backintime - en to sk translation catalogue (111 entries)

en: Warning
sk: Varovanie

en: Main profile
sk: Hlavný profil

en: Local
sk: Lokálny

en: SSH private key
sk: SSH privátny kľúč

en: encrypted
sk: šifrovaný

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: SSH encrypted
sk: šifrovanie

en: Default
sk: Predvolené

en: Snapshots folder is not valid!
sk: Neplatný priečinok na snímky!

en: You must select at least one folder to back up!
sk: Musíte vybrať aspoň jeden priečinok na zálohovanie!

en: Backup folder cannot be included.
sk: Priečinok Zálohy nemože byť zahrnutý.

en: Backup sub-folder cannot be included.
sk: Pod-priečinok Zálohy nemože byť zahrnutý.

en: Host/User/Profile-ID must not be empty.
sk: Hosť/Používateľ/Profil musia byť vyplnené.

en: Expert Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Could not install Udev rule for profile {profile_id}. DBus Service '{dbus_interface}' wasn't available
sk: Uden pravidlo pre profil {profile_id} nebolo nastavené. Služba DBus pre '{dbus_interface}' nie je dostupná

en: Schedule udev doesn't work with mode {mode}
sk: Pri móde {mode} nie je dostupný udev scheduler

en: Couldn't find UUID for {path}
sk: Nepodarilo sa nájsť UUID pre {path}

en: Failed to save config
sk: Nepodarilo sa uložiť konfiguráciu

en: Failed to load config
sk: Nepodarilo sa načitať konfiguráciu

en: Profile "{name}" already exists.
sk: Profil "{name}" už existuje.

en: The last profile cannot be removed.
sk: Nieje možné zmazať posledný profil.

en: Can't mount '{command}'
sk: Neviem primontovať '{command}'

en: Create a new encrypted folder?
sk: Vytvoriť nový šifrovaný priečinok?

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Please confirm password
sk: Prosím, potvrďte heslo

en: Password doesn't match.
sk: Heslo sa nezhoduje.

en: Take snapshot
sk: Urobiť snímku

en: FAILED
sk: ZLYHANIE

en: Restore permissions
sk: Obnoviť práva

en: Done
sk: Hotovo

en: Waiting %s second. | Waiting %s seconds.
sk[0]: Čakám %s sekúnd.
sk[1]: Čakám %s sekundu.
sk[2]: Čakám %s sekundy.

en: Finalizing
sk: Dokončovanie

en: Can't create folder
sk: Nemožno vytvoriť priečinok

en: Saving config file…
sk: Uložiť konfiguračný súbor…

en: Saving permissions…
sk: Ukladám práva…

en: Found leftover {snapshot_id} which can be continued.
sk: Nájdený ponechaný snímok {snapshot_id}, ktory može pokračovať.

en: Taking snapshot
sk: Robím snímok

en: Can't rename {new_path} to {path}
sk: Nie je možné premenovať {new_path} na {path}

en: Smart remove
sk: Šikovné odstránenie

en: Removing old snapshots
sk: Odstraňujem staré snímky

en: Trying to keep min free space
sk: Pracujem na minimálnom voľnom mieste

en: Now
sk: Teraz

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Exit
sk: Koniec

en: Help
sk: Pomocník

en: Website
sk: Webová stránka

en: FAQ
sk: Často kladené otázky (FAQ)

en: About
sk: O programe

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Up
sk: Hore

en: Show hidden files
sk: Ukázať skryté súbory

en: Working:
sk: Pracujem:

en: Done, no backup needed
sk: Hotovo, záloha nie je potrebná

en: Error
sk: Chyba

en: Global
sk: Globálne

en: Root
sk: Koreňový priečinok

en: Home
sk: Domovský priečinok

en: Backup folders
sk: Priečinky zálohy

en: Snapshot Name
sk: Názov snímky

en: The language settings take effect only after restarting Back In Time.
sk: Nastavenie jazyka sa zmení po reštartovaní aplikácie Back In Time.

en: Translated: {percent}
sk: Preložené na: {percent}

en: Hello
    You have used Back In Time in the {language} language a few times by now.
    The translation of your installed version of Back In Time into {language} is {perc} complete. Regardless of your level of technical expertise, you can contribute to the translation and thus Back In Time itself.
    Please visit the {translation_platform_url} if you wish to contribute. For further assistance and questions, please visit the {back_in_time_project_website}.
    We apologize for the interruption, and this message will not be shown again. This dialog is available at any time via the help menu.
    Your Back In Time Team
sk: Dobrý deň,
    aplikáciu Back In Time v jazyku: {language} ste otvorili už viackrát.
    Preklad nainštalovanej verzie aplikácie Back In Time do jazyka: {language} je hotový na {perc}. Bez ohľadu na úroveň vašich technických znalostí môžete pomôcť s prekladom aplikácie, čím podporíte aj samotný projekt Back In Time.
    Ak chcete pomôcť, navštívte webovú stránku {translation_platform_url}. Viac informácií nájdete na webovej stránke {back_in_time_project_website}.
    Za vyrušenie sa ospravedlňujeme, táto správa sa už znovu nezobrazí. Toto dialógové okno nájdete kedykoľvek v menu Pomoc.
    Back In Time tím

en: Your translation
sk: Váš preklad

en: Snapshots
sk: Snímky

en: All
sk: Všetko

en: Changes
sk: Zmeny

en: Errors
sk: Chyby

en: [E] Error, [I] Information, [C] Change
sk: [E] Chyba, [I] Informácia, [C] Zmena

en: View Last Log
sk: Zobraziť posledný log

en: Start {appname}
sk: Spustiť {appname}

en: Today
sk: Dnes

en: Yesterday
sk: Včera

en: This week
sk: Tento týždeň

en: Last week
sk: Minulý týždeň

en: Last check {time}
sk: Posledná kontrola {time}

en: Edit
sk: Zmeň

en: Remove
sk: Odstráň

en: Where to save snapshots
sk: Kam sa uložia snímky

en: Advanced
sk: Detailné nastavenie

en: Schedule
sk: Plánovanie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: At every boot/reboot
sk: Pri každom štarte/reštarte

en: Day(s)
sk: Dni

en: Week(s)
sk: Týždne

en: Include files and folders
sk: Zahrňuje súbory a priečinky

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Add folder
sk: Pridať priečinok

en: Exclude patterns, files or folders
sk: Nazahrňovať vzory, súbory alebo priečinky

en: Year(s)
sk: Roky

en: Enable notifications
sk: Povoliť upozornenia

en: Disable snapshots when on battery
sk: Nevytvárať snímky pokiaľ systém beží na batérie

en: Power status not available from system
sk: Nie je možné zistiť stav napájania

en: Continue on errors (keep incomplete snapshots)
sk: Pokračovať pri chybách (zachovať nekompletné snímky)

en: Use checksum to detect changes
sk: Použiť kontrolný súčet pre zistenie zmien

en: None
sk: Žiadne

en: Preserve ACL
sk: Zachovať ACL

en: Preserve extended attributes (xattr)
sk: Zachovať rozšírené atribúty (xattr)

en: Copy unsafe links (works only with absolute links)
sk: Kopírovať nebezpečné odkazy (funguje len s absolútnymi odkazmi)

en: New profile
sk: Nový profil

en: Rename profile
sk: Premenovať profil

en: Exclude pattern
sk: Vylúčiť vzor

en: Exclude file
sk: Vylúčiť súbor

en: Exclude folder
sk: Vylúčiť priečinok

en: Include file
sk: Zahrnúť súbor

en: Include folder
sk: Zahrnúť priečinok

en: Use %1 and %2 for path parameters
sk: Použiť %1 a %2 parametre cesty

en: Deep check (more accurate, but slow)
sk: Hĺbková kontrola (presnejšia, ale pomalšia)

en: Delete
sk: Vymazať

en: Compare
sk: Porovnať

en: Go To
sk: Ísť na

en: WARNING
sk: UPOZORNENIE
