backintime - en to nl translation catalogue (322 entries)

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Main profile
nl: Hoofdprofiel

en: Local
nl: Lokaal

en: SSH private key
nl: SSH-privésleutel

en: encrypted
nl: versleuteld

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: SSH encrypted
nl: SSH-versleuteld

en: Default
nl: Standaardwaarde

en: Profile: "{name}"
nl: Profiel: “{name}”

en: Snapshots folder is not valid!
nl: Momentopname-folder is ongeldig!

en: You must select at least one folder to back up!
nl: Selecteer tenminste één map om een back-up te kunnen maken!

en: Backup folder cannot be included.
nl: Backup-map kan niet worden opgenomen.

en: Backup sub-folder cannot be included.
nl: Back-up-submap kan niet worden opgenomen.

en: Invalid option. {path} is not a folder.
nl: Ongeldige optie. {path} is geen map.

en: Host/User/Profile-ID must not be empty.
nl: Host/Gebruiker/Profiel-ID mag niet leeg zijn.

en: Can't write to: {path}
    Are you sure you have write access?
nl: Kan niet schrijven naar: {path}
    Beschikt u over schrijfrechten?

en: Destination filesystem for {path} is formatted with FAT which doesn't support hard-links. Please use a native Linux filesystem.
nl: Het doelbestandssysteem van ‘{path}’ is geformatteerd als FAT, dat geen harde koppeling, hard-links, ondersteunt. Gebruik in plaats daarvan een Linux-bestandssysteem.

en: Destination filesystem for {path} is an SMB-mounted share. Please make sure the remote SMB server supports symlinks or activate {copyLinks} in {expertOptions}.
nl: Het doelbestandssysteem van ‘{path}’ is met SMB aangekoppelde netwerkopslag. Zorg er voor dat de externe SMB-server symbolische koppelingen ondersteunt of activeer ‘{copyLinks}’ in ‘{expertOptions}’.

en: Copy links (dereference symbolic links)
nl: Koppelingen kopiëren (symbolische koppelingen-dereferentie)

en: Expert Options
nl: Geavanceerde opties

en: Destination filesystem for {path} is an sshfs-mounted share. sshfs doesn't support hard-links. Please use mode 'SSH' instead.
nl: Doelbestandssysteem voor '{path}' is met sshfs aangekoppelde netwerkopslag. sshfs ondersteunt geen harde koppelingen. Gebruik hiervoor in de plaats a.u.b. de 'SSH-modus'.

en: Can't find crontab.
    Are you sure cron is installed?
    If not you should disable all automatic backups.
nl: Kan crontab niet vinden.
    Weet u zeker dat cron geïnstalleerd is?
    Indien dit niet het geval is, dient u het maken van automatische reservekopieën uit te schakelen.

en: Failed to write new crontab.
nl: Kon geen nieuwe crontab schrijven.

en: Could not install Udev rule for profile {profile_id}. DBus Service '{dbus_interface}' wasn't available
nl: Kon udev-regel voor profiel {profile_id} niet installeren. DBus-dienst '{dbus_interface}' was niet beschikbaar

en: Schedule udev doesn't work with mode {mode}
nl: Methode udev werkt niet bij modus {mode}

en: Couldn't find UUID for {path}
nl: Kon UUID (Universeel Unieke IDentificatiecode) voor "{path}" niet vinden

en: Failed to save config
nl: Kon configuratie niet opslaan

en: Failed to load config
nl: Kon configuratie niet laden

en: Profile "{name}" already exists.
nl: Profiel "{name}" bestaat al.

en: The last profile cannot be removed.
nl: Het laatste profiel kan niet worden verwijderd.

en: Can't mount '{command}'
nl: Kan '{command}' niet aankoppelen

en: Config for encrypted folder not found.
nl: Configuratie voor versleutelde map niet gevonden.

en: Create a new encrypted folder?
nl: Een nieuwe versleutelde map aanmaken?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Please confirm password
nl: Bevestig a.u.b. wachtwoord

en: Password doesn't match.
nl: Wachtwoord komt niet overeen.

en: encfs version 1.7.2 and before has a bug with option --reverse. Please update encfs.
nl: encfs-versie 1.7.2 en daarvoor hebben een fout met de optie --reverse. Werk encfs versie a.u.b. bij.

en: Take snapshot
nl: Momentopname maken

en: Can't unmount {mountprocess} from {mountpoint}.
nl: Kan {mountprocess} niet ontkoppelen van {mountpoint}.

en: {} not found. Please install e.g. {}
nl: {} niet gevonden. Installeer b.v. {}

en: Mountpoint {} not empty.
nl: Koppelpunt {} niet leeg.

en: Profile '{profile}': Enter password for {mode}:
nl: Profiel '{profile}': Voer wachtwoord in voor {mode}:

en: FAILED
nl: MISLUKT

en: Restore permissions
nl: Rechten herstellen

en: Done
nl: Voltooid

en: Deferring backup while on battery
nl: Back-up uitstellen indien op batterij

en: Can't find snapshots folder.
    If it is on a removable drive please plug it in.
nl: Kan momentopnamemap niet vinden.
    Als deze op een extern medium staat, gelieve dit aan te sluiten.

en: Waiting %s second. | Waiting %s seconds.
nl[0]: Wacht %s seconde.
nl[1]: Wacht %s seconden.

en: Failed to take snapshot {snapshot_id}.
nl: Kon momentopname {snapshot_id} niet maken.

en: Finalizing
nl: Voltooien

en: Can't create folder
nl: Kan map niet aanmaken

en: Found leftover {snapshot_id} which can be continued.
nl: Restant van '{snapshot_id}' gevonden waarmee u verder kunt gaan.

en: Removing leftover {snapshot_id} folder from last run
nl: Resterende map '{snapshot_id}' van de laatste keer verwijderen

en: Can't remove folder
nl: Kan map niet verwijderen

en: Taking snapshot
nl: Momentopname wordt gemaakt

en: Success
nl: Succes

en: Partial transfer due to vanished source files (see 'man rsync')
nl: Gedeeltelijke overdracht vanwege verdwenen bronbestanden (zie 'man rsync')

en: 'rsync' ended with exit code {exit_code}
nl: 'rsync' eindigde met exitcode {exit_code}

en: See 'man rsync' for more details
nl: Zie 'man rsync' voor meer informatie

en: Negative rsync exit codes are signal numbers, see 'kill -l' and 'man kill'
nl: Negatieve rsync-exitcodes zijn signaalnummers, zie 'kill -l' en 'man kill'

en: Nothing changed, no new snapshot necessary
nl: Er is niets veranderd, geen nieuwe momentopname nodig

en: Can't rename {new_path} to {path}
nl: Kan {new_path} niet hernoemen naar {path}

en: Smart remove
nl: Slim verwijderen

en: Removing old snapshots
nl: Oude momentopnames verwijderen

en: Trying to keep min free space
nl: Een minimum aan vrije ruimte proberen te houden

en: Trying to keep min {perc} free inodes
nl: Een minimum van {perc} vrije inodes proberen te houden

en: Now
nl: Nu

en: Can't mount {sshfs}
nl: Kan {sshfs} niet aankoppelen

en: ssh-agent not found. Please make sure it is installed.
nl: ssh-agent niet gevonden. Zorg ervoor dat het is geïnstalleerd.

en: Could not unlock ssh private key. Wrong password or password not available for cron.
nl: Kon SSH-privésleutel niet ontgrendelen. Het wachtwoord is ongeldig of is niet beschikbaar voor cron.

en: Cipher {cipher} failed for {host}.
nl: Codering {cipher} mislukt voor {host}.

en: Remote path exists but is not a directory.
nl: Extern pad bestaat maar is geen map.

en: Remote path is not writable.
nl: Extern pad is niet beschrijfbaar.

en: Remote path is not executable.
nl: Extern pad is niet uitvoerbaar.

en: Couldn't create remote path.
nl: Kon extern pad niet aanmaken.

en: Remote host {host} doesn't support {command}
nl: Externe host {host} ondersteunt {command} niet

en: Look at 'man backintime' for further instructions
nl: Raadpleeg 'man backintime' voor verdere instructies

en: Check commands on host {host} returned unknown error
nl: Controlecommando's op host {host} gaven onbekende foutmelding

en: Remote host {host} doesn't support hardlinks
nl: Externe host {host} ondersteunt geen harde koppelingen

en: Copy public ssh-key "{pubkey}" to remote host "{host}"
nl: Kopieer de openbare SSH-sleutel "{pubkey}" naar externe host "{host}"

en: Please enter password for "{user}"
nl: Voer het wachtwoord in voor "{user}"

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: This folder doesn't exist
    in the current selected snapshot.
nl: Deze map bestaat niet
    in de huidige geselecteerde momentopname.

en: Add to Include
nl: Toevoegen aan Opnemen

en: Add to Exclude
nl: Toevoegen aan Uitsluiten

en: {appName} is not configured. Would you like to restore a previous configuration?
nl: {appName} is niet geconfigureerd. Wilt u een eerdere configuratie herstellen?

en: Can't find snapshots folder.
    If it is on a removable drive please plug it in and then press OK.
nl: Kan momentopnamemap niet vinden.
    Als deze op een verwijderbaar medium staat, gelieve dit aan te sluiten en op OK te drukken.

en: Take a snapshot
nl: Een momentopname maken

en: Use modification time & size for file change detection.
nl: Modificatietijd en grootte gebruiken voor detectie van bestandswijzigingen.

en: Take a snapshot (checksum mode)
nl: Momentopname maken (modus controlegetal)

en: Use checksums for file change detection.
nl: Controlegetallen gebruiken voor het opsporen van bestandswijzigingen.

en: Pause snapshot process
nl: Maken van momentopname pauzeren

en: Resume snapshot process
nl: Maken van momentopname hervatten

en: Stop snapshot process
nl: Maken van momentopname stoppen

en: Refresh snapshot list
nl: Momentopnamelijst vernieuwen

en: Name snapshot
nl: Momentopname benoemen

en: Remove snapshot
nl: Momentopname verwijderen

en: View snapshot log
nl: Momentopnamelogboek bekijken

en: View last log
nl: Laatste logboek bekijken

en: Shutdown
nl: Uitschakelen

en: Shut down system after snapshot has finished.
nl: Computer uitschakelen wanneer de momentopname voltooid is.

en: Setup language…
nl: Taal instellen…

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Help
nl: Hulp

en: Profiles config file
nl: Profielconfiguratiebestand

en: Changelog
nl: Wijzigingslogboek

en: Ask a question
nl: Een vraag stellen

en: Report a bug
nl: Een fout melden

en: Translation
nl: Vertaling

en: About
nl: Info

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore the selected files or folders to the original destination.
nl: De geselecteerde bestanden of mappen naar de oorspronkelijke bestemming herstellen.

en: Restore to …
nl: Herstellen naar …

en: Restore the selected files or folders to a new destination.
nl: De geselecteerde bestanden of mappen naar een nieuw bestemming herstellen.

en: Restore the currently shown folder and all its contents to the original destination.
nl: De momenteel weergegeven map en alle inhoud ervan naar de oorspronkelijke bestemming herstellen.

en: Restore the currently shown folder and all its contents to a new destination.
nl: De momenteel weergegeven map en alle inhoud ervan naar een nieuwe bestemming herstellen.

en: Up
nl: Omhoog

en: Show hidden files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: &Backup
nl: &Back-up maken

en: &Restore
nl: &Herstellen

en: &Help
nl: &Hulp

en: If you close this window Back In Time will not be able to shut down your system when the snapshot has finished.
    Do you really want to close?
nl: Als u dit venster sluit, zal Back In Time de computer niet uit kunnen schakelen wanneer de momentopname voltooid is.
    Weet u zeker dat u het wilt sluiten?

en: Working:
nl: Bezig:

en: Done, no backup needed
nl: Klaar, geen back-up nodig

en: Working
nl: Bezig

en: Error
nl: Fout

en: Sent
nl: Verzonden

en: Speed
nl: Snelheid

en: ETA
nl: Geschatte afhandelingstijd

en: Global
nl: Algemeen

en: Root
nl: Hoofdmap

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Backup folders
nl: Back-upmappen

en: Snapshot Name
nl: Naam momentopname

en: Are you sure you want to remove this snapshot? | Are you sure you want to remove these snapshots?
nl[0]: Weet u zeker dat u de momentopname wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u de momentopnames wilt verwijderen?

en: Newer versions of files will be renamed with trailing {suffix} before restoring.
    If you don't need them anymore you can remove them with {cmd}
nl: Nieuwere versies van bestanden worden hernoemd met achtervoegsel {suffix} voordat ze worden teruggezet.
    Als u ze niet meer nodig heeft kunt u ze verwijderen met {cmd}

en: Only restore elements which do not exist or
    are newer than those in destination.
    Using "rsync --update" option.
nl: Alleen bestanden terugzetten die niet bestaan of
    nieuwer zijn dan die in de bestemming.
    De optie "rsync --update" wordt gebruikt.

en: Remove newer elements in original folder.
nl: Nieuwere bestanden in oorspronkelijke map verwijderen.

en: Do you really want to restore this element into the new folder
    {path}? | Do you really want to restore these elements into the new folder
    {path}?
nl[0]: Weet u zeker dat u het bestand wilt herstellen
    naar de nieuwe map {path}?
nl[1]: Weet u zeker dat u de bestanden wilt herstellen
    naar de nieuwe map {path}?

en: Are you sure you want to remove all newer files in {path}?
nl: Weet u zeker dat u alle nieuwere bestanden in {path} wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all newer files in your original folder?
nl: Weet u zeker dat u alle nieuwere bestanden in uw oorspronkelijke map wilt verwijderen?

en: WARNING: Deleting files in filesystem root could break your whole system!
nl: WAARSCHUWING: bestanden verwijderen uit de hoofdmap van het bestandssysteem kan uw hele systeem ruïneren!

en: Snapshot
nl: Momentopname

en: Restore {path}
nl: {path} herstellen

en: Restore {path} to …
nl: {path} herstellen naar …

en: The language settings take effect only after restarting Back In Time.
nl: De taalinstellingen worden pas van kracht na het herstarten van Back In Time.

en: Authors
nl: Auteurs

en: Translations
nl: Vertalingen

en: License
nl: Licentie

en: Setup language
nl: Taal instellen

en: System default
nl: Systeemstandaard

en: Use operating systems language.
nl: De taal van het besturingssysteem gebruiken.

en: Translated: {percent}
nl: Vertaald: {percent}

en: Hello
    You have used Back In Time in the {language} language a few times by now.
    The translation of your installed version of Back In Time into {language} is {perc} complete. Regardless of your level of technical expertise, you can contribute to the translation and thus Back In Time itself.
    Please visit the {translation_platform_url} if you wish to contribute. For further assistance and questions, please visit the {back_in_time_project_website}.
    We apologize for the interruption, and this message will not be shown again. This dialog is available at any time via the help menu.
    Your Back In Time Team
nl: Hallo
    U heeft Back In Time nu al een paar keer gebruikt in het {language}.
    De vertaling van de geïnstalleerde versie van Back In Time in het {language} is {perc} voltooid. Ongeacht uw niveau van technische expertise kunt u een bijdrage leveren aan de vertaling en daarmee aan Back In Time zelf.
    Bezoek {translation_platform_url} als u een bijdrage wilt leveren. Voor verdere hulp en vragen kunt u de {back_in_time_project_website} bezoeken.
    Onze excuses voor de onderbreking. Dit bericht zal niet opnieuw worden weergegeven. Dit dialoogvenster is op elk moment beschikbaar via het hulpmenu.
    Uw Back In Time-team

en: translation platform
nl: vertaalplatform

en: Your translation
nl: Uw vertaling

en: Last Log View
nl: Laatste logboekweergave

en: Snapshot Log View
nl: Weergave momentopnamelogboek

en: Profile
nl: Profiel

en: Snapshots
nl: Momentopnames

en: All
nl: Alles

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Errors
nl: Fouten

en: Information
nl: Informatie

en: [E] Error, [I] Information, [C] Change
nl: [E] Fout, [I] Informatie, [C] Wijziging

en: decode paths
nl: paden decoderen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Decode
nl: Decoderen

en: Do you want to exclude this?
nl: Wilt u dit uitsluiten?

en: Question
nl: Vraag

en: View Last Log
nl: Laatste logboek bekijken

en: Start {appname}
nl: {appname} starten

en: Working…
nl: Bezig…

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: This week
nl: Deze week

en: Last week
nl: Vorige week

en: This is NOT a snapshot but a live view of your local files
nl: Dit is GEEN momentopname maar een actuele weergave van uw lokale bestanden

en: Last check {time}
nl: Laatste controle {time}

en: Show full Log
nl: Volledig logboek tonen

en: Manage profiles
nl: Profielen beheren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: &General
nl: &Algemeen

en: Mode
nl: Modus

en: {app} uses EncFS for encryption. A recent security audit revealed several possible attack vectors for this. Please take a look at "A NOTE ON SECURITY" in "man backintime".
nl: {app} gebruikt EncFS voor versleuteling. Een recente veiligheidscontrole bracht in dit verband verschillende mogelijke aanvalsmethodes aan het licht. Bekijk eens "A NOTE ON SECURITY" in "man backintime".

en: Where to save snapshots
nl: Waar wilt u de momentopnames opslaan

en: Folder
nl: Map

en: SSH Settings
nl: SSH-instellingen

en: Port
nl: Poort

en: User
nl: Gebruiker

en: Path
nl: Pad

en: Cipher
nl: Versleutelingstype

en: Private Key
nl: Privésleutel

en: Choose an existing private key file (normally named "id_rsa")
nl: Kies een bestaand privésleutelbestand (normaal met de naam "id_rsa")

en: Create a new SSH key without password (not allowed if a private key file is already selected)
nl: Een nieuwe SSH-sleutel zonder wachtwoord aanmaken (niet toegestaan als er al een privésleutelbestand is geselecteerd)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save Password to Keyring
nl: Wachtwoord toevoegen aan sleutelbos

en: Cache Password for Cron (Security issue: root can read password)
nl: Wachtwoord in cache opslaan voor Cron (Beveiligingsprobleem: beheerder kan wachtwoord lezen)

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Full snapshot path
nl: Volledig momentopnamepad

en: Schedule
nl: Planning

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: At every boot/reboot
nl: Bĳ elke opstart/herstart

en: Every {n} minute | Every {n} minutes
nl[0]: Iedere minuut
nl[1]: Iedere {n} minuten

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Repeatedly (anacron)
nl: Herhaaldelijk (anacron)

en: When drive gets connected (udev)
nl: Zodra de schijf is aangesloten (udev)

en: Day
nl: Dag

en: Weekday
nl: Dag van de week

en: Hour
nl: Uur

en: Hours
nl: Uren

en: Run Back In Time repeatedly. This is useful if the computer is not running regularly.
nl: Back In Time herhaaldelijk uitvoeren. Dit is handig wanneer de computer niet regelmatig wordt gebruikt.

en: Every
nl: Elk(e)

en: Hour(s)
nl: Uur/Uren

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Week(s)
nl: Week/Weken

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: Run Back In Time as soon as the drive is connected (only once every X days).
    You will be prompted for your sudo password.
nl: Back In Time uitvoeren zodra de schijf is aangesloten (slechts één keer per X dagen).
    Er zal om uw beheerderswachtwoord gevraagd worden.

en: &Include
nl: &Opnemen

en: Include files and folders
nl: Bestanden en mappen opnemen

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Add folder
nl: Map toevoegen

en: &Exclude
nl: &Uitsluiten

en: Wildcards ({example1}) will be ignored with mode 'SSH encrypted'.
    Only single or double asterisks are allowed ({example2})
nl: Jokertekens ({example1}) worden genegeerd in de modus 'SSH-versleuteld'.
    Er zijn alleen enkele of dubbele sterretjes toegestaan ({example2})

en: Exclude patterns, files or folders
nl: Patronen, bestanden of mappen uitsluiten

en: Highly recommended
nl: Sterk aanbevolen

en: Add default
nl: Standaard toevoegen

en: Exclude files bigger than:
nl: Bestanden uitsluiten die groter zijn dan:

en: Exclude files bigger than value in %(prefix)s.
    With 'Full rsync mode' disabled this will only affect new files
    because for rsync this is a transfer option, not an exclude option.
    So big files that have been backed up before will remain in snapshots
    even if they have changed.
nl: Bestanden uitsluiten die groter zijn dan de waarde in %(prefix)s.
    Als 'Volledige rsync-modus' is uitgeschakeld, heeft dit alleen invloed op nieuwe bestanden,
    omdat dit voor rsync een overdrachtsoptie is en geen uitsluitingsoptie.
    Grote bestanden waarvan al eerder een back-up is gemaakt, blijven dus in momentopnames,
    zelfs als ze zijn gewijzigd.

en: &Auto-remove
nl: Automatisch &verwijderen

en: Older than
nl: Ouder dan

en: Year(s)
nl: Jaar

en: If free space is less than
nl: Als de vrije ruimte kleiner is dan

en: If free inodes is less than
nl: Als er minder inodes vrij zijn dan

en: Run in background on remote host.
nl: Op de achtergrond uitvoeren op externe host.

en: EXPERIMENTAL
nl: EXPERIMENTEEL

en: Keep all snapshots for the last
nl: Alle momentopnames bewaren van de laatste

en: Keep one snapshot per day for the last
nl: Eén momentopname per dag bewaren van de laatste

en: Keep one snapshot per week for the last
nl: Eén momentopname per week bewaren van de laatste

en: Keep one snapshot per month for the last
nl: Eén momentopname per maand bewaren van de laatste

en: &Options
nl: O&pties

en: Enable notifications
nl: Meldingen activeren

en: Disable snapshots when on battery
nl: Momentopnames uitschakelen bij batterijgebruik

en: Power status not available from system
nl: Voedingsstatus niet beschikbaar via systeem

en: Run only one snapshot at a time
nl: Slechts één momentopname tegelijk uitvoeren

en: Other snapshots will be blocked until the current snapshot is done.
    This is a global option. So it will affect all profiles for this user.
    But you need to activate this for all other users, too.
nl: Andere momentopnames worden geblokkeerd totdat de huidige momentopname is voltooid.
    Dit is een globale optie. Ze heeft dus invloed op alle profielen van deze gebruiker.
    Maar u moet dit ook voor alle andere gebruikers activeren.

en: Backup replaced files on restore
nl: Back-up maken van vervangen bestanden bij herstel

en: Continue on errors (keep incomplete snapshots)
nl: Doorgaan bij fouten (onvolledige momentopnames bewaren)

en: Use checksum to detect changes
nl: Controlegetal gebruiken om wijzigingen te detecteren

en: Take a new snapshot whether there were changes or not.
nl: Een nieuwe momentopname maken, of er nu wijzigingen waren of niet.

en: Log Level
nl: Logboekniveau

en: None
nl: Geen

en: E&xpert Options
nl: &Geavanceerde opties

en: Caution: Change these options only if you really know what you are doing.
nl: Let op: wijzig deze opties alleen als u echt weet wat u doet.

en: Run 'rsync' with '{cmd}':
nl: 'rsync' uitvoeren met '{cmd}':

en: as cron job
nl: als crontaak

en: on remote host
nl: op externe host

en: when taking a manual snapshot
nl: bij het maken van een handmatige momentopname

en: (Please install 'nocache' to enable this option)
nl: (Installeer 'nocache' om deze optie in te schakelen)

en: on local machine
nl: op de lokale machine

en: Redirect stdout to /dev/null in cronjobs.
nl: stdout omleiden naar /dev/null in crontaken.

en: Redirect stderr to /dev/null in cronjobs.
nl: stderr omleiden naar /dev/null in crontaken.

en: Limit rsync bandwidth usage
nl: Het bandbreedtegebruik van rsync beperken

en: KB/sec
nl: KB/s

en: Preserve ACL
nl: ACL behouden

en: Preserve extended attributes (xattr)
nl: Uitgebreide attributen (xattr) behouden

en: Copy unsafe links (works only with absolute links)
nl: Onveilige koppelingen kopiëren (werkt alleen met absolute koppelingen)

en: Options must be quoted e.g. {example}.
nl: Opties moeten tussen aanhalingstekens staan, bijvoorbeeld {example}.

en: Paste additional options to rsync
nl: Extra opties aan rsync toevoegen

en: Prefix to run before every command on remote host.
    Variables need to be escaped with \$FOO.
    This doesn't touch rsync. So to add a prefix
    for rsync use "%(cbRsyncOptions)s" with
    %(rsync_options_value)s
    
    %(default)s: %(def_value)s
nl: Voorvoegsel dat vóór elke opdracht op de externe host moet worden uitgevoerd.
    Variabelen moeten worden gemaskeerd met \$FOO
    Dit heeft geen betrekking op rsync. Dus om een voorvoegsel
    voor rsync toe te voegen gebruikt u "%(cbRsyncOptions)s" met
    %(rsync_options_value)s
    
    %(default)s: %(def_value)s

en: default
nl: standaard

en: Add prefix to SSH commands
nl: Voorvoegsel aan SSH-commando's toevoegen

en: Check if remote host is online
nl: Controleren of de externe host online is

en: Warning: if disabled and the remote host
    is not available, this could lead to some
    weird errors.
nl: Waarschuwing: als dit is uitgeschakeld en de
    externe host niet beschikbaar is,
    kan dit leiden tot rare fouten.

en: Check if remote host supports all necessary commands
nl: Controleren of de externe host alle benodigde commando's ondersteunt

en: Warning: if disabled and the remote host
    does not support all necessary commands,
    this could lead to some weird errors.
nl: Waarschuwing: als dit is uitgeschakeld en de
    externe host niet alle benodigde commando's
    ondersteunt, kan dit leiden tot rare fouten.

en: Restore Config
nl: Configuratie herstellen

en: Edit user-callback
nl: user-callback bewerken

en: New profile
nl: Nieuw profiel

en: Rename profile
nl: Profiel hernoemen

en: Are you sure you want to delete the profile "{name}"?
nl: Weet u zeker dat u het profiel "{name}" wilt verwijderen ?

en: You did not choose a private key file for SSH.
    Would you like to generate a new password-less public/private key pair?
nl: U heeft geen privésleutelbestand voor SSH gekozen.
    Wilt u een nieuw wachtwoordloos publiek/privé sleutelpaar genereren?

en: Private key file "{file}" does not exist.
nl: Privésleutelbestand "{file}" bestaat niet.

en: Would you like to copy your public SSH key to the
    remote host to enable password-less login?
nl: Wilt u uw openbare SSH-sleutel naar de externe host kopiëren
    om inloggen zonder wachtwoord mogelijk te maken?

en: The authenticity of host {host} can't be established.
    
    {keytype} key fingerprint is:
nl: De authenticiteit van host {host} kan niet worden vastgesteld.
    
    {keytype}-sleutelvingerafdruk is:

en: Please verify this fingerprint! Would you like to add it to your 'known_hosts' file?
nl: Controleer deze vingerafdruk! Wilt u deze toevoegen aan uw bestand 'known_hosts'?

en: Exclude pattern
nl: Patroon uitsluiten

en: Exclude file
nl: Bestand uitsluiten

en: Exclude folder
nl: Map uitsluiten

en: Include file
nl: Bestand opnemen

en: "{path}" is a symlink. The linked target will not be backed up until you include it, too.
    Would you like to include the symlink target instead?
nl: "{path}" is een symbolische koppeling. Van het gekoppelde doel wordt geen back-up gemaakt totdat u het ook opneemt.
    Wilt u eerder het doel van de symbolische koppeling opnemen?

en: Include folder
nl: Map opnemen

en: Are you sure you want to change snapshots folder?
nl: Weet u zeker dat u de momentopnamemap wilt wijzigen?

en: Failed to create new SSH key in {path}
nl: Kan geen nieuwe SSH-sleutel aanmaken in {path}

en: Full snapshot path:
nl: Volledig momentopnamepad:

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Restore Settings
nl: Instellingen herstellen

en: Please navigate to the snapshot from which you want to restore {appName}'s configuration. The path may look like:
    {samplePath}
    
    If your snapshots are on a remote drive or if they are encrypted you need to manually mount them first. If you use Mode SSH you also may need to set up public key login to the remote host.
    Take a look at 'man backintime'.
nl: Navigeer naar de momentopname van waaruit u de configuratie van {appName} wilt herstellen. Het pad kan er als volgt uitzien:
    {samplePath}
    
    Als uw momentopnames op een externe schijf staan of als ze versleuteld zijn, moet u ze eerst handmatig aankoppelen. Als u Mode SSH gebruikt, moet u mogelijk ook een publieke sleutel instellen om in te loggen op de externe host.
    Bekijk eens 'man backintime'.

en: No config found
nl: Geen configuratie gevonden

en: user-callback script has no shebang (#!/bin/sh) line.
nl: user-callback-script heeft geen shebang-regel (#!/bin/sh).

en: Shebang in user-callback script is not executable.
nl: Shebang in user-callback-script is niet uitvoerbaar.

en: Options about comparing snapshots
nl: Opties voor het vergelijken van momentopnames

en: Command
nl: Commando

en: Use %1 and %2 for path parameters
nl: %1 en %2 voor padparameters gebruiken

en: Differing snapshots only
nl: Alleen verschillende momentopnames

en: List only equal snapshots to:
nl: Alleen momentopnames tonen identiek aan:

en: Deep check (more accurate, but slow)
nl: Diepe controle (nauwkeuriger, maar langzaam)

en: Delete
nl: Wissen

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Go To
nl: Gaan naar

en: Options
nl: Opties

en: You can't compare a snapshot to itself.
nl: U kunt een momentopname niet met zichzelf vergelijken.

en: Command not found
nl: Commando niet gevonden

en: Do you really want to delete {file} in snapshot {snapshot_id}?
nl: Wilt u {file} in momentopname {snapshot_id} echt verwijderen?

en: Do you really want to delete {file} in {count} snapshots?
nl: Wilt u {file} in {count} momentopnames echt verwijderen?

en: This cannot be revoked!
nl: Dit kan niet worden teruggedraaid!

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: Exclude {path} from future snapshots?
nl: {path} uitsluiten van toekomstige momentopnames?
