį)

en: Advanced
lt: Išplėstiniai parametrai

en: Full snapshot path
lt: Pilnas kelias į momentinę kopiją

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: At every boot/reboot
lt: Po kiekvieno operacinės sistemos paleidimo/perkrovimo

en: Every hour
lt: Kas valandą

en: Repeatedly (anacron)
lt: Pakartotinai (anachronistiškai)

en: When drive gets connected (udev)
lt: Kai tvarkyklė yra prijungta (udev)

en: Day
lt: Diena

en: Weekday
lt: Savaitės diena

en: Hour
lt: Valanda

en: Hours
lt: Valandos

en: Run Back In Time repeatedly. This is useful if the computer is not running regularly.
lt: Pakartotinai paleiskite Back In Time. Tai naudinga, jei kompiuteris neveikia reguliariai.

en: Every
lt: Kiekvienas

en: Hour(s)
lt: Valandą (-as)

en: Day(s)
lt: Diena (os/ų)

en: Week(s)
lt: Savaitė (ės/čių)

en: Month(s)
lt: Mėnesį (-ius)

en: Run Back In Time as soon as the drive is connected (only once every X days).
    You will be prompted for your sudo password.
lt: Paleisti „Back In Time“ iš karto po disko prijungimo (tik kas X dienų)
    Bus prašoma įvesti Jūsų sudo slaptažodį.

en: &Include
lt: &Įtraukti

en: Include files and folders
lt: Įtraukti failus bei aplankus

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Add folder
lt: Pridėti aplanką

en: &Exclude
lt: Išs&kirti

en: Exclude patterns, files or folders
lt: Išskirkite šablonus, failus ar aplankus

en: Highly recommended
lt: Labai patariama

en: Add default
lt: Pridėti numatytąjį

en: Exclude files bigger than:
lt: Išskirti failus, didesnius, nei:

en: Exclude files bigger than value in %(prefix)s.
    With 'Full rsync mode' disabled this will only affect new files
    because for rsync this is a transfer option, not an exclude option.
    So big files that have been backed up before will remain in snapshots
    even if they have changed.
lt: Išskirkite failus, didesnius nei %(prefix)s.
    Išjungus „Visas rsync režimas“, tai turės įtakos tik naujiems failams
    nes rsync tai yra perdavimo parinktis, o ne išimtis.
    Taigi dideli failai, kurių atsarginės kopijos buvo sukurtos anksčiau, liks momentinėse nuotraukose
    net jei jie pasikeitė.

en: &Auto-remove
lt: &Pašalinti automatiškai

en: Older than
lt: Senesni nei

en: Year(s)
lt: Metai (-ų)

en: If free space is less than
lt: Jei laisvos vietos mažiau nei

en: If free inodes is less than
lt: Jei laisvų inodų mažiau nei

en: EXPERIMENTAL
lt: EKSPERIMENTINIS

en: Keep all snapshots for the last
lt: Išsaugokite visas momentines kopijas paskutinei

en: Keep one snapshot per day for the last
lt: Paskutinį kartą išsaugokite vieną momentinę kpiją per dieną

en: Keep one snapshot per week for the last
lt: Paskutinį kartą išsaugokite vieną momentinę kopiją per savaitę

en: Keep one snapshot per month for the last
lt: Paskutinį kartą išsaugokite vieną momentinę kopiją per mėnesį

en: &Options
lt: Pa&rinktys

en: Enable notifications
lt: Įgalinti pranešimus

en: Disable snapshots when on battery
lt: Išjunkite momentines kopijas, kai naudojate akumuliatorių

en: Power status not available from system
lt: Maitinimo būsena nepasiekiama iš sistemos

en: Run only one snapshot at a time
lt: Vienu metu paleisti tik vieną momentinę kopiją

en: Other snapshots will be blocked until the current snapshot is done.
    This is a global option. So it will affect all profiles for this user.
    But you need to activate this for all other users, too.
lt: Kitos momentinės kopijos bus blokuojamos, kol bus padaryta dabartinė momentinė kopija.
    Tai bendrasis variantas. Taigi tai turės įtakos visiems šio vartotojo profiliams.
    Bet jūs turite tai suaktyvinti ir visiems kitiems vartotojams.

en: Backup replaced files on restore
lt: Atkūrimo metu sukurkite pakeistų failų atsarginę kopiją

en: Continue on errors (keep incomplete snapshots)
lt: Tęskite klaidas (išsaugokite neišsamias momentines kopijas)

en: Use checksum to detect changes
lt: Pasikeitimų aptikimui naudoti kontrolines sumas

en: Log Level
lt: Žurnalo lygis

en: None
lt: Tuščia

en: E&xpert Options
lt: Parinktys &ekspertams

en: Run 'rsync' with '{cmd}':
lt: Paleiskite „rsync“ su „{cmd}“:

en: as cron job
lt: kaip cron job

en: on remote host
lt: nuotoliniame pagrindiniame kompiuteryje

en: when taking a manual snapshot
lt: darant momentinę kopiją rankiniu būdu

en: (Please install 'nocache' to enable this option)
lt: (Norėdami įjungti šią parinktį, įdiekite 'nocache')

en: on local machine
lt: vietiniame kompiuteryje

en: Redirect stdout to /dev/null in cronjobs.
lt: Nukreipkite stdout į /dev/null cronjobs.

en: Redirect stderr to /dev/null in cronjobs.
lt: Nukreipkite stderr į /dev/null cronjobs.

en: Limit rsync bandwidth usage
lt: Apriboti rsync pralaidumo naudojimą

en: KB/sec
lt: KB/s

en: Preserve ACL
lt: Išsaugoti ACL

en: Preserve extended attributes (xattr)
lt: Išsaugoti išplestinius atributus (xattr)

en: Copy unsafe links (works only with absolute links)
lt: Kopijuoti nesaugias nuorodas (veikia tik su absoliučiomis nuorodomis)

en: Paste additional options to rsync
lt: Įklijuokite papildomas parinktis į rsync

en: Prefix to run before every command on remote host.
    Variables need to be escaped with \$FOO.
    This doesn't touch rsync. So to add a prefix
    for rsync use "%(cbRsyncOptions)s" with
    %(rsync_options_value)s
    
    %(default)s: %(def_value)s
lt: Priešdėlis paleisti prieš kiekvieną komandą nuotoliniame pagrindiniame kompiuteryje.
    Kintamieji turi būti pakeisti naudojant \$FOO.
    Tai neliečia rsync. Taigi, norėdami pridėti priešdėlį
    rsync naudokite „%(cbRsyncOptions)s“ su
    %(rsync_options_value)s
    
    %(default)s: %(def_value)s

en: default
lt: numatytasis

en: Add prefix to SSH commands
lt: Pridėkite priešdėlį prie SSH komandų

en: Check if remote host is online
lt: Patikrinkite, ar nuotolinis kompiuteris yra prisijungęs

en: Warning: if disabled and the remote host
    is not available, this could lead to some
    weird errors.
lt: Įspėjimas: jei išjungta ir nuotolinis kompiuteris
    nepasiekiamas, tai gali sukelti 
    keistas klaidas.

en: Check if remote host supports all necessary commands
lt: Patikrinkite, ar nuotolinis kompiuteris palaiko visas reikalingas komandas

en: Warning: if disabled and the remote host
    does not support all necessary commands,
    this could lead to some weird errors.
lt: Įspėjimas: jei išjungta ir nuotolinis kompiuteris
    nepalaiko visų reikalingų komandų,
    tai gali sukelti keistų klaidų.

en: Restore Config
lt: Atkurti Config

en: Edit user-callback
lt: Redaguoti naudotojo-galinį iškvietimą

en: New profile
lt: Naujas profilis

en: Rename profile
lt: Pervadinti profilį

en: You did not choose a private key file for SSH.
    Would you like to generate a new password-less public/private key pair?
lt: Jūs nepasirinkote SSH privataus rakto failo.
    Ar norėtumėte sugeneruoti naują viešojo / privataus raktų porą be slaptažodžių?

en: Private key file "{file}" does not exist.
lt: Privataus rakto failas "{file}" neegzistuoja.

en: Would you like to copy your public SSH key to the
    remote host to enable password-less login?
lt: Ar norite nukopijuoti viešąjį SSH raktą į
    nuotolinio kompiuterio, kad įgalintumėte prisijungimą be slaptažodžio?

en: Please verify this fingerprint! Would you like to add it to your 'known_hosts' file?
lt: Patvirtinkite šį piršto atspaudą! Ar norėtumėte pridėti jį prie failo "known_hosts"?

en: Exclude pattern
lt: Išskirti šabloną

en: Exclude file
lt: Išskirti failą

en: Exclude folder
lt: Išskirti aplanką

en: Include file
lt: Įtraukti failą

en: "{path}" is a symlink. The linked target will not be backed up until you include it, too.
    Would you like to include the symlink target instead?
lt: „{path}“ yra simbolis. Susieto tikslo atsarginė kopija nebus sukurta, kol neįtrauksite ir jos.
    Ar vietoj to norėtumėte įtraukti simbolio nuorodą?

en: Include folder
lt: Įtraukti aplanką

en: Failed to create new SSH key in {path}
lt: Nepavyko sukurti naujo SSH rakto {path}

en: Full snapshot path:
lt: Visas momentinės kopijos kelias:

en: enabled
lt: įjungta

en: disabled
lt: išjungta

en: Restore Settings
lt: Atkurti nustatymus

en: No config found
lt: Konfigūracija nerasta

en: user-callback script has no shebang (#!/bin/sh) line.
lt: vartotojo atgalinio iškvietimo scenarijus neturi shebang (#!/bin/sh) eilutės.

en: Shebang in user-callback script is not executable.
lt: „Shebang“ vartotojo atgalinio iškvietimo scenarijuje nėra vykdomas.

en: Command
lt: Komanda

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Use %1 and %2 for path parameters
lt: naudoti %1 ir %2 kaip kelio parametrus

en: List only equal snapshots to:
lt: Išvardykite tik tokias momentines nuotraukas kaip:

en: Deep check (more accurate, but slow)
lt: Gilus apžiūrėjimas (tikslesnis, bet lėtesnis)

en: Delete
lt: Ištrint

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Go To
lt: Eiti į

en: Command not found
lt: Komanda nerasta

en: This cannot be revoked!
lt: Tai negali būti atšaukta!

en: WARNING
lt: DĖMESIO
