backintime - en to uk translation catalogue (345 entries)

en: Warning
uk: Попередження

en: Main profile
uk: Основний профіль

en: Local
uk: Локальний

en: SSH private key
uk: Приватний ключ SSH

en: encrypted
uk: зашифрований

en: Encryption
uk: Шифрування

en: SSH encrypted
uk: SSH зашифрований

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Profile: "{name}"
uk: Профіль: «{name}»

en: Snapshots folder is not valid!
uk: Неправильна тека!

en: You must select at least one folder to back up!
uk: Потрібно обрати хоча б одну теку для резервування!

en: Backup folder cannot be included.
uk: Не можна включати теку резервної копії.

en: Backup sub-folder cannot be included.
uk: Не можна включати підтеку резервної копії.

en: Invalid option. {path} is not a folder.
uk: Неправильний параметр. {path} не є текою.

en: Host/User/Profile-ID must not be empty.
uk: Поля «Сервер», «Користувач» і «Профіль» не можуть бути порожніми.

en: Can't write to: {path}
    Are you sure you have write access?
uk: Неможливо записати в: {path}
    Ви впевнені, що маєте право на запис?

en: Destination filesystem for {path} is formatted with FAT which doesn't support hard-links. Please use a native Linux filesystem.
uk: Вказане розташування {path} має файлову систему FAT, яка не підтримує жорсткі посилання. Використовуйте файлові системи для Linux.

en: Destination filesystem for {path} is an SMB-mounted share. Please make sure the remote SMB server supports symlinks or activate {copyLinks} in {expertOptions}.
uk: Вказане розташування {path} — спільний SMB-ресурс. Переконайтеся, що SMB-сервер підтримує символьні посилання, або активуйте {copyLinks} в {expertOptions}.

en: Copy links (dereference symbolic links)
uk: Копіювати посилання (слідувати за символьними посиланнями)

en: Expert Options
uk: Розширені налаштування

en: Destination filesystem for {path} is an sshfs-mounted share. sshfs doesn't support hard-links. Please use mode 'SSH' instead.
uk: Вказане розташування {path} — спільний sshfs-ресурс. sshfs не підтримує жорсткі посилання. Будь ласка, використовуйте режим «SSH».

en: Can't find crontab.
    Are you sure cron is installed?
    If not you should disable all automatic backups.
uk: Не вдається знайти crontab.
    Ви впевнені, що cron встановлено?
    Якщо ні, Вам варто вимкнути все автоматичне резервування.

en: Failed to write new crontab.
uk: Не вдалося записати новий crontab.

en: Could not install Udev rule for profile {profile_id}. DBus Service '{dbus_interface}' wasn't available
uk: Не вдалося встановити правило Udev для профілю {profile_id}. DBus Service «{dbus_interface}» недоступний

en: Schedule udev doesn't work with mode {mode}
uk: Розклад udev не працює з режимом {mode}

en: Couldn't find UUID for {path}
uk: Не вдалося знайти UUID для {path}

en: Failed to save config
uk: Не вдалося зберегти конфігурацію

en: Failed to load config
uk: Не вдалося завантажити конфігурацію

en: Profile "{name}" already exists.
uk: Профіль «{name}» вже існує.

en: The last profile cannot be removed.
uk: Неможливо видалити останній профіль.

en: Can't mount '{command}'
uk: Не вдається змонтувати «{command}»

en: Config for encrypted folder not found.
uk: Конфігурацію для зашифрованої теки не знайдено.

en: Create a new encrypted folder?
uk: Створити нову зашифровану теку?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Please confirm password
uk: Підтвердіть пароль

en: Password doesn't match.
uk: Пароль не збігається.

en: encfs version 1.7.2 and before has a bug with option --reverse. Please update encfs.
uk: encfs версії 1.7.2 і раніших містить помилку в параметрі --reverse. Будь ласка, оновіть encfs.

en: Take snapshot
uk: Зробити копію

en: Can't unmount {mountprocess} from {mountpoint}.
uk: Не вдається розмонтувати {mountprocess} з {mountpoint}.

en: {} not found. Please install e.g. {}
uk: {} не знайдено. Встановіть, наприклад, {}

en: Mountpoint {} not empty.
uk: Точка монтування {} не порожня.

en: Profile '{profile}': Enter password for {mode}:
uk: Профіль «{profile}»: Введіть пароль для {mode}:

en: FAILED
uk: НЕВДАЧА

en: Restore permissions
uk: Відновлення дозволів

en: Done
uk: Виконано

en: Deferring backup while on battery
uk: Вимкнення резервування при роботі від батареї

en: Can't find snapshots folder.
    If it is on a removable drive please plug it in.
uk: Не вдається знайти теку резервних копій.
    Якщо вона знаходиться на знімному диску, підключіть його.

en: Waiting %s second. | Waiting %s seconds.
uk[0]: Очікування %s секунда.
uk[1]: Очікування %s секунди.
uk[2]: Очікування %s секунд.

en: Failed to take snapshot {snapshot_id}.
uk: Не вдалося зробити копію {snapshot_id}.

en: Finalizing
uk: Завершення

en: Can't create folder
uk: Не вдається створити теку

en: Saving config file…
uk: Збереження файлу конфігурації…

en: Saving permissions…
uk: Збереження дозволів…

en: Found leftover {snapshot_id} which can be continued.
uk: Незавершену копію {snapshot_id} можна продовжити.

en: Removing leftover {snapshot_id} folder from last run
uk: Видалення незавершеної копії {snapshot_id} від попереднього запуску

en: Can't remove folder
uk: Не вдається видалити теку

en: Taking snapshot
uk: Створення резервної копії

en: Success
uk: Успішно

en: Partial transfer due to vanished source files (see 'man rsync')
uk: Переміщено частково, оскільки вихідні файли зникли (див. «man rsync»)

en: 'rsync' ended with exit code {exit_code}
uk: «rsync» завершився з кодом виходу {exit_code}

en: See 'man rsync' for more details
uk: Докладніше див. «man rsync»

en: Negative rsync exit codes are signal numbers, see 'kill -l' and 'man kill'
uk: Від'ємні значення кодів виходу rsync є сигнальними номерами, див. «kill -l» і «man kill»

en: Nothing changed, no new snapshot necessary
uk: Немає змін, резервування не потрібне

en: Can't rename {new_path} to {path}
uk: Не вдається перейменувати {new_path} в {path}

en: Smart remove
uk: Розумне видалення

en: Removing old snapshots
uk: Видалення старих копій

en: Trying to keep min free space
uk: Спроба зберегти мінімум вільного місця

en: Trying to keep min {perc} free inodes
uk: Спроба зберегти мінімум {perc} вільних айнодів

en: Now
uk: Зараз

en: Can't mount {sshfs}
uk: Не вдається змонтувати {sshfs}

en: ssh-agent not found. Please make sure it is installed.
uk: ssh-agent не знайдено. Переконайтеся, що його встановлено.

en: Could not unlock ssh private key. Wrong password or password not available for cron.
uk: Не вдалося розблокувати приватний ключ SSH. Пароль неправильний або недоступний для cron.

en: Cipher {cipher} failed for {host}.
uk: Помилка шифру {cipher} для сервера {host}.

en: Remote path exists but is not a directory.
uk: Віддалений шлях існує, але це не тека.

en: Remote path is not writable.
uk: Неможливо записати у віддалений шлях.

en: Remote path is not executable.
uk: Віддалений шлях неможливо виконати.

en: Couldn't create remote path.
uk: Не вдається створити віддалений шлях.

en: Remote host {host} doesn't support {command}
uk: Сервер {host} не підтримує {command}

en: Look at 'man backintime' for further instructions
uk: Дивіться «man backintime» для подальших інструкцій

en: Check commands on host {host} returned unknown error
uk: Перевірка команд на сервері {host} повернула невідому помилку

en: Remote host {host} doesn't support hardlinks
uk: Сервер {host} не підтримує жорсткі посилання

en: Copy public ssh-key "{pubkey}" to remote host "{host}"
uk: Копіювати публічний ключ SSH «{pubkey}» на сервер «{host}»

en: Please enter password for "{user}"
uk: Будь ласка, введіть пароль для «{user}»

en: Shortcuts
uk: Скорочення

en: This folder doesn't exist
    in the current selected snapshot.
uk: Такої теки немає
    в обраній резервній копії.

en: Add to Include
uk: Включити

en: Add to Exclude
uk: Виключити

en: {appName} is not configured. Would you like to restore a previous configuration?
uk: {appName} не налаштовано. Відновити попередні налаштування?

en: Can't find snapshots folder.
    If it is on a removable drive please plug it in and then press OK.
uk: Не вдається знайти теку резервних копій.
    Якщо вона знаходиться на знімному диску, підключіть його і натисніть OK.

en: Take a snapshot
uk: Зробити копію

en: Use modification time & size for file change detection.
uk: Виявляти зміни за датою зміни і розміром.

en: Take a snapshot (checksum mode)
uk: Зробити копію з контрольними сумами

en: Use checksums for file change detection.
uk: Виявляти зміни за контрольними сумами.

en: Pause snapshot process
uk: Зупинити створення копії

en: Resume snapshot process
uk: Продовжити створення копії

en: Stop snapshot process
uk: Скасувати створення копії

en: Refresh snapshot list
uk: Оновити список копій

en: Name snapshot
uk: Назвати копію

en: Remove snapshot
uk: Видалити копію

en: View snapshot log
uk: Переглянути журнал копій

en: View last log
uk: Переглянути останній журнал

en: Manage profiles…
uk: Керувати профілями…

en: Shutdown
uk: Вимкнення

en: Shut down system after snapshot has finished.
uk: Вимкнути систему після завершення резервування.

en: Setup language…
uk: Змінити мову…

en: Exit
uk: Вийти

en: Help
uk: Допомога

en: Profiles config file
uk: Файл конфігурації профілів

en: Website
uk: Вебсайт

en: Changelog
uk: Історія змін

en: FAQ
uk: Питання та відповіді

en: Ask a question
uk: Задати запитання

en: Report a bug
uk: Повідомити про помилку

en: Translation
uk: Переклад

en: About
uk: Про програму

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore the selected files or folders to the original destination.
uk: Відновити обрані файли чи теки до їхнього початкового розташування.

en: Restore to …
uk: Відновити до …

en: Restore the selected files or folders to a new destination.
uk: Відновити обрані файли чи теки до вказаного розташування.

en: Restore the currently shown folder and all its contents to the original destination.
uk: Відновити поточну теку і весь її вміст до початкового розташування.

en: Restore the currently shown folder and all its contents to a new destination.
uk: Відновити поточну теку і весь її вміст до вказаного розташування.

en: Up
uk: Вгору

en: Show hidden files
uk: Показати приховані файли

en: Compare snapshots…
uk: Порівняти копії…

en: &Backup
uk: &Резервування

en: &Restore
uk: &Відновлення

en: &Help
uk: &Допомога

en: If you close this window Back In Time will not be able to shut down your system when the snapshot has finished.
    Do you really want to close?
uk: Якщо закрити це вікно, Back In Time не зможе вимкнути Вашу систему після закінчення резервування.
    Ви справді хочете закрити вікно?

en: Working:
uk: Виконання:

en: Done, no backup needed
uk: Виконано, резервування не потрібне

en: Working
uk: Виконання

en: Error
uk: Помилка

en: Sent
uk: Надіслано

en: Speed
uk: Швидкість

en: ETA
uk: Залишилося

en: Global
uk: Загальні

en: Backup folders
uk: Теки резервування

en: Snapshot Name
uk: Назва копії

en: Are you sure you want to remove this snapshot? | Are you sure you want to remove these snapshots?
uk[0]: Бажаєте видалити цю резервну копію?
uk[1]: Бажаєте видалити ці резервні копії?
uk[2]: Бажаєте видалити ці резервні копії?

en: Create backup copies with trailing {suffix}
    before overwriting or removing local elements.
uk: Робити копію елементів перед їх перезаписом
    або видаленням, додаючи до назви {suffix}.

en: Newer versions of files will be renamed with trailing {suffix} before restoring.
    If you don't need them anymore you can remove them with {cmd}
uk: Після відновлення новіші версії файлів будуть названі з додаванням {suffix}.
    Якщо вони Вам не потрібні, можна видалити їх, використовуючи {cmd}

en: Only restore elements which do not exist or
    are newer than those in destination.
    Using "rsync --update" option.
uk: Відновити лише елементи, які відсутні або
    новіші, ніж ті, що у вказаному розташуванні.
    Використовується «rsync --update».

en: Remove newer elements in original folder.
uk: Видалити новіші елементи у початковому розташуванні.

en: Restore selected files or folders to the original destination and
    delete files or folders which are not in the snapshot.
    Be extremely careful because this will
    delete files and folders which were
    excluded during taking the snapshot.
uk: Відновити обрані файли чи теки до початкового розташування
    і видалити файли/теки, яких немає у резервній копії.
    Будьте обережні!
    Це видалить файли і теки, які були
    виключені під час резервування.

en: Do you really want to restore this element into the new folder
    {path}? | Do you really want to restore these elements into the new folder
    {path}?
uk[0]: Ви справді хочете відновити цей елемент до нової теки
    {path}?
uk[1]: Ви справді хочете відновити ці елементи до нової теки
    {path}?
uk[2]: Ви справді хочете відновити ці елементи до нової теки
    {path}?

en: Do you really want to restore this element? | Do you really want to restore these elements?
uk[0]: Ви справді хочете відновити цей елемент?
uk[1]: Ви справді хочете відновити ці елементи?
uk[2]: Ви справді хочете відновити ці елементи?

en: Are you sure you want to remove all newer files in {path}?
uk: Бажаєте видалити всі новіші файли в {path}?

en: Are you sure you want to remove all newer files in your original folder?
uk: Бажаєте видалити всі новіші файли в початковому розташуванні?

en: WARNING: Deleting files in filesystem root could break your whole system!
uk: УВАГА: видалення файлів у root може зламати всю Вашу систему!

en: Snapshot
uk: Копія

en: Restore {path}
uk: Відновити {path}

en: Restore {path} to …
uk: Відновити {path} до …

en: The language settings take effect only after restarting Back In Time.
uk: Налаштування мови набувають чинності лише після перезапуску Back In Time.

en: Authors
uk: Автори

en: Translations
uk: Переклади

en: License
uk: Ліцензія

en: Setup language
uk: Змінити мову

en: System default
uk: Як у системі

en: Use operating systems language.
uk: Використовувати мову операційної системи.

en: Translated: {percent}
uk: Перекладено: {percent}

en: Hello
    You have used Back In Time in the {language} language a few times by now.
    The translation of your installed version of Back In Time into {language} is {perc} complete. Regardless of your level of technical expertise, you can contribute to the translation and thus Back In Time itself.
    Please visit the {translation_platform_url} if you wish to contribute. For further assistance and questions, please visit the {back_in_time_project_website}.
    We apologize for the interruption, and this message will not be shown again. This dialog is available at any time via the help menu.
    Your Back In Time Team
uk: Вітаємо
    Ви вже кілька разів користувалися Back In Time українською мовою.
    Переклад встановленої версії Back In Time на українську завершено на {perc}. Незалежно від Вашого рівня технічних знань, Ви може зробити свій внесок у переклад і, таким чином, у розвиток Back In Time.
    Якщо бажаєте зробити внесок, відвідайте {translation_platform_url}. Додаткову допомогу та відповіді на запитання можна отримати на сайті проєкту {back_in_time_project_website}.
    Перепрошуємо за переривання, це повідомлення більше не виводитиметься. Це діалогове вікно доступне в будь-який час через меню «Допомога».
    Ваша команда Back In Time

en: translation platform
uk: платформу для перекладу

en: Your translation
uk: Ваш переклад

en: Last Log View
uk: Останній журнал

en: Snapshot Log View
uk: Журнал копій

en: Profile
uk: Профіль

en: Snapshots
uk: Резервні копії

en: Filter
uk: Фільтр

en: All
uk: Все

en: Changes
uk: Зміни

en: Errors
uk: Помилки

en: Information
uk: Інформація

en: [E] Error, [I] Information, [C] Change
uk: [E] Помилка, [I] Інформація, [C] Зміна

en: decode paths
uk: декодувати шляхи

en: Copy
uk: Копіювати

en: Decode
uk: Декодувати

en: Do you want to exclude this?
uk: Бажаєте виключити це?

en: Question
uk: Питання

en: View Last Log
uk: Переглянути останній журнал

en: Start {appname}
uk: Запуск {appname}

en: Working…
uk: Виконання…

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: This week
uk: Цього тижня

en: Last week
uk: Попереднього тижня

en: This is NOT a snapshot but a live view of your local files
uk: Це НЕ резервна копія, а Ваші файли на комп'ютері

en: Last check {time}
uk: Остання перевірка {time}

en: Show full Log
uk: Показати повний журнал

en: Manage profiles
uk: Керувати профілями

en: Edit
uk: Редагувати

en: Add
uk: Додати

en: Remove
uk: Видалити

en: &General
uk: &Загальне

en: Mode
uk: Режим

en: {app} uses EncFS for encryption. A recent security audit revealed several possible attack vectors for this. Please take a look at "A NOTE ON SECURITY" in "man backintime".
uk: {app} використовує для шифрування EncFS. Нещодавні перевірки безпеки виявили його вразливість до деяких видів атак. Будь ласка, перегляньте «A NOTE ON SECURITY» в «man backintime».

en: Where to save snapshots
uk: Де зберігати резервні копії

en: Folder
uk: Тека

en: SSH Settings
uk: Налаштування SSH

en: Host
uk: Сервер

en: Port
uk: Порт

en: User
uk: Користувач

en: Path
uk: Шлях

en: Cipher
uk: Шифр

en: Private Key
uk: Приватний ключ

en: Choose an existing private key file (normally named "id_rsa")
uk: Оберіть файл приватного ключа (зазвичай має назву «id_rsa»)

en: Create a new SSH key without password (not allowed if a private key file is already selected)
uk: Створити новий ключ SSH без пароля (недоступно, якщо Ви вже обрали файл приватного ключа)

en: Password
uk: Пароль

en: Save Password to Keyring
uk: Зберегти пароль у зв'язці ключів

en: Cache Password for Cron (Security issue: root can read password)
uk: Кешувати пароль для Cron (Увага: root може читати пароль)

en: Advanced
uk: Додатково

en: Full snapshot path
uk: Повний шлях до копії

en: Schedule
uk: Розклад

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: At every boot/reboot
uk: При кожному запуску/перезапуску

en: Every {n} minute | Every {n} minutes
uk[0]: Кожну {n} хвилину
uk[1]: Кожні {n} хвилини
uk[2]: Кожні {n} хвилин

en: Every hour
uk: Щогодини

en: Every {n} hour | Every {n} hours
uk[0]: Кожну {n} годину
uk[1]: Кожні {n} години
uk[2]: Кожні {n} годин

en: Custom hours
uk: Вказати години

en: Every day
uk: Щодня

en: Repeatedly (anacron)
uk: Повторно (anacron)

en: When drive gets connected (udev)
uk: Коли диск приєднано (udev)

en: Every week
uk: Щотижня

en: Every month
uk: Щомісяця

en: Every year
uk: Щороку

en: Day
uk: День

en: Weekday
uk: День

en: Hour
uk: Година

en: Hours
uk: Години

en: Run Back In Time repeatedly. This is useful if the computer is not running regularly.
uk: Запускати Back In Time повторно. Корисно, якщо комп'ютер не працює постійно.

en: Every
uk: Кожні

en: Hour(s)
uk: годин

en: Day(s)
uk: днів

en: Week(s)
uk: тижнів

en: Month(s)
uk: місяців

en: Run Back In Time as soon as the drive is connected (only once every X days).
    You will be prompted for your sudo password.
uk: Запускати Back In Time, коли Ви підключаєте диск (один раз на X днів).
    Вам потрібно буде ввести пароль sudo.

en: &Include
uk: В&ключити

en: Include files and folders
uk: Включити файли і теки

en: Add file
uk: Додати файл

en: Add folder
uk: Додати теку

en: &Exclude
uk: Вик&лючити

en: Wildcards ({example1}) will be ignored with mode 'SSH encrypted'.
    Only single or double asterisks are allowed ({example2})
uk: У режимі «SSH зашифрований» символи підстановки ({example1}) ігноруються.
    Можна використовувати одну або дві зірочки ({example2})

en: Exclude patterns, files or folders
uk: Виключити шаблони, файли або теки

en: Highly recommended
uk: Настійно рекомендується

en: Add default
uk: Додати за замовчуванням

en: Exclude files bigger than:
uk: Виключити файли більші ніж:

en: Exclude files bigger than value in %(prefix)s.
    With 'Full rsync mode' disabled this will only affect new files
    because for rsync this is a transfer option, not an exclude option.
    So big files that have been backed up before will remain in snapshots
    even if they have changed.
uk: Виключає файли більші ніж %(prefix)s.
    Якщо «Full rsync mode» вимкнено, це вплине лише на нові файли,
    оскільки для rsync це переміщення, а не виключення.
    Тому великі файли, зарезервовані раніше, залишаться в копіях,
    навіть якщо вони змінилися.

en: &Auto-remove
uk: &Автоматичне видалення

en: Older than
uk: Старіше ніж

en: Year(s)
uk: років

en: If free space is less than
uk: Якщо вільного місця менше ніж

en: If free inodes is less than
uk: Якщо вільних айнодів менше ніж

en: Smart remove:
uk: Розумне видалення:

en: Run in background on remote host.
uk: Виконувати у фоні на сервері.

en: EXPERIMENTAL
uk: ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО

en: Keep all snapshots for the last
uk: Зберігати всі копії за останні

en: day(s).
uk: днів.

en: Keep one snapshot per day for the last
uk: Зберігати одну копію за день за останні

en: Keep one snapshot per week for the last
uk: Зберігати одну копію за тиждень за останні

en: week(s).
uk: тижнів.

en: Keep one snapshot per month for the last
uk: Зберігати одну копію за місяць за останні

en: month(s).
uk: місяців.

en: Keep one snapshot per year for all years.
uk: Зберігати одну копію за рік за всі роки.

en: Don't remove named snapshots.
uk: Не видаляти названі резервні копії.

en: &Options
uk: &Налаштування

en: Enable notifications
uk: Увімкнути сповіщення

en: Disable snapshots when on battery
uk: Вимкнути резервування при роботі від батареї

en: Power status not available from system
uk: Статус живлення недоступний

en: Run only one snapshot at a time
uk: Створювати одну резервну копію за раз

en: Other snapshots will be blocked until the current snapshot is done.
    This is a global option. So it will affect all profiles for this user.
    But you need to activate this for all other users, too.
uk: Резервування інших копій буде заблоковано доки триває поточне.
    Це глобальне налаштування, отже вплине на всі профілі цього користувача.
    Але для інших користувачів його потрібно вмикати окремо.

en: Backup replaced files on restore
uk: Під час відновлення зберігати копії переміщених файлів

en: Continue on errors (keep incomplete snapshots)
uk: Ігнорувати помилки (зберігати незавершені копії)

en: Use checksum to detect changes
uk: Виявляти зміни за контрольними сумами

en: Take a new snapshot whether there were changes or not.
uk: Резервувати незалежно від того, чи були зміни.

en: Log Level
uk: Рівень ведення журналу

en: None
uk: Нічого

en: E&xpert Options
uk: Роз&ширені налаштування

en: Caution: Change these options only if you really know what you are doing.
uk: Обережно: Змінюйте ці налаштування, тільки якщо Ви знаєте, що робите.

en: Run 'rsync' with '{cmd}':
uk: Запустити «rsync» з «{cmd}»:

en: as cron job
uk: як cron job

en: on remote host
uk: на віддаленому сервері

en: when taking a manual snapshot
uk: під час резервування вручну

en: (Please install 'nocache' to enable this option)
uk: (Встановіть «nocache», щоб увімкнути)

en: on local machine
uk: на локальному комп'ютері

en: Redirect stdout to /dev/null in cronjobs.
uk: Перенаправити stdout на /dev/null в cronjobs.

en: Redirect stderr to /dev/null in cronjobs.
uk: Перенаправити stderr на /dev/null в cronjobs.

en: Limit rsync bandwidth usage
uk: Обмежити пропускну здатність

en: KB/sec
uk: Кб/с

en: Preserve ACL
uk: Зберігати ACL

en: Preserve extended attributes (xattr)
uk: Зберігати додаткові атрибути (xattr)

en: Copy unsafe links (works only with absolute links)
uk: Копіювати ненадійні посилання (працює лише з абсолютними посиланнями)

en: Options must be quoted e.g. {example}.
uk: Параметри необхідно брати в лапки, напр. {example}.

en: Paste additional options to rsync
uk: Додаткові параметри для rsync

en: Prefix to run before every command on remote host.
    Variables need to be escaped with \$FOO.
    This doesn't touch rsync. So to add a prefix
    for rsync use "%(cbRsyncOptions)s" with
    %(rsync_options_value)s
    
    %(default)s: %(def_value)s
uk: Префікс для виконання перед кожною командою на сервері.
    Екрануйте змінні за допомогою \$FOO.
    Це не стосується rsync. Щоб додати префікс
    для rsync, використовуйте «%(cbRsyncOptions)s»
    з %(rsync_options_value)s
    
    %(default)s: %(def_value)s

en: default
uk: за замовчуванням

en: Add prefix to SSH commands
uk: Додати префікс до команд SSH

en: Check if remote host is online
uk: Перевіряти, чи сервер онлайн

en: Warning: if disabled and the remote host
    is not available, this could lead to some
    weird errors.
uk: Увага: якщо вимкнено, а сервер
    недоступний, це може призвести
    до непередбачуваних помилок.

en: Check if remote host supports all necessary commands
uk: Перевіряти, чи підтримує сервер усі необхідні команди

en: Warning: if disabled and the remote host
    does not support all necessary commands,
    this could lead to some weird errors.
uk: Увага: якщо вимкнено, а сервер не підтримує
    всіх необхідних команд, це може
    призвести до непередбачуваних помилок.

en: Restore Config
uk: Відновити конфігурацію

en: Edit user-callback
uk: Редаг. user-callback

en: New profile
uk: Новий профіль

en: Rename profile
uk: Перейменувати профіль

en: Are you sure you want to delete the profile "{name}"?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити профіль «{name}»?

en: Custom hours can only be a comma separated list of hours (e.g. 8,12,18,23) or */3 for periodic backups every 3 hours.
uk: Вказуйте години через кому (напр. 8,12,18,23) або */3 для резервування кожні 3 години.

en: You did not choose a private key file for SSH.
    Would you like to generate a new password-less public/private key pair?
uk: Ви не обрали приватний ключ SSH.
    Бажаєте згенерувати нову пару публічний/приватний ключ без пароля?

en: Private key file "{file}" does not exist.
uk: Приватний ключ «{file}» не існує.

en: Would you like to copy your public SSH key to the
    remote host to enable password-less login?
uk: Бажаєте скопіювати свій публічний ключ SSH
    на сервер, щоб увімкнути безпарольний доступ?

en: The authenticity of host {host} can't be established.
    
    {keytype} key fingerprint is:
uk: Автентичність сервера {host} не вдалося встановити.
    
    Відбиток ключа {keytype}:

en: Please verify this fingerprint! Would you like to add it to your 'known_hosts' file?
uk: Перевірте цей відбиток! Бажаєте додати його до свого файлу «known_hosts»?

en: Exclude pattern
uk: Виключити за шаблоном

en: Exclude file
uk: Виключити файл

en: Exclude folder
uk: Виключити теку

en: Include file
uk: Включити файл

en: "{path}" is a symlink. The linked target will not be backed up until you include it, too.
    Would you like to include the symlink target instead?
uk: «{path}» — символьне посилання. Об'єкт, на який воно вказує, не буде зарезервовано, якщо його не включити.
    Включити цей об'єкт у резервну копію?

en: Include folder
uk: Включити теку

en: Are you sure you want to change snapshots folder?
uk: Ви впевнені, що хочете змінити теку для резервних копій?

en: Failed to create new SSH key in {path}
uk: Не вдалося створити новий ключ SSH у {path}

en: Full snapshot path:
uk: Повний шлях до копії:

en: enabled
uk: увімкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: Restore Settings
uk: Налаштування відновлення

en: Please navigate to the snapshot from which you want to restore {appName}'s configuration. The path may look like:
    {samplePath}
    
    If your snapshots are on a remote drive or if they are encrypted you need to manually mount them first. If you use Mode SSH you also may need to set up public key login to the remote host.
    Take a look at 'man backintime'.
uk: Оберіть резервну копію, з якої Ви хочете відновити конфігурацію {appName}. Шлях може мати такий вигляд:
    {samplePath}
    
    Якщо резервні копії на віддаленому диску або зашифровані, Вам потрібно спочатку змонтувати їх вручну. В режимі «SSH» також може знадобитися налаштувати доступ із публічним ключем до віддаленого сервера.
    Докладніше в «man backintime».

en: No config found
uk: Не знайдено конфігурації

en: user-callback script has no shebang (#!/bin/sh) line.
uk: Скрипт user-callback не містить рядка shebang (#!/bin/sh).

en: Shebang in user-callback script is not executable.
uk: Shebang у скрипті user-callback неможливо виконати.

en: Options about comparing snapshots
uk: Параметри порівняння резервних копій

en: Command
uk: Команда

en: Parameters
uk: Параметри

en: Use %1 and %2 for path parameters
uk: Використовуйте %1 та %2 як параметри шляху

en: Differing snapshots only
uk: Тільки копії, що відрізняються

en: List only equal snapshots to:
uk: Показати лише однакові копії:

en: Deep check (more accurate, but slow)
uk: Глибока перевірка (більш точна, але повільніша)

en: Delete
uk: Видалити

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Compare
uk: Порівняти

en: Go To
uk: Перейти до

en: Options
uk: Налаштування

en: You can't compare a snapshot to itself.
uk: Не можна порівнювати резервну копію саму з собою.

en: Command not found
uk: Команду не знайдено

en: Do you really want to delete {file} in snapshot {snapshot_id}?
uk: Ви справді хочете видалити {file} з резервної копії {snapshot_id}?

en: Do you really want to delete {file} in {count} snapshots?
uk: Ви справді хочете видалити {file} з {count} резервних копій?

en: This cannot be revoked!
uk: Це не можна буде скасувати!

en: WARNING
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ

en: Exclude {path} from future snapshots?
uk: Виключити {path} з майбутніх резервних копій?
