baloo - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Baloo Show
az: Baloo verilərinə bax

en: The Baloo data Viewer - A debugging tool
az: Baloo verilərinə Baxış - Xəta araşdırma vasitəsi

en: Urls, document ids or inodes of the files
az: Faylların URL-ünvanları, sənəd identifikatorları və ya təsvirçiləri (inod)

en: Print internal info
az: Daxili məlumatı göstərmək

en: Arguments are interpreted as inode numbers (requires -d)
az: Arqumentlər təsvirçi (inode) nömrələri kimi izah olunur (-d parametri tələb olunur)

en: Device id for the files
az: Fayllar üçün qurğu identifikatoru

en: Error: -i requires specifying a device (-d <deviceId>)
az: Xəta: -i istifadə olunduqda həmçinin qurğunu göstərmək tələb olunur (-d <deviceId>)

en: The Baloo index could not be opened. Please run "%1" to see if Baloo is enabled and working.
az: Baloo index açıla bilmir. Əgər Baloo aktivdirsə və işləyirsə "%1" əmrini başladın.

en: The document IDs of the Baloo DB and the filesystem are different:
az: Baloo Verilənlər Bazasında(VB) və fayl sistemində fərqlənən sənəd İD-ləri:

en: %1: Not a valid url or document id
az: %1: düzgün URL-ünvanı və sənəd identifikatoru deyil

en: %1: Failed to parse inode number
az: %1: təsvirçi (inode) nömrəsini təhlil etmək alınmadı

en: %1: No index information found
az: %1: İndex məlumatı tapılmadı

en: Internal Info
az: İlkin texniki məlumat

en: File Name Terms: %1
az: Fayl adının şərti sözləri: %1

en: %1 Terms: %2
az: %1 Şərti sözləri: %2

en: Plain Text Terms: %1
az: Sadə mətn şərtləri: %1

en: Property Terms: %1
az: Mülkiyyət şərtləri: %1

[ctx: Prefix string for internal errors]
en: Internal Error - %1
az: Daxili xəta - %1
